Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simogassam meg a buksijat mert semmi mas nem akadt meg nala csak az ajandek es a fa?
Ha ennyire szar volt az elete hogy karacsonykor odabasztak neki par kacatot es slussz az nem az en bajom.
Viszont ird mar le mikor emlegettem az annyát?
Namost akkor nyomatekositom,ha nekem odabaszol az ok,de anyámat hagyd ki.Nem forumozik.
elmegy az ember szarni mire visszaér a ram ember teljesen bevadult
gyorsan ledobta az álszent testruhát aztán kibújt az ördög a zsákból
Szeretet???
Inkább nyugalom!!!
frappáns.....mert ugye amikor TE is basztatod Szandrát aki teljesen védtelen de basztatod mert mert...akkor ugye kibaszott jól érzed magad és röhögsz mint itt oly sokan....de ha neked is odabasznak az már nem tetszik ugye.A lány 50 kiló és keresi magát ebbe a kibaszott életbe és lenyomjátok...nyomjatok le engem vagy egy olyat aki méltó partner ebben..de ehhez már lusták gyávák és befosott szardarabok vagytok......most röhögjél bazdmeg...mert ez az igazság...a gyengébbet az elesettebbet basztatni nethuszárkodni az megy még vén fejjel is......SZERETET
Nem, ez nem tetszik, az agresszív erőszakosság soha nem tetszett. Amikor jófej vagy az igen hisz motoroztunk párszor és többnyire jó vége volt, most úgy fest némi kontroll hiány lépett fel pedig csak annyi lett volna, hogy ne akarj téríteni mindenáron és akkor senki nem kötött volna bele, nem beléd hanem amit hirdetsz, Ahogy látom itt senki nem akarja megtéríteni a másikat semmiről (na jó, a diesel és a bmw szar ha mindkettő akkor az a legszarabb ) és így nincs is ilyen vita, van más.
Csak.
nem tetszik a régi én??? Sanyi hát mi a baj?Folyamatosan ebbe az irányba toltatok,hát itt vagyok,eldobtam a szeretetet újra a régi vagyok ismét átgázolhatok mindenkin gondolkodás nélkül ...most akkor ez igy már nem jó ? Hogy csináljam, hogy jó legyen segitsetek
Na, én most szépen kikapcsoltalak téged. Jó legyél!
Igen ez igaz, öregszem viszont nem szeretnék olyanná válni mint te, soha nem személyeskednék, én csak az itteni tevékenységedre reflektálok a személyed érintése nélkül. Ez most kissé csalódás.....vagy ha jobban visszagondolok a régebben történtekre akkor mégse.
szerinted? a szeretet nem működik és tényleg,ráébresztettek erre újra jól vagyok még valaki valamit? Toljátok nethuszárok fogadónapot tartok csak itt és csak most...kösz Sanyi kösz dagadt csaj jók vagytok elértétek azt amit akartatok
ugyan bütyök jövök vissza .... van még valami dagadt disznó,vagy beszartál...azt hittem az elején egy nő irogat itt...és tényleg
az egy igen rapid testruha amortizáció
megjelentél cukros,magasvérnyomásos tésanyi azonnal visszacsatolsz tojjad van még valami?
verekedés? pár másodperc
kezdi elveszíteni az önköntrolt a gyerek
lehet pár utalás késik aztán kezdi magát szarul érezni
mehetünk élőbe is szemtől szemben már más a matek....voltam én azelefpébe...nekem mutatod be..44 motorost hoztam össze széplakon azóta sem volt hasonló szemtől szemben buli...illetve de előtte krézi dzsó lákizoli,pred és a többiek diszóvágás......álltak a prémesgalléros buzik és a disznót fülöb gabesz és én szedtük szét este tizig nyomtuk......... a köcsögök meg bebasztak addig......
Úgy látszik a szeretet csak egy kis festék ami hamar lemálik, mint írtam, ha térítesz akkor szeretni kell a kétkedőket is ha csak nem erőszakkal akarod mint néhány nagy előd.
Megvilágosulás mi?
Vagy álarc.
Én egyszerű ember vagyok, de anyázást nem tűröm!
ha gondolod......már úgy is régen volt körülöttem verekedés
Mert nem az LFP-ben vagyunk. Nem való ide az ilyesmi....
miért?
Pedig egy jó joint sokat segít a megvilágosodásban!
Na itt all meg a menet.Anyámat hagyd ki.
na végre, érzel csak állba baszlak egyszer ... szeretetből
érzek némi zavart a rezgéseidben......
akkor ha nem tiltott a cucc legyen a látnokzsálya, az még egyenlőre nem tiltott