Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te olyan vagy mint az időhurokban a csávó saját magad az apád és az anyád.
Nem figyelem, csak mivel ritkán írsz feltűnik. Tőlem pedig hülyeséget nem olvashatsz!
te is érdekes vagy, az LFP-ben tetszik, ha anyáznak, itt meg egy kis vita után tiltod a tagot
Jo tudom neked csak Apád van.
Szovsl apádat.
Es akkor nem besertodni ugrimucus.
Ha már ennyire figyeled a ténykedésem, feltünt-e, hogy milyen időközönként írok ide? Természetesen olvasható mástól is hülyeség (lásd a te irományaid is) csak arra (sem) reagálok. Inkább most is az anyázáson volt a hangsúly.
Csak a Maiden buzikám! Mi a faccért nézitek a videókat? Akkor nem Tenet bassza fel az agyatok hanem a videók amiket belinkel. Néha szoktam Maiden vidiket linkelni de ritkán, hogy ne legyetek idegállapotba elrohadt gípizenések.
Van ízlésem és elég jó!
Jaj kis érzékeny, ha veled személyeskednek az már nem buli, ugye?!
Neki lehet nem ártana, azt hiszem ő írt itt olyat, hogy anőnek néha kell pofon.
ha nem akart volna terelni akkor nem tette volna be azt a sok biszbasz idegőrlő videókat
mindennek van oka
én is beteszek néha fasza gépzenéket hogy hátha megtérnek a csökött agyú rokkerek
Vannak olyan betegek,a kik szeretik lásd. LFP.
Más is tolt itt olyat és akkor érdekes módon te sem vetted észre vagy nem zavart.
Hagyjad proli32 egy igazi kretén troll, persze ő és a "barátnője" ezt áthárítja mindig másra, de aki okos átlátja ezt.
Elég érdekes dolgokat tolt itt, az még elment volna, de az anyázás nem ide való.
Lófaszt akar terelni mindenki más nézetét simán elfogadja sőt... meg nem akar rád erőltetni semmit. Én bakafasza linkjére nem kattintok rá mert nem érdekel. Jó a dobost meglestem mert a kedvenc hangszerem. Üljetek le vele egyet beszélgetni, utána meg irány motorozni... éppen olyan motoros mint bármelyikünk... motoros.
szerintem meg azt hirdette mekkora faszaság amiben hisz, és finoman terelni akarta a népet ebbe az irányba a sok "útmutatással"
ami azért egy részletesebb "leírás" nélkül kb lófaszt se ér
aztán amikor a "leírást" követeltük egyből az volt a kérdés hogy tudunk-e utalni
bár ezt nem tudom mennyire komolyan gondolta( mert azért valljuk be elég fura kis figura) de ez mindenesetre elég gáz kérés volt tőle
szóval most ott tartunk.......hogy fingom nincs hol tartunk.......az biztos hogy a testruhája bevadult
remélem csak álmaidban jelenek meg ezután
Azért ha én elkezdenék betenni olyasmiket amik engem érdekelnek, de téged nem vagy ugyan érdekelnek, de választ nem adok rá akkor előbb utóbb csak elkezdenél belekötni a tartalmakba amiket felteszek. Ha én is rendszeresen dagadt nőkről fantáziálnék ide mert engem azok érdekelnek sokan másokkal egyetemben (most, hogy megtudtam, hogy Ini nő már ő is érdekel), de téged meg a sültegerek akkor bele fogsz kötni az általam istenített eszményképembe, lehet, hogy eleinte csak finoman, de vagy rágerjedsz te is a dagikra vagy piszkálni kezdesz.
De mer basztatja a karácsonyt (nem a Gerit)?Bantotta őt?
ez az ő létvalósága, egy nap berakott 3 linket meg egy idézetet... nem trollkodott, mint az a buzi clam. nem bántott senkit, csak nem ugyanúgy látja a dolgokat, mint az átlagos ember. hagy csinálja, ha őt ez boldoggá teszi. a hit és a meggyőződés nem ad általában világos válaszokat, ha az nem illeszkedik a mi létvalóságunkba. ez mindig ilyen. pl aki nem hisz a túlvilági létben, annak teljesen mindegy mit mond bárki, akkor sem lesz számára világos a válasz, mert nem illeszkedik az ő létvalóságába. hiába akarod belenyomni a nagy kockát a kis kör alakú nyílásba nem megy, hacsak nem vagy nagyon erős.... de ő nem nyomta bele, megmutatta, te kérted el és láttad nem illeszkedik. nekem sem, de engem nem zavar. régen azt hitték a Föld lapos... ne kard elvenni tőle azt, hogy számára amit ő gondol, az számára igaz, pláne hogy ezt nem is erőszakkal tette. nem térített, csak meg akarta mutatni, hogy ő mit lát, hogy érez. ettől se nem hülye, se nem bolond... csak máshogy gondolkodik....
mert ezekre a kérdésekre nincs világos válasz, ezekben hinni kell és nem tudni
mondjuk az utat se mutatta amerre el lehetne indulni hogy hátha tudna az ember valamiben hinni
Ide?
Te jo eg......
hm, amíg a saját világomban élek és a kívül lévőkkel csak társalgok általánosan addig senki nem basztat ellenben ha a saját világomat másokra terhelem akkor viszont fognak..... .....engem eleinte nem zavart viszont kérdéseim voltak amire nem kaptam világos választ és az már zavart.
eddig nyomta a "szeretet"et... nem volt jó... most előszedte magából ramm-t... az sem tetszik.... mit akartok tőle? élt a saját világában, de addig qrogattátok, csak sikerült... mi volt a cél?
"Nem forumozik."

....pedig megtehetné, kedves asszony.