Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te nem tudsz, de nem baj!
Ez mondjuk nagyon szarul hangzik... Fundi is addig lesz buli, míg az állam bele nem akar nyúlni, nehogymár jól járjon a kisember. 5 évre előre tervezni több, mint szerencsejáték.
Ismerős meg az akkor 2 milliós Ignis-re hitelezett be, 4 millió visszafizetésnél járt, mikor kiment varázs-németbe dolgozni, hogy ki tudja fizetni azt a szart. Lesz vagy 5-6 milliós az Ignis, mire kiszáll és érni fog 150 ezer forintot, hát hogy a francba ne érte volna meg...
Szeretem a munkámat, már amennyire lehet, csak azért mégis jobb otthon!
jó duma.....
Csak nem mindig ilyen egyszerű ezt megoldani. Ha például olyat kell dolgozni, amiből meg lehet élni.....
jaja, most veszek festéket is a nyári felnihez, végre felnistől cserélem majd
Mindjárt itt van a nyár is a gumikhoz!
Megrendeltem a nyári gumikat. Holnap érkezik.
Nekem mindegy, ha süt, ha nem , megyek.

Olyat dolgozz, amit szeretsz! :)
A nap itt is süt, csak nem elég melegen! A baj hogy dolgozni kell!
jó reggelt, mi a helyzet?

Itt süt a nap.
Az a kis terepszínű is megvolt neked vagy csakagabika?
Neked van eszed, tudsz gondolkodni, a többiek pedig azért vannak ott, mert kint esik.
Gratulálok ! Sok szerencsét!
A sok bankszopkodónak! Nem jótékonysági intézmény, de ha nem a kizsigerelés lenne a cél a hitelt felvevőknél, akkor talán újra és újra venne fel hitelt Pistike, ezzel pedig jó esetben fejlődne. Ja és volt idő, amikor ez így működött. Aki szerint hülyeség, amit mondok ajánlom neki valami Széchényitől a Hitel című művet.
Meg kell szegény bankároknak is élni valamiből , különben miből lenne nekik Audi a 8-as! Nahát!
Amikor felvetted nem tudtad hogy penzbe kerul?
Ugyan már uzsora, az mi
2mil.t vettem fel, 5.8at fizettem vissza
I love merkantil bank
2006-ban 7,6-ot vállalkozáshoz, 2016-ra 15.5 millát fizettünk vissza mire sikerült kiszállni. Szerintem is uzsora.
Szívemből szólt!
http://youtu.be/Jgqvw2AfDao
Tíz éve felvettünk 6,3 millát,fizetjük rendesen s már "csak" 9,2-vel tartozunk
Kötöttünk három fundát s 5 év múlva lerúgjuk ezt a szart!
Önmagában a hitellel nincs bajom,nekünk sem lenne semmink a nélkül!
Pucér picsával,négy rokkantnyugdíjjas szülővel kezdtük az életünket, albérletben.
Kellett a hitel,eddig ki is fizettünk mindent.
Csak ezzel a kib@szott uzsorával van bajom!
De kiszarjuk ezt is és ha nem kenyérre kell többet már nem veszek fel!
Max. új motorra
2 éve megszabadultunk tőle.