Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van fegyelme
Ez a masodik foxterrier,elotte ket ir terrier.
Nálunk a második stafford szolgál, de ez is egy hiperaktív az előzőhöz képest. Bár be kell vallani, ezzel kevesebbet is van foglalkozva.
Az milyen?
hihetetlen egy önfejű jószág, rengeteg türelem szükséges a tartásához, ellenben nagyon szórakoztató, nem mindig úgy viselkedik mint egy bármilyen más kutya
nevelni sem egyszerű, ha valami "rossz gondolatot" belevesz a fejébe az onnan soha nem jön ki
pl nálunk az autó bejárón rajtam kívül senki sem jöhetett be, se az asszony se a gyerek senki
még az sem aki kiment egy pillanatra és jött volna vissza
a kiskapun kb bárki bejöhetett aki neki szimpatikus volt, pl a villanyóra leolvasó nagy spanja volt pedig évente jött 2x
a szomszédot megvárta amíg eljön annyira az ajtótól hogy ne érjen ki és akkor rontott rá
stbstbstb
amúgy nem csúnya csak "érdekes" kialakítású a feje, én ha mégegyszer vennék ilyet csak a mini kivitelt
az amstaff sokkal megbízhatóbb és szófogadóbb eb, mondjuk a mostani nagyon szeles mintha a sppedről sosem jönne le
Maradtam a konvencionalis kanapéterriernel.
Az igaz, lett is egy stafford helyette.
Minden terrier csinos.
Mennyire szerettem volna egy ilyen kutyát, de az asszony nem engedte. Nagyon csúnyának tartja szegényt.
a teraszos nincs meg de ez se rossz ez a sziklaágy volt a kedvenc helye
Akik előztek azok mentek rendesen...
Ezt a tempót szeretem én is lehet nézelődni mindenfele
Sőt a robogós 40-50 még jobb a 4 számjegyű utakon
Lehet, hogy úgy érezte kényelmesnek!
Nem mindig feküdt ra a hungarocelles cuccra
Szerintem kicsit zizi is volt mert sokszor úgy feküdt a teraszon hogy lelógott a feje
Lehet, hogy melege volt a kutyusnak??
Senkit sem hibáztathatsz, amikor ott állsz egy olyan mély sebbel, amit lehetetlennek tűnik egyedül begyógyítani, és nem hiszed, hogy valaha is meg tudod szokni, így hát kínlódva menekülni próbálsz a fájdalom elől. Csakis az idő - a hosszú, hosszú idő - tudja az ilyen sebeket begyógyítani, ezért nem tehetsz mást, mint hogy a kezébe adod magad, és igyekszel minden egyes túlélt napot győzelemként elkönyvelni. Percről percre, óráról órára csak vergődsz és tűrsz, aztán lassan, hetek vagy hónapok múltával kezded észrevenni a gyógyulás első jeleit, a seb pedig hegedni kezd és lassacskán sebhely lesz belőle.
Persze hogy reszket. Az a dolga
Az izom remegéssel termeli a hőt ezért kell télen több kaját adni neki
Nekem volt olyan rővidszőrű kutyám aminek hiába csináltam bármilyen házat nem ment be hanem a lábtörlőn feküdt a -15 fokban is
Végül csináltam egy 2 centis léc keretet alá 2 centis hungarocellt aztán erre tűztem tá a szőnyeg anyagot
De volt amikor kint feküdt a fűben és katszódott a helye mert ott nem volt deres a fű.
Kár erőlködnöd, elkönyveltelek oda, ahova való vagy.
Beteg.
Mi a frászt keres ez itt?
Az előbb voltam a kakikálni és észrevettem néhány apróságot, és a gazdája kikötötte a kutyust az oszlophoz, és reszketett szegény Borzas- ka!
Csak ide ér a tavasz!
Az előbb voltam a boltban vettem néhány apróságot, és a gazdája kikötötte a kutyust az oszlophoz, és reszketett szegény Borzas- ka!