Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yato szerszámokkal van valakinek esetleg tapasztalata tartósság...
Mit is tett???
Abban biztos vagyok hogy többet tett az országért mint te
Abban is hogy közben lényegesebben jobban járt mint te
Jöhet a 3hónapos hagyma pucolás, csak hogy legyen mindig utánpótlás
Pénz nem boldogít Neeeem eeeeee
Se a drága Andy-t, se a buta Tiimmyt nem csíptem!
De Andy emlékére 1percig nem írok, vagy több
Nyugodjon békében!
Az hamarosan kiderül, hogy miért sír
Ha az öreg bubó nem hagyott rá semmit akkor azért
Mindenesetre, ha multi milliárdost csinált belőle, lehet megkörnyékezem az özvegyet
https://hvg.hu/kultura/2019012...
Egyszerűen küzdök a könnyeimmel
Szerintem a nemzet halottja lesz, lehet posztunusz megkapja a lovagkeresztet is
Timi lehet örömében sír!
A mai egy nemzeti gyásznap lesz
Nem ő csapat, hanem akik elhúznak mellette +120 km sebességtöbblettel. A videós tempóját nézve az akár én is lehetnék - ezért nem járok mostanság Csesznek felé egyáltalán. Inkább csak Tés és Bakonybél.
azt tudni kell hogy az amstaffnak kb semmi sem fáj, szóval ha valamelyik alkatrészén végigtaposol meg sem érzi
egyenlőre ott tartunk hogy ha ráadom a hámot leül vagy lefekszik és egy centit nem hajlandó menni
nyakörvvel már volt bicikli, az első 6-800 méteren megy mint a töketlen utána szépen fut a bicikli mellett
az a lényeg rövid legyen a póráz nem tudjon a bicikli első kereke elé kerülni, plusz így el tudod emelni az elejét a földről ha nagyon szükséges
én varratam egyet spanier anyagból pont akkorát amekkora kell, bele tudom a kezem dugni kényelmes fogni
Rá kell idomítani a bringára. Eleinte előfordulhat, de ha van esze akkor megtanulja, hogy kell viselkedni bringa mellett, mert ha nem akkor fájni fog neki.
Nekem is őrült a kutyám, de amikor bringázunk akkor szépen jön mellettem.
Én nem szoktam húzatni mert nem tenne jót neki.
Szomszéd jack russell terrierje néha át szokott jönni játszani a vizslámmal...3 perc alatt akasztja ki, utána menekül a vakarcs elől, pedig a vizsla is elég hiperaktív tud lenni
Hányadik percnél "csapatnak rendesen" egész pontosan, mert én nem találom
Amúgy ha nem írja oda akkor egész kellemes videó lenne, bár a sisakra szerelt kamera rángatózása még mindig nem nyugtat meg, de pont illik a dubstep foshoz.
Nem félsz hogy elránt? A mienk keresztbe-kasul megy, ráadásul ha meg lát vagy hall valamit, megáll egy pillanat alatt, aztán ott a következő bukfenc. Én egyszer próbáltam az asszony bicajával vinni, a hátsó lámpa letört, meg a sárvédőtartó elhajolt. Azóta nem voltunk.
Itt az egyik állatorvosnak volt ilyen, ha becsuktad az ajtót, simán nekiment. Az nem volt egy okos kutya, hófehérben még szép sem volt, de volt benne valami szórakoztató
csináltattam egy ötösért egy állítható húzó hámot vastag bőrből aztán majd elhuzigál biciklin
eleinte olyan heti 1x aztán ahogy erősödok lehet majd 2 naponta
a legjobban idegesítő szokása hogy ugrál, helyből akkorát hogy arcon nyal, ha ez így folytatódik kiugrik a 150 centis kerítésen
Ez a le-fel futkosás nálunk is megvan, az asszonyt már kétszer elkaszálta ilyenkor. Akkor volt egy hét mosolyszünet, de utána újra haverok lettek.
erre én is tanítom az amstaffot már tud állni a hátsó lábain 10-15 másodpercet
kaptam pár kiló avas szalonnát az a jutalomfalat ha sikeresen áll
Nem kell egy embert fogadni, felássa nektek.
Még gyerekkoromban volt nekünk is símaszőrűben, de az is egy örült volt.
nekem vagy 20-25 éve van amstaff de ilyen még sosem volt, neki már készítettem húzó hámot hogy ha kitavaszodok akkor neki kell állni futtatni mert nem bír magával
kb 40m az udvarunk ha rájön az "5 perc" akkor teljes sebességgel oda-vissza futkos kanyarogva a fák-bokrok között mint valami idióta
ellenben a kötélhúzás és egyéb "izmozós" dolgokat nem szereti, kedvence a hosszú bot+madzag+kis rongy és ugrál érte mint egy foxi
igaz még csak 1 éves múlt biztos nyugisabb lesz olyan 3 éves kora felé de most nagyon hiperaktív
Az enyémet csak úgy tudom fényképezni, hogy kaját tartok a kezemben.
Arra tuti, hogy fókuszál.
Egyébként enyém se fázós.
Van egy bazinagy kert.Ami hasonlit a loveszatokhaboru senkifoldjere........de meg nem talalta meg a vakondot.
Kaja volt a láthatáron.
Foxit lehet lakásban tartani? Az se egy nyugodt jószág.