Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azoknak se rossz akik most motoroznak.
És ott ahol kb +30 fok van.
De majd lesz már itt is lassan.
Az éjjel esett 300 centi hó, megint fehér a vidék ! Ez egy komoly megállapítás. Az ég borult! Most épp tartjuk! De ennyi amit most várhatunk, mert sajnos január van ! Még szerencse, hogy cserélődnek az évszakok. Jó azoknak akik most síetnek.
Jah, itt is esett.

Irány motorozni.
Az éjjel esett 3 centi hó, megint fehér a vidék ! Az ég borult! De ennyi amit most várhatunk, mert sajnos január van ! Jó azoknak akik most síelnek.
Steril buzi.
Nabasszus,már ugy tudtam estere a 4. koztarsasag dicső polgara leszek..........de nem.
Nem szoktam rádiót hallgatni
Csak az Android 8 nem volt most meg a 9esnél van
Nem is értem miért nem volt mert a hardver megvolt hozzá és a kínai rommal volt benne csak a natúr androiddal nen
Nem.
Nekem eddig is volt, de akkora kiszúrás, hogy BT fülhallgatóval nem működik
Mondjuk nem nagy veszteség. Állandóan csak reklámokat nyomnak a rádiókban.
CoolFM meg jön a neten.
Ehh, megint félrebeszélsz
Kiraly a kinai csoda.
Frissítette magát ez a mi a1 aztán lett benne szoftveresen is rádió
Eddig nem volt benne csak valami szerviz módban
Ahh,ahhoz késő,egy nagyobb,modernebb dögszállító es egy jobban felszerelt alkatrészraktar kiépítese szerintem a cel lehetne.
Aszondod, Clam gyakoroljon a következő szezonra?
Cofidisre?
Be se engednélek, mert nem szereted az elnőkünk!
Így van, de ez alapján te elég szarul állsz, mert se humorod, se intelligenciád, egyébként a bunkóság nem IQ kérdése, de látszik művelt vagy.
A villany es a sor4 idomos lo@sz szar.A 3 henger istenkiraly.
Nem igazán értem mit idegesíted magad. Piszkáljuk Zolit a 3 hengeresével, vagy győzzük meg egymást hogy mennyivel jobb a villanyautó mint a diesel BMW, ezeknek is több értelme van mint egy hülyének válaszolgatni.
Így igaz.
Amikor felnőtt emberek , anélkül, hogy tudnák ki az akinek válaszolnak, és akkor humor helyett benyomnak egy hatalmas bunkóságot??!! Mit lehet az ilyentől várni?? Ezért írtam, hogy : ennyi ami elvárható! Mint egy intelligencia-teszt! Azonnal tudod egy válaszbók az IQ-t!
Vagy ennyire se
A pederaszta.Megint.