Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk még szép napsütés van, viszont hidegen, ha délig melegszik még belefér 1 karika. Tegnap megvolt 1 százas.
Én tudom, de rosszul mondom mégis.
Talán 1-3, de ugye sok rajtam a ruha is, mert téli öltözet.

Köszönöm!
A cross csizma jó hozzá nagyon, úgyhogy igaz hogy télre volt, de addig nem váltok cipellőt.

De majd vennem kell sisakot, versenycsizmát újat, szinte minden ruhát ugye a kupákra. Hulla fáradt vagyok néha, nagyon sok a hajtás, és most őnagysága is rátett egy lapáttal. Mindegy, ezen is túl leszünk.
Néztem a legutóbbi galerid dobtam rája T-ét, felgyött pár kiló rád ha jól látom.
Jaaaaa.
Az időjárás is azt szokta jelezni:J Hó hullás várható
Azt hittem hó esés
De szoktam tévedni
Leér a lábad? Gondolom a macskát ide oda gyűrögeted az üléssel...


Ezt elképzeltem

Én meg Zümit vezetékezek, addig most a nagy szürkével vagyok. ( V-strom)
Csókolom! Tegnap meglestem a nemsoká nyíló duksi szalont, megy a munka bent ezerrel pár motort is làttam betakarva hullazsákba. Néztek ki rám mit keverek ott a nyenyőcével.
Az eső esik, a hó hullik.
Ebben az évben még esni fog
Sajnos a hó meg már nem esik.
Jó Napot!
Gyerünk motorozni akkor!!!!!!
Pálinkás szép jó reggelt belétek is! Még nem esik !
Jaaaa,az a hétköznapi motoros.Joaz.
A tobbi meg pont olyan mint a nem motoros fiatal.
R1150R talán

A Na guruljunk srác. Nekem ő is vlogger

Azt a hondás gyökeret meg se nèzem. Be kène szüntetni. Gondolj bele milyen motoros nemzedèk nő fel ezeken a gyökereken
Melyik a debreceni?
Az NRB-t birom a tobbi rohadtul beleunt es eltunt.
A hollywoodhonda a clam szerelme.
A ByFerkot csipem, de ő is sajnos ráállt a nézettségre azzal hogy egy videó helyett hármat tölt fel.
Most már elég jól kiszelektáltam a nem érdekel gombbal a gyökereket. Aaaa debreceni srácot dobja be nèha de az nem basz fel, max nem nézem meg.
Ha rákatt akkor elojonnek random.
A motovloggerekre is panaszkodsz.
En dellelott depi lettem toluk.