Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.
Vazze!!
Jó Napot!
Mi van má vázzal?
Mindenki motorozik!!!!!!?????
Az jó.
Hirtelen nem tudtam miért kell LCD TV-t vennem
Van hullámkartonom dögivel. Szerelésnél hasznos alátét, ezért mindig elteszem.
Átlagban 50 és 90 MB/s el tudok másolni róla ha nem elég akkor van PCI Express 4x port abba mehet SFP+ 10Gbase-T.
Azokat meg lűheted
ha veszel egy bazi nagy lcd tv-t akkor annak a dobozába beteszel sok-sok újságpapírt fedésben az is jó vesszőfogónak csak marha nehéz
ha fába vagy ilyesmibe megy a vessző akkor is szinte mindig károsodik
Erre , eléggé el nem ítélhető módon nem gondoltam!
Itt max a fatolvajok barnák.
"Ketten jönnek kifelé az erdőből! Az egyik futva, a másik barna!"
Korrekt csak nem akartam véletlenül sem átlőni a szomszédba. Mondjuk úgy álltam hogy a szerszámos bódém megfogja elég nagy szórással.
Ha jó idő lesz holnap kimegyek az erdőbe, ott nincs ilyen gond, bátrabban megküldöm.
4-5méterről. A betondarabra, de nem gondoltam hogy eltalálom
A puha földben szépen megállt, a beton csak a viszonyítási pont volt.
ha bénán lövöd és ferdén csapódik be a vessző simán megsemmisül egy bizonyos erő felett......
először közelről lövöldözz pl a kartonpapír nagyon jó vesszőfogó, persze legyen 10 centi vastagon
ez a nem nagyon húzom ki nem jó ötlet, mert utána kezdheted előlről a célzást
nézz meg pár videót a youtube-on hogy kell
Ha elfogadsz egy jó tanácsot akkor mindig maxra feszítve lőjj vele!
Közelre s távolra egyaránt mert ha nem, akkor nem rögzül jól a célzás!
Hiszen máshová lő kicsit s máshová nagyon megfeszítve!
Nem okoskodnék csak a jószándék mondatja velem!
Amugy jó a kert, ha nem 5 méter hosszú. Én is többnyire az udvaron használom. Akkor szar, ha átmegy a szomszéd kertjébe ahol amugyis derékig érö gaz van.
Mert mire céloztál? Meg milyen messziröl?
Hát, lőttem azért párat a kertben Persze csak minimálisan megfeszítve.
Meglepően jól lehet vele célozni.
Eltaláltam vele egy betondarabot. A nock le is tört róla egyből, de a vessző egyben maradt, a hegye kicsit elkenődött. Más baja nem lett.
Nekem sokszor belever az alkarba, nem figyelek a kéztartásra.
nekem sosem csapott bele az ideg az alkalba, olyan görbe a kezem hogy sosem érte el
de láttam olyat hogy szinte lenyúzta az ideg kb 2 ujjnyi szélesen a bőrt
nekem inkább az ujjaim végén foszlott a bőr, a tradi kassaival még nem is volt sok gond de a csigás az nem tévesztett oda kellett volna már elsütő
a karbon vessző egyetlen hibája hogy meglehetősen drága, eleinte lesz olyan amit nem fogsz megtalálni