Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most hétvégén lehet megyünk Kecsóra.
nálam meg csütörtökön péntek
Kecskeméten megbeszéljük!
Nálam meg kedd
Megyünk motorozni, nem elég?
A horgászat, mint olcsó hobbi? ha engedélyt sem váltasz ki, még izgalmas is
Na mivel itt mindenhez IS ért mindenki ezért megkérdezem...persze én is tudom, de kíváncsi vagyok hogy ti tudjátok e

Kaptam egy íjat. Tradicionális fa íj. Állítólag sok versenyt nyertek vele a 90-es években.
Íjászathoz annyi közöm van hogy láttam néhány Robin Hood filmet
Ér ez valamit? Lehet használni? Vagy ennyi idő alatt kiszáradt a fa és csak eltörik?
Tudnom kell valamilyen szabályról mielőtt kimegyek az erdőbe fatuskóra lövöldözni? (a kertemben ez veszélyes lenne érzésem szerint)
Hiányzik róla a szerelvény. Kell nekem ilyen? Hogy néz ki? Tradicionális íjakon még nem láttam célzó szerkezetet, ezért fura.
Meddig feszíthetem biztonsággal. Azt gondolom hogy a ráírt inch értékig, de ez mennyire köbe vésett? Van hozzá fa nyílvessző is, gondolom annak a hegyéig ki lehet húzni.
Gyere velem pecázni, az olcsó hobbi és nyugtat, szórakoztat, kikapcsol.
De honlap reggel már nekem is péntek
együtt érzek.
Remélem 7-8 ezer között gurulok idén is.
Akkor cseréljünk, mert nekem ma van hétfő!
Hol utaltam én arra, hogy irigykedem az olyan emberekre akik havonta egyszer előveszik a motorjukat, hogy a rárakódott port lefújják róla kompresszorral?
Sajnálom, de ezzel most mellé lőttél.
Reggeles vagyok ma van péntek.
Tudod attól hogy valami ronda, még nem nevezhető klasszikusnak
Amúgy azt is egy indiai rakta össze. Lehet ugyan annak az unokatesója mint amelyik az enyémet
Így van. Van aki utánfutón viszi a találkozóra, és mindig csillog a króm.
Van aki feldobozolja és kényelmes tempóval meg mobil WC-vel megállás nélkül körbemotorozza a földet.
Van aki ugyan azt a kanyart beveszi 100* hogy tökéletesítse.

Mindenkinek másak az igényei, ízlése, és mindenkinek mást jelent a motorozás, meg a motor.
Én régebben nagyon sokat mentem. Nem takarítottam, nem csicsáztam, hanem használtam.Műszakilag mindent megkapott hiszem megbízhatónak kellett lennie, de azért is megszóltak, hogy egy "igazi motoros" minden használat után políroz. Ja mondom, ha havonta egyszer venném elő én is ezt csinálnám, de én hiába takarítom le, 2 nap múlva ugyan olyan dzsuvás, mert esőben, sárban, fagyban is használom, nem csak ha jó az idő.

Sokfélék vagyunk. Egyik sem jobb a másiknál.
És igen. Van pénze. Nem kell irigykedni, azért mert te nem teheted meg
Torvenyszeru hogy 5 millas motort 1,5 ert vigyek?Itthon?
Aztan meg megy a siras bogy nemetben is dragak a hasznalt motorok.
Nem kene irrealis vagyakat dedelgetni,akinek csak 1,5 e van vegyen cbr650-et.Az is megy,csak latszik rajta hogy hasznalt tejfolospoharbol es indiai acelhulladekbol a dakotak raktak ossze.
Nem muszaj draga mestermuvet venni.
Mindenki eldönti, hogy minek is vette a motort.
Én motorozni, más meg nézni.
Nem sanyarú ez a világ, ezek szerint van itt lóvé
Ha valaki azért vesz 5 milláért motort, hogy legyen, ott van mit aprítani.
Köszönöm
Drága motoron még nagyobbat bukni.
Vette 5 milláért, és beajánlanak neki 1.5millát egy szalon motorért? Én is kiröhögném.
Majd aha tényleg elrohadt és 1.5 millát ér akkor viheti ennyiért.
Értem én hogy szeretnél 5 millás motort 1.5milláért és a geci nem adja. Sanyarú a világ.
Enni nem kér, lesz belőle megkímélt oldtimer és akkor majd megfizetik az árát, addig meg ha kedve van akkor van mire felpattanni.
Ha nem kell a multimédiás képesség, akkor az olcsóbb változatát is veheted a 2 lemezesnek.
Synologynak van saját biztonsági kamera kezelő szoftvere, viszont ez külön licenszdíjas, és nem olcsó. Erről nem vagyok meggyőzve hogy megéri nekem. DVR olcsóbb, legfeljebb egy tükrözést csinálnék a NAS-ra, hogy ha megtalálják a DVR-t legyen másolat.
4lemezes előnye hogy lehet rendes RAID-be kapcsolni a winyókat, így 3 HDD kapacitását kapot a 4-ből redundanciával. 2 lemezesnél csak tükrözni lehet, azaz 2-ből 1 kapacitását kapod.

Próbálkozhatsz a Zoli által linkelt HP szerverrel is. Annyit megér és van 4 lemezes helyed.
Viszont a hálózatkezelése lassabb, hiába a gigabites hálókártya. Ezért is adják el, de ha működik és nincs olyan igényed ami kizárná akkor megéri.
Bár több a macera a beállítással, de egyben rugalmasabban használható.
Szeretném én is gyűjteni, de sajnos nincs annyi manim.
Hobbi kell az embernek, vagy kellene
Igen jól mondod, Te nem tartanál ennyit motorban, de vannak akiknek ez nem tétel, fuvarozó kollégának 2004-es 1500-as intrudere van 7500km-rel, évek óta csak a garázsban indítja be amiben párszor segédkeztem, vele szemben lakónak meg egy hasonló korú busája van még kevesebb km-rel, pénzre nincs szükségük így eladni sem akarják őket.
Jó reggelt! Most kezded, vagy most végzel?