Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jót kakáltam még most is a hatása alatt vagyok.
Feleségem ki van akadva ha nyaralunk,mert hajlamos vagyok elcsavarogni néha. Aztán meg csodálkozik mikor köszöngetnek sokan
Ez ki? Őket honnan ismered?
Szép napos jó reggelt motorosok! Tapolca: reggel óta süt, de délután esni fog azt mondta az urológus! A meteurológus! Vigyázzatok az életetekre ,mert anélkül is qrva rövid!
Ha magadban az picit para.
Én kurva közvetlen vagyok. Ha motorral megállok egy idegen helyen enni vagy kávézni,olyan nincs hogy ne dumáljak valakivel.
Meg úgy általában...
Dehogynem.....
“Hölgyem, lefeküdne velem egymillióért?
Hat egy millió sok pénz, jól jönne... igen...
És egy ezresért?
Kurvanak néz engem?
Hogy on micsida, azt mar megbeszéltük, most mar csak az áron vitatkozunk...”
Aminek nincs eszmei értéke...
Ezek Apámtól vannak,aki már elment. Tudom régimódi vagyok,de egyrészt emlékeztet a gyermekkoromra,másrészt az öregre.
Erre csak Levit tudom idézni..."más nyomorult élete.............."
Minden eladó!
"eladó az egész világ" !!
Megtisztelő!
Jobb...vagy esetleg beszélgetni?
Nem eladó!
Én pl. most melóba ép kulázok és titeket olvaslak de nem osztom meg!
Miért? Állni bambán és egymás cipőjét nézni jobb a megállóban?
Én még éltem akkor, és gyűlöltem a papír térképet, hogy ha késtem vagy más késet nem tudtam hogy mi a fasz van, vagy csak én várok rossz helyen?
Vagy ha kell egy alkatrész adatlapja akkor vadásszak a könyvtárban pár napot, vagy esetleg várjak heteket mire behozzák a külső raktárból az adott szakirodalmat?
Azonnali üzenet, mobiltelefon, GPS navigáció, Google kereső egy valódi isteni áldás. A többi baromságról le tudnék mondani, bár a robotporszívómat is lehet megtartanám, mert utálok takarítani is

FB-m nincs. Volt de töröltem magam. Iwiw-el kezdtem, tök jó volt hogy megtaláltam minden régi haverom, és tudom mi van velük, aztán jött az FB, ami bebizonyította hogy tök felesleges, mert kurvára nem érdekelnek a régi ismerőseim tovább postolt baromságai, szóval valójában nem is hiányoznak, de az időmet rabolja
Aki számít azzal meg tudom tartani a kapcsolatot FB nélkül is. Ráadásul a telefon akkuja is kibír így egy hetet.
Minden eladó....
Nem eladó...
Gyépérájder vagy.
GP Rider vagyok.
Ezért is írtam a 99.9%-ot! A többség nem ilyen. Nem tudsz úgy beszélni 1 órát senkivel, hogy egyszer legalább ne fogná meg a kibaszott telefonját.
A két bicikliért pedig adok egy 10 ezret.
Na szép álmokat motorosok