Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sűrített levegővel ki lehet nyomatni külön külön is, ha pumpálva nem sikerült.
De ha ilyen gazdag vagy...
Fölvitte az Isten a dolgát!
Nem kettőért szoktál?!
Megvolt az elso illegal chicken trip a koszveny hondaval,megtankoltam 3000 er.
Miért ne indulna??! Még azt is ajánlatos megnézni ilyenkor, hogy a hengerek tényleg hidegek-e?!! De gondolom ezt Ti is tudjátok!
Olyan ja! Mikor vettem az s2r-t előtte vagy 8-hónapot állt azt egy pöccre indult.
Ha mar úgyis rendeltek egyet, akkor akár szét is szetheted....
Hali, nem....volt ott más gond is no meg van egy jó ajánlat amit hétfőn nézek meg igaz az nem duci, sajna elég nehezen indulgatott elég sokszor vagy inkább mindig volt, hogy el sem kapta, erre az volt, hogy ez ilyen meg kell szokni. ...pedig amúgy nagyon bejött, tényleg karakteres gép.
Szevasz Sanyi! Na megvetted
Én játszottam rajta még szimfónikus zenekarban és javítottam is más rézfúvósokkal együtt, semmi extra csak feljött az emlék.
Ja, mint amikor a pozaunos huzigálja a hangszerét: "ember csinálta, szét kell annak jönni!".
Egyébként ténylrg "csopperesek " voltak!
Próbáld kifényesíteni 800-as vagy 1000-es papírral hátha sikerül!
Meg feljebb is. Mindenhol egyre több a sáska.
köcsög csopperesek szoktak gecinagy hangú csicsavárakkal zajolni, b@szódnának +
Amikor betették még ujak voltak, meg a többi része is.
Valamikor azokat a dugattyúkat beletették, akkor ki is lehet venni belőle! Gondolkodj kicsit aztán hajrá!!
Valami "motoros " banda itt furikázik a városban ilyen bszott kéthengeresekkel, akkora zajjal, mint egy orosz helikopter! Az előbb mentek a ház előtt hatodszor végig! Igen szegény programjuk van!
Sajnos...de egy megyével “lejjebb” katasztrófa
Elég sok a debil felétek
Nyald meg..
Én is ezt mondanám...
Ennyire nem vagyok képben...ez már az alja nagyon
Ő is debreceni vagy nem.
http://youtu.be/y7V--t9OseU