Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez mondjuk tetelesen hazugsag, (toled mast sem vartam) 900 kobcentire jutott 140 lo. Nekem meg 765 re 120.meg ehhez vagy 250 kilo 180 helyett.

Viszont bizgat hogy a bőrruha/teszkosbakancs combo felig bekotve hogy jott?
Ettol lettel gyorsabb vagy csak a kep miatt jobban tudtsl benne feszíteni mint pocok a lisztben?
tohonya tehénnek nem mondanám 1 henger tudott annyit mint nálad a 3-om
hát nem találom a képet szerintem töröltem a picsába most ültem egy ilyen 600 f-en. De hát ez egy pöcsköszörű
ellenben a triumphnál még mindíg sokkal szebb
Ja es szerinted is egy nagy budos tohonya tehen a motorod,nem csoda hogy csak az egyenest csipaztad ezzel a busnya tankkal.
szinek.
Ez olyan mint a 97 es kotla hondam,es az egy elavult szar volt
Csiribiri szibek,egy wartburglámpa,szetegett tojasrantottaszeru hatsolampa es egy buzi furdokad faridom.
Persze ezen a képen már nem olyan szép Bár meg merem kockáztatni a tiédnél még így is szebb
Hát nézd papa izlések és pofonok Annál a 40-es éveket idéző gizda triuphoknál mindenképp jobban néz ki
az első szériás 9 B 25 évvel ezelőtt gördult le a futószalagról. Dizájnban (akár teljesítményben is) a mai napig megállná a helyét ha még gyártanák
Kevés ennyire eltalált jó kiállású kényelmes sport-túra motort gyártottak. A hátránya az volt, hogy sárnehéz volt. (de hát 25 évvel ezelőtről beszélünk) Aztán a súlycsökkentés oltárán a későbbi típusokról kerültek le dizájnelemek, bár azok sem lettek csúnyák.
Akko ertek mindent.
ja ja utálok fizetni
Te,nem azert dobtad a motort mert fizetős lett a palya?
vagyis 2 szezont bír
Az komoly
Ha még csak az lenne a problema de sokkal tobbet is vitt mar ez a kis szaros, mégsem volt gond
Valami a villanal sem okes, mert tavaly a szerelo megtalalta, hogy par mm-t elvoltak csuszva egymastol. Miutan beallitotta, azutan nem szitalt a kormany... Eddig tartott. Most remenykedem, hogy csak az elso kopott gumi az oka.
és milyen igaza van
Mer a zx9 az jo kiallasu?
Amire nyűg volt felulni?
hogy a francba tudnak tervezni ilyen idétlen kiállású motort Bár itt nem csak a tervezőnek van izlésficama, hanem a vásárlónak is Nem szégyelitek magatokat amikor megálltok egy parkolóban. Körbesandítotok azt látjátok azokat a lesajnáló pillantásokat Milyen szar lehet
túl nagy a picsa drága hölgy aztán nem bírja az a kis berregő
tudom most népszerűtlen leszek a szemedben de valkinek ki kell mondani az igazságot
Hetedíziglen.
Ott írja a büdös buzija, hogy oda a diplomamunkája, dolgozata meg az "élete". Ha neki ez az élete, úgy is kell neki.
majd szerzek zöld színű kiwis kondomot
mégiscsak létezik Isten
remélem törlik a felhasználók 100%-át
Benzincsapom 2014-ben szart be, ujat kapott...
Nem, GS ha elkezdik hasznalni rendesen nem csak ugy bogarasznak egy szarkupac.
Tudom ketton is tanultam.
Nem csak a "szokásos" benzincsap mizéria szívat? (Típushiba) itt a Gs500 topikban ketten is szívnak most vele.
Te nőszemély,nem twin,triple.
A zurad meg lofaszt se tud.
Amugy a speed twin kurvajo,de nőnek nem adnam......
http://youtu.be/UcQj2CtL3_s
Tavaly egy nagy generalon esett at. Jobb volt mint ujkoraban. Minden problema megszunt. Aztan mentem vele kb 2000 km-t es kezdodik minden elolrol...