Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az biztos hogy nem tart örökké
Az is biztos hogy ahogy fejlődik a világ fejletlenebb része annál gyorsabban fogy
És az is biztos hogy ha elfogyott szar lesz bármi újat alkotni nélküle
Ja és az is biztos hogy leszarja szinte mindenki mi lesz 100 év múlva
És az is biztos ha elfogy a nafta akkor meg a petroleum lámpa se fog világítani
Amúgy a gazdaságosság teljesen elválasztható attól hogy elfogy vagy sem valami
A nap nem fogy el, a folyóvíz sem, se a szél. Maximum átalakul
És egy drága termék mindenképp jobb mint az ha nincs
Winkler próbálta nyomatni a fasságot, de az audis csóka elég jól helyre tette mindig.
Szerintem összességben teljesen vállalható podcast volt.
Nekem van 15-20 evem, utana mi lesz az kurvara nem erdekel.
A masik hogy a 70 es evek ota megy ez a ha kifogy duma.
A harmadik hogy tok jo ez a villamositas, csak az eromuvi hatekonysag ahogy az ipse irja szar.
Tudom napelem, ami lofasz, mert szarabb az eromuvinel is.
vicces volt egy sötét zold aki aszondta majd a szaharabol vesszuk napelemen a villanyt.
kairo meg ugyanazon a hosszusagi koron van, ugyanakkor sotetedik.
Szoval vannak bajok amiket nem lehet egy egyszeru megoldjak napelemmel meg vizeromuvel meg szelkerekkel elintezni.
Azért ez is mint minden teli van csúsztatott dolgokkal
Pl csak azt veszi a robbanó motornál kibocsátásnak amit elfüstöl
De a hatóanyagot június kell bányászni szállítani finomítani stb
Pluszban a robbanó motorok legyártása sincs Co nélkül
Plusz olajcsere és hasonló dolgok
Amúgy az a helyzet hogy az akkus cucc még nem életképes a robbanó meg hamarosan nem lesz életképes hiszen az olaj minden percben csak fogy
És ha elfogy jó szar lesz ám a tehenek seggéből összeszedni a metánt
Én azokat csak akkor mikor hazafelé a kocsmából keresztben húzza a bi-ciglijét az út egyik felét elfoglalva!
Azt én is. De a biciGliseket is....
Én pedig a darás tésztát B+!!!
ez így igaz, valami defektje mindegyiknek van
én a hegyi tekeréseit nézegetem-nézegettem
Azok csak siman full hülyek.
a motorosokat kifelejtetted
Utálom a bicikliseket, lakoautósokat es a horgászokat.
valamit írtam a motorral kapcsolatban neki nem pipifax nicken mondjuk Válaszolt igazat adott
De Ő a legnagyobb király téli hamarsötétedős esték kedvenc filmjeim
véletlenül bennemaradt
3 napig lefoglaltak. Én már egy női biciglit is
ha nem korcsolyázol
Ha igen akkor a töködről is szakad a víz fél óra múlva
sokan vannak ezzel így
bírtam amikor a fogarason "szidták" a sportmotorosokat hogy nem lehet tőlük haladni
Cobrancó azt én is nézem Ő a király
Én 9 éve egy ilyet vettem a dolgozós gépemhez, akkoriban 24 k körül volt ha jól emléxem:
https://www.aqua.hu/eaton-prot...

A gépet és a monitort úgy 30 -35 percig (volt) képes életben tartani, de már akkut kellene cserélni benne mert most jó ha 10 percet megy. A mostani Pc-m kevesebbet fogyaszt mint az akkori - jelenleg együtt 75W a fogyasztás, ebben benne van a fentieken kívül egy kábelmodem, egy router és egy 8W-os LED-es olvasólámpa is (a fogyimérő állandóan be van dugva a falba, így látom)
APC-féle szinuszos UPS-t (Smart széria, fekete) ajánlanék. Nem olcsó, de legalább drága :-) Mivel nem egy szerverparkot akarsz vele védeni, elég lesz a 750 VA-es is, pl.:
https://www.jofogas.hu/baranya/Elado_szunetmentes_tapegyseg_APC_Smart_UPS_750VA_SUA750_91654057.htm

Én évek óta egy 1500 VA-est használok az itthoni házimozihoz / számítógépekhez - teljesen meg vagyok vele elégedve.
azt az apc-t nagyon sajnálom az full fasza volt, csak valami lett vele elvittem szerelőhöz aztán megszűnt a szerelő
nem emlékszem meddig, de a tv-t egész sokáig vitte
a routerre ilyet akartam : https://www.pcland.hu/szunetme...
de ez nem tud mit kezdeni a pillanatnyi áramszünetekkel, ugyanúgy egy pillanatig elmegy az áram.....utána megy a router vagy egy órát is de attól még megszakad a net, aztán ez a t-s modem+router kb 2 perc mire netet talál
Nekem is valami hasonló APC-volt, csak a régebbi. Ezek talán még a jók közé tartoznak, mert Egy 50Ah-s autó akkuról majdnem egy óráig ment egy Pentium meg a CRT monitor, és ki sem gyulladt a táp :)
Ha kell, akkor rákeresek a pincében, még talán megvan valahol. Csak akku kell neki.
Azóta viszont ilyet használok 600W-osat.
Ez folyamatos üzemre van és bár nincsenek olyan managment funkciók mint a szünetmenteseknél, de hatékony és nagyon gyorsan visszatölti az akkut.
http://www.iparielektronikai.h...
Hasonló árban van mint az APC

Amúgy határ eset, mert panaszkodik a túlterhelésre, a kisflex meg ütvefúró is elmegy róla.
Mondjuk igaz, bárhova elvihetem elég nagy a ház a pincével együtt ahol akár egy diesel aggregát is működhetne azt se hallanám csak vezeték kérdése.