Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez tök jó és sokan vélik így, de kikre gondolsz megsemmisítendőként?.....mert hát mi van ha azok nem egyeznek bele és nekik sikerül minket likvidálni?......úgy is benne vagy? ...én csak a békés megoldásban gondolkodnék alapvetően a kirajzásban ahogy már évek óta írom.
Egy ideig mindenképp
De ha minden kínai meg indiai meg ami ott a környéken van olyan életszínvonalat akar mint ami csak nálunk van na akkor nagyon gyorsan nem lesz holnap
Esetleg valami izmosabb atom mentes világháború segítené a fennmaradást
van ilyen kártyanaptáram az szerint igen
Miért, lesz?
Kb mindenki úgy él mintha nem lenne holnap
Csak nem mindegy hogy 20 év vagy 20 millió év múlva fogy el valami
Persze a végeredmény azonos de addig lehet több esze lesz az emberiségnek és kitalál valami okosat
Ez egy nyomorult...
inkább erős tipp
Biztos?
Közben megérkeztek a válaszok! Csak most elment a kedvem az egésztől!
Nem tudom mi az a büdös lófsz van , már 2 választ elküldtem , és nem látom sehol!
Én lehet, hogy meg tudnám, csak éppen a hozzávaló kedvem fogyott el!!
Én megtudnám, csak már éppen kedvem nincs hozzá! Mikor fiatalabb voltam , akár egész nap is szerelgettem! Most már úgy vagyok vele, hogy még a nézés is fáraszt!
Tapolca: gyengén párás a levegő, északon felhős . Most még nem látszik, hogy ebből mi lesz, de majd ki fog derülni, hogy beborult!
nap is elfogy Alapvetően majd a föld is. Függetlenül attól, hogy itt élősködunk rajta mint egy rákos sejt, vagy sem
Bár addig még sokat kell rejkarnálodnunk
azok tök jól újrahasznosíthatók. Lesz belőlle pulóver stb.
meg nem fürdenek, büdösek
nincs annyid
Versenyben vannak azok is.
elobb fulladunk bele az ures PET palackokba.
Na a horgászokat én is, szemetelő, haltolvaj népség.
Elfogy, de jelenleg nem ez a fő problémája az emberiségnek.
Hanem az, hogy a környezeti hatásokba rövid időn belül beledöglünk, és ez Zolit is fogja érdekelni, csak akkor már késő lesz.
Sőt elég jó esélye van hogy már most is elkéstünk bármit tenni, szóval kár is fárasztani magunkat, éljünk mintha nem lenne holnap, a gyerekeink....hát így jártak, lényeg hogy nekünk ne kelljen a kisujjunkat se megmozdítani.