Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,nincs vízálló telefonom,a kistákában napon aszalt telefonok meg egésznapos használatkor képesek simán felpuffasztani az akkut.
És nemigen kockáztatnám meg hogy a telefon és gps egyben menjen gallyra 1000 km-re otthonról.
Nameg kibaszott idegesítőhogy épp gépészkedsz valami kereszteződésben a városban és naná hogy akkor hívnak csacsogni.
Sokszor elmondtam,ez a motoros cucc nem wayteq,csak egy kínai noname kacat amire a megrendelő logoját rárakja a gyártója ha megfelelő mennyiséget rendel.
Van ez ebayen,alin kb 4-5 néven kurvasok színben,pl a a másik asszem navitel szögugyanaz.
Az eredeti régi nonam gps szenzora szar volt,azt láthatóan cserélték.De minden más ugyanaz.
persze hogy nincs
Általánosságban:
Kőműves majd megszakad nyáron az ezer fokban 20-30 év alatt tönkre megy a szervezet munkavédelem nulla egészség védelem nulla
A pénz a mostani csok lázon kívül nem rossz de mivel egész évben nem tud dolgozni így már nem is olyan jó
Nővér
Gombokert dolgozik egy egészen elkeserítő helyen és körülmények között komolyan mondom el sem tudom képzelni mi az ok arra hogy meg ott dolgoznak

Egy full kretén diplomás meg megkeres annyit mint az előző kettő légkondis irodában és ha a segglyukát meg tudja különböztetni az orrlyukától akkor az előre menetel is biztosított számára

Persze lehet találni ellenérveket mindkét részről de nagyvonalakban ez az igazság
Nem lenne 1xübb a telefonról nézni?
A Google maps, waze szerintem jobb, mint amit bármilyen GPS navigáció csinál, mutat....
Sírnak, hogy nincs kőműves meg nővér, de bölcsész meg százezrével. Igaz, hogy aztán végül azok is mosogatók lesznek (aka nővér), de ezért a patás orbán a hibás.
Nem akarok feszültséget, a trógerozást nyilván költői túlzással értettem, de én nehezen fogadom el, ha a nyilvánvaló, szemmel látható, megfogható dologra nekem azt mondják, hogy az nem is úgy van. A csimborasszója az, amikor úgy próbálják elterelni a szót, hogy mindjárt a vélt okokat kezdik megmondani, pedig én csak az amúgy is nyilvánvaló jelenségre hívtam fel a figyelmet.
Természetesen - sajnos - egyet kell értenem veled (nem az egyetértés a sajnos), hanem az, hogy sajnálatos módon ilyen szar társadalomban élünk, ahol a papír, akármilyen szar, semmitérő papír többet ér, mint a valódi tudás.
Mire gondolsz Elevenítsd már fel a memoriám, mert szerintetek ha már úgy is hülye vagyok tényleg nem emléxem rá Ebből a párbeszédből, hogy jön ki a másik letrógerozása?
De aki ilyet tett veled küld ide elém Majd móresre tanítom
Havernak volt wayteq motoros szerintem (szerinte is)tok bénán néz ki
Szerencsére gyors ki is halt aztán nem kellett neki sokat néznie
Nekem a kocsiba van wayteq cucc az annyira nem gáz
Bár fura mód az oda-vissza utat ritkán tervezi meg ugyanazon az útvonalon
Ami tök jó benne hogy ha bekapcsolom a földutat ehhez a legrövidebb tervezést akkor indulhat az ismerd meg hazád program mert olyan helyeken tervez hogy el se hinné az ember ha nem látja
Amikor én erről beszéltem, le lettem finoman trógerezve szépen becsomagolva.
Valszeg januárra az lesz tervben.
Ez a kotla wayteq-nek az usb portja kezd nagyon szar lenni.
Gyors vegyél egyet tesztelni
Aztan ha fasza veszek én is

Jovore kell valami cucc és a Garmin 100+ezres ajánlataim kívül meg semmi értelmeset nem találtam
Ez mennyire jó wayteq helyettesítő?
Tudom nem egy hájtekk,de mégis,csak fix igo androidot kéne futtatni rajta.
Vagy valami mást.

https://www.aliexpress.com/ite...

Csak úgy bespájzoltam párat.
Az egyik csak feltölti az akkut USB-ről, vagy 5V-ról (bár nem tudom leolvasni a bemeneti IC típusát, de valószínű olyan 24V-is rátehető még)
A másik meg a kisütést is felügyeli, így nem tudod túlmeríteni, vagy túl nagy áramot kivenni az akkuból.
Hát ki is hagytam meg már nem is szeretek, de épp a múltkor amikor leninvárosba jártam összefutottam az asszonykáddal
Látszott rajta, hogy szexuális téren nagyon el van hanyagolva, már már könyörgött nekem egy akár rövid menetért Mivel én mindíg segítek bajban lévő embertársaimon (ilyen jótét lélek vagyok ) hát hajlottam a kérésének Hát a reakciója nem semmi volt ahogy végeztünk Felkiált hangosan.
-ÚR ISTEN ILYEN A SZEX???
HÁT EDDIG ENGEM BECSAPTAK....
Inikém még a 10 ezer ft-ost is. Bár nem egyszerű Nekem is csak onnan vannak naprakész információim, hogy rendszeresen látogatom az mnb honlapját és olvasgatom az ide vonatkozó részeket.
Mi lett volna ráadásul, ha pont akkor lett volna a bankjegy lecserélési mizéria amikor ezek a dolgok történtek Bele gondolni sem merek enélkül is össze voltak zavarodva szerencsétlenek
Ez a bankjegyváltás az ilyen képzett és harcegyzett fickokaT IS MEGVISELI MINT AMILYEN ÉN VAGYOK
Ezt ami a képen van kinyomtattam, lelamináltam és folyamatosan hordom magammal kontrolnak, mert még mindíg megzavar, hogy 2 féle 10 ezeres is forgalmoba van, nehogy összekeverjem véletlenül a sárga 5 ezressel
Nem, csak ugyanolyan képességékkél és helyzet felismeréssel.rendelkezik mint a csajok, azzal a különbséggel hogy ismeri a pénzeket már. De a dugás lehetőségét kihagyta. Bár egyebként se szeret dugni, inkább elmenekül előle horgászni
Ő jó eséllyel meg tudja különböztetni az 500-és az 5000 bankjegyeket
Legalabbis én arra a következtetésre jutottam
Akkor 500-ért végigdughatja bárki?
Épp ezért kérnek sokat a kötelezőkért, valamiből fenn kell tartani a kereskedést.
Ő is bölcsész...
Baszki
500 forintért végig dughattad volna mindet
hát pl. nekem fogalmam sincs, de az biztos amikor nagy munkanélküliségbe feldobtam egy minimálbéres hirdetést aznap jelentkeztek minimum 40-en abból 15 bölcsész lányka volt Még az első interjúkon kérdeztem is, hogy nem érzik e magukat túlképzetnek egy eladói álláshoz, aztán hamar rájöttem, hogy nem azok
Volt olyan amelyik az 500 ft-ost nem tudta megkülönböztetni az 5000-től Előszőr csak azt hittem a lámpaláz vagy ilyen húzódik meg a háttérben, azt azért a legmerészebb álmaimban sem mertrem gondolni, hogy mind ilyen sötét
Hogy mit dolgozik és tanul? Nem tudom nálam nem dolgozik egy sem az tuti nem ütötték meg a lécet mert a pénztárgép az bonyolult
Szerintem ilyen alibi diplomaszerzéshez lehet jó, hogy na van főiskolai végzetség
Nemtom' de már a Szalacsi Sanyi bácsi is megmondta.
Menem?