Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááát a posta elég drága lett mostanában
Amúgy ki akartam vágni egy foltot valami gumiból aztán úgy lett volna bejavítva.
Te nem vagy szép,úgy nézel ki mint Kósa
Meg a faszom akar haltól bűzleni részegen, egy lukas csónakban...
Szerintem aludj még rá egyet
Én a helyedben várnék ettől jobb ajánlatot
Csak írígy vagy mert egy óra alatt többet keres mint te egész hónapban
és a pénzen rendes motort vásárol(suzuki) nem alsónadrágot
A buzibart,allandoan ott log es fogja a penzes ugyfeleket rakasra.
Az vagy Nem csak néha
De tegyük félre a személyeskedést
Mielőtt bárki bármit is gondolni próbálna azzal a maréknyi agyával osszuk le a lapokat, hogy tisztán lássatok.
Nos:
Én vagyok a
- legokosabb
-legszebb
-leggazdagabb
- és minden olyan leg amik ti szeretnétek lenni, de nem lehettek
Nos, ha ebből az alaptézisből indulunk ki Akkor ti randa csóró hülyegyerekek vagytok és asszem most nem rugaszkodtam el nagyon a valóságtól
Aki egy kicsit megközelít az talán clam kőbányáról, bár, most, hogy új lett a polgármester a városban, mintha eltünt volna egy kicsit, lehet csak élvezi az ingyen trolit
Hmmm...
Faszt.
Buzik vagytok mind
Én csak őszinte, néha fájdalmasan
Ááá , te itt csak szép lehetsz. Parasztságban Ini a király
Csak én vagyok a tökéletes. Velem senkinek semmi baja. Pedig néha jó nagy paraszt vagyok
De csak utánam
Amúgy nem is értem mi a baja velem. Itt mindenkinek kicseszett nagy egója van, de mégis csak az enyém zavarja
Pipifaxba sem kötött még azért mert hosszan okoskodik, pedig van olyan fárasztó mint én, Zoli sokkal idegesítőbben kötekszik mint én. Hülyeséget meg kb. mindenki folyamatosan nyomja. Legnagyobb paraszt meg Clam, de mégis ő a példaképe. Lehet az MMM miatt.
Szóval tényleg csak arra tudok gondolni, hogy a tündöklő zsenialitásomra féltékeny a kis dráma királynő
Zoli dagadt..,én izmos vagyok...és jóképű!
Tévedsz: az a Zoli!
Én vagyok a legszebb és legokosabb!
Én elmondtam hogy az enyémen van, te közölted hogy nincs. Ezt az ellentmondást valóban nehéz feldolgozni.

Hozzád nem szóltam és elkezdesz beszólogatni. Olvass csak vissza, ha már nem emlékszel.
Az egóval neked is vannak súlyos gondjaid. Lehet nem is az enyém zavar, csak az amit a tükörben látsz. Fogadd el és neked is jobb lesz.
Mondtam. Azt kapod tőlem amit te adsz másoknak.

És amikor ilyen kis dedós módon kötekszel, rendszeresen házhoz jössz a lófaszért, a kifejtett indoklást és érvelést, ami egy intelligens vita alapja, okoskodásnak veszed és csak annyi ragad meg belőled hogy "50 sor hosszú". Szerinted miért érzem úgy hogy én jóval okosabb vagyok nálad, mikor most is csak személyeskedni tudsz, de érveid nincsenek, csak hogy nagy az egóm?. Az, és van is mire.
A szépségemben nem vagyok biztos, csak abban, hogy nekem nincs bajom magammal.
Igen. Tévedek. Fogalmam sincs milyen plexim van. Fel sem érek a te zsenialitásodhoz.
Arról már rég letettem hogy te felfogj bármilyen érvelést, indoklást, magyarázatot, egyszerűen elismerem felsőbbrendűségedet.
na jó, de a tied csigazabálók által készített autó utánzat, azok meg mindig büdösek, nem tűnik fel nekik.... ez meg autó... nem nevelő célzattal készült....
Ja és olvas csak vissza. Ki geciskedett kivel? Elmondtam hogy tévedsz mert nincsen zselé vagy gél bevonat azon a pinlockon, ezt te nem tudtad feldolgozni mert csorbát ejt a hihetetlen egodon miszerint te vagy a legszebb és legokosabb.
Te elhiszed, hogy baromi okos vagy és nem veszed észre mekkorát tévedsz.
Kijavítottalak és durcizni kezdtél, próbáltál visszavágni, beszólni de ez nem jött össze, viszont beállítod mintha te vérig sértettél volna és megmutattad milyen kis okos ember vagy.
Remélem erre már minimum 50mondatos okoskodó választ írsz mint ahogy szoktad.
De te nem is görcsölsz rá, csak simán egy boldog geci vagy, így érzed jól magad, de Levin rohadtul látszik mennyire feszült, és azon dolgozik, hogy valakit utálhasson.
ÉN AZ VAGYOK, MÉPGIS GECISKEDEK VELETEK
Na, akkor semmi nevelés célzat, tényleg szar a BMW
Nekem is aktívszenes szűrőm van, de folyamatosan belső keringetésen vagyok, mert nem bírom a sok tragacs szagát így sem.
Te is lehetnél ilyen boldog és elégedett ember, ha nem arra koncentrálnál hogyan geciskedj másokkal.
Pedig a tonhal filé nem rossz - a többivel nem is szabad foglalkozni.