Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de akkor is tudok rá diktálni
Ez már bonyi szerintem neki.
Egyébként az mit dolgozik? Mert olyan állásról még nem hallottam hogy pl a MOLnál vagyok bölcsész. Egész nap bölcselkedtem, kibaszott fárasztó napom volt.
Egyébként szerintem pipi néprajzos, azok ilyen kortól visszamaradottak és kibaszott hosszan tudják mondani a semmit
Pipi vazzeg itt a te telefonod siess vedd meg azonnal
https://xxlgsm.hu/vasarlas/kla...

Pont neked való cucc
Csak nem irja le amit mondasz
Inkább csak középkategória.Metabo,2 akku,sokáig elketyeg,nem erő kell ide hanem könnyű súly,kis méret,jó ergonómia.
A parkside meg a támogató,az akkor kell mikor egyszerre fúrni és csavarozni is kell,elég szívás állandóan cserélni.
Az nehezebb és nem olyan jó az egyensúlya sem mint a metabonak.
Ne hisztizz,próbálj gondolkodni.....................ja tényleg..................bölcsész diploma.
Na de cigi-/pisi szünetben mélyeket lehet filozofálgatni az élet értelmén.
Bölcsész.... “adhatom nagyobb menüben?”
Hagyadmááá értelmesebb
Aranyhal...
Aszondod, egy bölcsésszel kár kínlódni?
Olyan értelmes vagy, hogy el sem kezdem magyarázni, komoly összegért sem . Nekem felesleges időtöltés, neked meg felesleges pénzkidobás lenne
Akkor kb egy havi bér volt a fúró csavarozó lámpa töltő és két akku
Akkoriban a vasutas munkabérem nem volt benne a top100-ban
Legyen most az a bér 200 ezer mostani értéken, ennyiért is össze lehet szedni kb egy ilyen szettet és az sem alsó polcos
És biztos vagyok benne hogy nem bírna ki 15 évet
na jövőre kész vannak a toyota elektromos városi cirkálói. egy töltés 100 km-er csúcssebesség 60 km/h
na ezt a képet akartam
nem tudom milyen akksi de bírja nagyon mondjuk ez a nagyobb pakk ez volt vagy 25 rugó
ja a kép ezek az akksik nagyon jók szerintem
Ezt székesfhvron vettem ezekbe a ryobis cuccoba az a nagyon jó, hogy az összes akkus szerszámnak kompatibilis az akksija
bútorboltosként te szar csavarozóval nem gurigázhatsz
De tegyük hozzá van már egy csomó jó termék elérhető áron
Nekem a 10-15 évvel ezelőtti akkus dolgaim mind tiszavirág életűek voltak legalább is akksi tekintetében
Tavaly év elején vettem egy ryoby, akkus festékszórót, hogy majd nagyon kell a csónakhoz. Hát nem kellett Vettem, hozzá nagy akksit töltőt meg minden apám faszát. aztán szépen elraktam a kamrába, hogy majd csak kell valamikor. aztán elfelejtődött Tegnap festegetek ilyen szarokat itthon(mindegy) valahogy esezmbejutott, hogy van nekem erre eszközöm még viszonylag kevés keresés árán meg is találtam Lassan két évet állt a fűtetlen kamrában hát me sem láccot, hogy bármi baja lenne tolta a cuccot kifelé ahogy kell (na legalább kipróbáltam)
A hangot kéretik bekapcsolni!

https://imgur.com/gallery/QAkZiWN
befogadó pád f.szát mindannyiatoknál értelmesebb vagyok (bár tegyük hozzá nem kunszt annyi eszetek sincs mint egy marék pillangónak )
Nos ettől az idióta zotyától hiába kérdezted meg privátban, hogy mit akart nekem írni, a helyzet az, hogy már ő sem tudta rá a választ, mert a koleszterin az agyából a hasára ment azt null szaladós a rövidtávú memoriája. Egyáltalán még az csoda, hogy zabáláskor kinyílik a szája a kanál előtt
Úgyhogy ne fitogtasd, hogy te tudod mit akart nekem írni
Egyikőtőknek sincs halvány lila fogalma se róla
tudok rá diktálni ha akarok
nagyon nem mindegy hogy egy gyarto olcso promo termeje vagy csucs kategorias darab.
Nekem van egy régi makita cucc a gyári akkuszett kibírt 8 évet
Utána vettem 2x is gyári akkut és jó ha egy évig húzták
Aztán az aliról rendeltünk 2 akkut olcsóbban mint itt egy és évek óta jó
Durvább melohoz vettem egy noname valamit az emagról 15 ért (azért innen mert 2 év garivolt rá)
Teljesen jól működik
Valami tekercs volt a motor 2 vezetékén ebből az egyik eltört aztán kidobáltam mindkettőt azóta hiba mentes
Ha ritkán kell akkor az ilyen lítiumos akkus cucc jó lehet úgy vettem észre sokkal tovább tartja a töltést mint a makita nikkeles akkuja
Plusz nem is lehet elszarni a tárolást a lítiumos akkunak csak ne legyen hidegben, télire nem hagyom kint a műhelybe mert nincs fűtés
Amúgy azért nem semmi hogy a 2004-ben vett makita cucc még mindig jó( a fúró motorját igaz leégették ) az újabbak meg közel sem bírnak ennyit
Pedig az ütvecsavarozó nem kevés csavart betekert, igaz ez is kicsit el van gyengülve de az 5x100as pozdorja csavart még betekeri a fenyőbe
A 6-osnak elő kell fúrni mert ilyen 5-6 centi fele megáll
Órabér.... az eredményt nem tudom garantálni, ahhoz a befogadó is kell