Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én idén csak egy pontyot engedtem vissza
Igaz nem is fogtam többet
Az idei év az átlagtól is visszafogodtabbb volt
olyat már nem tettem több mint 20 éve
Az elég jó ajánlat
Zsigulival volt még egy régen
De az vitte fél elejét, ráadásul az első kerék berekerte
Ez a három mind opeles volt és kurva mákos mind, mert azért lehetett volna sokkal durvább
Legalabb nyirnad ki a rohadekokat.
Visszaengedem?
Ruhellem a halat, a szagat se birom.
Micsinalsz a csori iszapszagu dogokkel?
Én még azt is útálom aki a halat szereti
oda ne add már neki ingyé 15-20 ezer ft. Küld el inkább nekem kifizetem a postát majd odadom neki párban egy 10-ért. Azt így mindenki jól jár
nekem a mai a 3-ik, úgyhogy behoztalak
Az első még a 2t warthburgal volt annak gyakorlatilag szarrá tört a komplett eleje A második egy bérelt boxerrel volt annak a hűtőrácsa tört össze, a 3-ik ez. A lába ahogy bevágódott behorpasztotta a jobb első ajtót elég rendesen. Ahogy nézegettem a fejlámpánál a sötétben nem láttam rajta éles törést. Ahogy itthon megáltam kiszáltam, azt becsuktam az autó ajtaját, hallottam egy nagy durranást még meg is ijedtem Aztán nézegettem a lámpát, majd mondom a világosba ránézek a horpadásra is. Hát nem volt horpadás Ahogy becsaptam az ajtót kipattant. Ha maradt is rajta egy kics a kosztól nem látszik. Idén még nem sikerült lemosatnom az autót pedig már tavasszal terveztem Nem baj még van az évből bőven hátra majd csak sort kerítek rá az imo-ban. Bár akkor lehet előjönnek olyan külsérelmi hibák amiről még nem is tudok
Szúrós-Savas szaga van mindegyik
adblu-s dízelnek a benne levo ammonia miatt.
Kifejezetten utalom. Egy csomo csaladi ubersofor all mellettem mindig es jaratjak tizperceket ezeket a szemeteket, volt hogy kimentem szoltam hogy bocsi allisd mar le mert bent az eladoterben doglodunk a budosben.
Persze termeszetesen csak nezett bamban hogy miafenet akaroken.
Mondom sok lesz a szamla ha csak uresben jaratod ezt a szart.
Hat amelyik gány volt az eddig is büdös volt.... a benzines is.... de az autóban elég komoly szűrő van, nem jönnek be a szagok.... csak nyitott tetonel vagy leengedett ablaknál érzem....
Ehh, a dagadt pontyokat jobban szereted?
Postát kifizeted tied
nem nekiadtam ott egy tanyasinak. Kecsó elkerülön jövök hazafelé kb. este 7 körül. Fogalmam sincs mért nem gyomroztam ott simán szoktam nyomni neki kiló husszal. valamilyé el voltam mélyedve a gondolataimba, szerintem olyan 80 körül andaloghattam. Aztán kiugrott elém az a szerencsétlen, nyomtam egy satut szerintem olyan 30-40 körül kaphattam el. Na ahogy lehúzódva szigszalagozom a lámpát a karosszériához, jöt egy helybéli, hogy hallotta a csattanást Kérdezte miben segíthet Mondom ott az őz még él, fogyasszák egészséggel, mert úgy is oda lesz ne szenvedjen
Ok
ha úgysem kell lehet akár szemérmetlenül olcsó
Őz is volt már 3 db
Egyik az index búrát verte le(csak a hátsó láb körme koppant( a másik a hűtőrács pár pöckét törte le a harmadik nem csinált semmit
Ezek se voltak nagy űtközések mind túlélte
Ép igen szerintem még autóban sem volt lehet nem gyári de újak egyikben még mintha az égő is benn lett volna mivel vissza nem vette így dobozostól betettem a garázsba az egyik polcra holnap előkotrom aztán lefényképezem
gondold el mi lett volna, ha te is őzet ütsz el? Annak a papírjaguárnak lehet három helyen tört volna az alváza
hát még sógor holnapra megtudakolja a cég ahol dolgozik az mennyiért tudja beszerválni ott van egy csomó kedvezmény amit megkapok, de rácsörgök a jap.kerre is szentendrén.
Pár szerintem nem lesz a bontott és a kedvezményes új ára között szignifikáns különbség
Mindenesetre a neten amit találtam az 45 volt a lámpa és az index. Ez a kiinduló ár remélem sikerül alatta beszereznem
baszki mentem vagy 35-40el, az a dög el is szaladt, otthon látom hogy ko a ködlámpa
annak is törött volt a lába de az fbs pozícióban tartotta
Mekkora bazi nagy macskát ütöttél el? lehet nem is macska volt hanem orszarvú
minden rögzítő lába ép?
igazándiból nekem a jobb kellene de a bal egyik lába is törött, bár a nagy csomó fbs stabilan tartja
swingerbe kellene aztán ha halvány az nem jó
Szerencsére neked nagyon megy hiszen te vagy mindenben a legjobb és ami a tied az a legjobb