Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahhoz képest manapság már 18 méter hosszúra építik
Mindjárt gondoltuk, hogy neked csakis jobb lehet ha egyforma baktérium és virusölő képességük van, akkor nem mindegy?
a katonák nem azért vannak, hogy téged megvédjenek Hanem amikor éhséglázadásba elindulsz élelmiszerboltokat fosztogatni na akkor vernek agyon
átköltötte a nagy tanítója orsós viktor mondatát
"Nem hagyunk az út szélén senkit" rá két hétre bedőlt a gazdaság a munkanélküliség a rendszerváltás utáni szintre sűlyedt vissza.
Ilyenkor már nem szeretem ettől a TEJFÖLÖSSZÁJÚ PETIKÉTŐL AZT HALLANI, HGOY NEM HAGYUNK MAGÁRA senkit mert akkor tuti biztos ezektől éhen dögölhetünk.
Nekem ami van bőven elég. Na meg nem Molos ,hanem laboratóriumi cuccos.
9-re emlékszem, 3 egyes és két 3-as sorozat, előtte utána éles lőszert nem láttunk, de nem is nagy baj mert ahol voltam legalább a fele sittes volt 30% értelmi fogyatékos, de jellemzően komoly testi erővel 10% testi erő nélküli értelmi fogyatékos és voltunk mi (magamat ebbe sorolnám bár lehet nem kéne ) 10% kis csókkal rendelkező Bp-i mivel Budaőrsön volt a laktanya /ahol a kopaszkorom fél évét töltöttem utána gumi és öregkorom Bp-en ) és ha nem volt gond a delikvenssel akkor 2 hetente hétvégi eltáv a másik héten kedden kimaradás és ez nagyon nagy szó volt akkoriban mikor egy elsőlépcsősnél az első eltáv gumikorban jött el. Tehát nem baj, hogy a fegyvereket is alig láttuk, gumi/öreg sofőrként nem is emlékszem, hogy az 1 év alatt láttam volna a nevemre írtat kopaszként meg a sittesekkel posta kábeleket fektettünk Bp-n csákányozva, ásva légkalapácsozva (szerintem ma felemelni is alig bírnám nem még dolgozzak vele egész nap) sok világháborús fegyvert és lőszert találva no meg csontvázakat.
ja többek között a könnyűdrogok engedélyezése
ezek mobil eszközök simán vinném a magánlakásokba
Gondoltam hogy az udvari bolond fog lorincezni.
nem kunszt Kihelyettesíteném az akváriumi levegőztetőmet vele
itt vagyok én Beszéltem egy haverral aki az útépítésnél van szíjj közvetve lőrinc felügyelete alatt. Ott szarásig vannak fertőtlenítővel meg maszkkal meg minden anyám tyúkjával állítólag lőri kezén fut keresztül a buli. Bár kb. mint minden ebben az országban A múltkor amikor linkelted a cikket amikor a vitya felpattan a roskadásig pakolt gépre, na az azért volt, nehogy elvigye valaki más Lőri elosztóhoz került a cucc, mint majd ez is
De azt valaki ledobja valakikre.
múlt héten rá állt a mol napi 50 ezer liter fertőtleítőt gyárt Úgy, hogy ennek a biznicnekis lőttek állami lett
nekünk volt 10 lőszer 2 rövidsorozatra is
A bomba.
150 Mrd-t adtak a napokban propagandára... abból pl?
Ki választaná ki a túlélőket?
Ez elég világos, mert amiket írsz azok miatt csak a betegnek gondja és azok is jellemzően idősek míg a járvány erősen kihat mindenkire főleg a gazdaságra és szerintem megtérülne a gyors és fegyelmezett elfojtása a járványnak, talán ezért érné meg ez a "befektetés".
Miből kellene így?
Egy 25 perces szem műtétre 1,5-2 évet kell várni.
Asszony öreg anyja előbb meghalt mintsem megkapta volna a csípő protézist valami 3 éves listán volt de 3 év után se lett belőle semmi
Sok vizsgálatra hónapokat kell várni
Ennek tükrében miből lenne pénz minden egyéb pluszra?
Szerintem 6-8 megfelelően elhelyezett neutronbomba tizedmásodperc alatt megoldana mindent járvány ügyileg.
A moszadot kúrták át a kínaiak, persze nem a kormány (legalábbis a kínai kormány azzal védekezett, hogy kiadott a megbízható cégekről listát és a moszad nem azoktól vásárolt) hanem valami cég küldött nekik egy halom kamu tesztet meg más cuccot......azt gondolom ez nem volt egy életbiztosítás a részükről.
Így kéne: https://www.egeszsegkalauz.hu/...

.....minél hamarabb megfékezik annál hamarabb nyithat pipi mindenki nagy örömére.
Nagyjából ezt tartanám követendőnek felfüggesztve a járvány idejére a személyiségi jogok erre vonatkozó passzusait: https://24.hu/kulfold/2020/03/...
Ok.Korea jó Kína rossz.
A nevében található "zs" betűn kívül?