Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

foglalta a kucsaftok elől a parkolót
azt írták előjárójában,hogy mindenkinek lesz munkája
Fasza mehetek közmunkázni
A gemesinek a buci utan meg kellett egy nő is hogy vegre lampat rakjon oda, a golfot elenk rakta be a helyszinelo mig a szallito el nem vitte.
Mondjuk ehhez kell az autovezetok kretensege is.
pont ugyanígy röhögött egy gazdaboltos cimbim,. Űa boltjuk mellett van egy kocsma közvetlen. ott is hasonlóképen járt egy helyi erő. a bokor mögül lépett ki hugyozás után. a kocsma elől. az volt az utolsó pisálása tompi komám ahelyett,hgoy megsajnálta volna (pedig neki is törzsvevője volt, na jó ott nem költött annyit mint a kocsmába) csak röhögött
Na, viktor most igérte meg hogy jövö héten olyan gazdaság élénkitö tervet fog benyujtani amilyen eddig még nem volt.
Ugyhogy birj ki még egy hetet nyávogás nélkül
Az a fej pont kemeny melot sejtet, a Buci a helyi alkesz festett igy mielott kivasalta az egyik auto a zebran elottunk.
legfelső szinten vagyok nagy baj nem lehet

Menyezet birja még?
Ez? Nemar, hasznalt rongyokkal boltol.
így van én a banánlopásig jutottam minden másért keményen megdolgoztam
Azon gyakorolt, aztán nagyba már ment nekk
Az üzleteket bezártam egyenlőre mint te is. Mondjuk én egy héttel korábban . Te is már csak azért jártál be mert az ágyad napközben fel van hajtva azt össze van lakatolva. A bútorboltban meg van kanapé dögivel mivel nincs aki elvigye ott tudtál heverészni egész nap ide hülyeségeket írogatva
Csak banantolvaj tud lenni, ennyit birt az IQ ja.
Na látod, ha viktornak nem.sikerült akkor neked mitöl van százmilliod?
Elloptad viktoréktol és most a pénztárosa visszaveszi
Bizony
Azt vette melyhutve.
ja van egy fél háza egy valamilyen autó a nevén félig szintén az asszonnyal közösen ,meg 18 m hiteltartozása
Ha hátranézel és látsz egy hömpölygő áradatot na az mind az én könnyem
A hal is műanyag a fotón?
Dehogy nem csodoltel, ettol vagy ekkora rinyagep.
Megint a király jár jól.
Neki adóssága van, nem megtakaritása
És ezt is tudta
szerintem hagyjuk mert inkább dolgoznék a várakozás helyett,hogy mi lesz
Ha nem a zsebedben van..oda adhattad volna bróker marcsinak is...
Amit összeloptál? elveszi az állam
Dehogy csődölt.
Most is a lábát lógatja, pihenget, horgászik, rajtunk röhög.
Mi meg dolgozunk.
nem azt írtam,hogy becsődöltem csak nem tudom mi lesz a magtakarításokkal. ha van neked olyan akár a tieddel, te sem tudod. Nem tetszik amikor gulyás államcsődöt pedzeget a járvány elején