Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hiszek ebben a járványban
ja de én azt láttam amikor pénteken hazajöttem munkából , hogy egy 3 fős csapat bejött gödöllőn a benzinkútra, kávézott egyet, tankolt, beszélgettek majd elhúztak. az ilyenek basszák meg
Motoron ha nem bandázni mész vélhetően semmit nem szedsz össze.
az ígyis-úgyis lesz,ha lesz.az ettől független.és ha lesz ezekre a helyekre akkor is elmehetsz majd.
Megy az egyik zsilipes film a rekekklubbon
remélem megdöglik aki leszarja, vagy vigye haza egy rokonának aztán nézze majd ahogy szenved. az éve ma vagyok itthon 4. napot. Csodás idő, lassan 1 éve megvan a motorom, de 2 napot tudtam eddig vele motorozni. De nem, nem mentem ma.
Az több okból is odébb van, bár pesten már érik. Ott buliznak folyamatosan. Ismerős.fia is.menni akart innen a hétvégén mert valami több fős buli volt.
ezt mondom én is,ezek a szabályok pont annyit érnek hogy aki fél az otthon marad aki nem az meg el tud menni ahova akar.
Addig baszakodik mindenki mig kijarasi nem lesz.
Alapjábanvéve tengernyi indokot tudsz felhozni jelenleg amit el kell hogy fogadjon.
ó bammeg. pedig te már a veszélyeztetett korban vagy Zoló
Babettára szavazok akkor. Mustársárgára.
"hogy egy pillanatra nem veszik be, hogy pestről a mátrába megy valaki bevásárolni... 50e..."
ezzel csak annyi a probléma hogy az kevés hogy a rendőr mit gondol,ezt valahogy bizonyítani is kéne hogy én valóban nem sportolni megyek pl a bükkbe.Ezt ők is pontosan tudják.
megjön a jó idő és senki nem fog bent maradni.a múlthéten hétvégén üres volt a balatonpart,mint egy halott város.most meg élet volt,szépen lassan mindenki szarni fog rá.
az a helyzet hogy ezzel a helyzettel a rendőr sem tud mit kezdeni,olyan kapukat hagynak nyitva az embereknek ami nyomon követhetetlen..még ha azt is mondaná hogy 50ezer,mondanám hogy nincs jelentsen fel,aztán szépen besétálnék egy bevásárlós egy gyógyszertáros számlával.és akkor mi alapján is büntetnének?az sehol nincs szabályozva hogy hol teheted meg ezeket a dolgokat.
Mostanság ritka a jó testi adottságokkal rendelkező ellenzéki picsa. Lehet ezért nem boldogulnak....
Alfánk öregszik. Tehát vagy BMW-t vagy Harley-t vagy Babettát fog venni szerintem.
Minden motornak szarul all a gyokkettő vonulas.
Nincsenek nagy eredmenyei, az egyetlen liberalis picsa aki bejutott az is mas hatan tette.
Utana max feszbukuzetrtre futotta ami a fizetes ismereteben gyenge teljesitmeny.
azok rossz csicskák, el szoktam küldeni őket, h foglalják el erdélyt meg a felvidéket
Csoppert fog venni akkor? Mondjuk a gixxer elég érdekesen is.mutat a vonuláson
Az elsőkettő nem tul nagy probléma, de a.csopper már igen
Csak második. Ha jól emlékszem. Az első ciklusban még talán nem seperték le az asztalról de azóta csak kintről néha bekiabál
Az alfank is jar talalkozokra.
64 vármegye, ilyesféle. Kárpátiát hallgat, Ha motorozik, akkor többnyire dög nagy csopper van a segge alatt, és motoros találkozókra jár.
Megmondom őszinten kurvaszarul csinalja, igy a 3. 2/3 utan.
Ez nem derült ki, csak hogy motorozik a haverjaival. De biztos fideszes vagy ilywsmi lehet.