Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a turbomagyar az mi? aki több közpézt bír behúzni?
Ellenkezik inkább csak. De mindenkivel a környezetében
Mittomen, még a polgija is fideszes.
Lehet kissebbsegben politizal.
Turbolibsi
Lehet elkapta ő is?
Az a szomszédja
Turbomagyar.
De... de o az egyetlen, aki be is vallja
Akkor ő most nem libsi?
Egy igaz magyar ember van... Bogyó bá....
Azért szoktam jókat mosolyogni, amikor sokaktól megy a nagy magyarkodás, meg libsizés.... azután kiderül, hogy mindneki leszarja a szabályokat, csak a kijátszása megy.... tehát addig megy a nagy nemzeti meg magyar érzelem, amíg az egyéni érdekeit az embereknek nem sérti bármilyen módon, akkor hirtelen mindenki liberálissá válik annyi liberálissal nem is értem, hogy nyert a Fidesz, miért nem Fodor
Ezt a kijáráskorlátozást nagyjából mindenki leszarja. ma délelőtt elmentem a családdal az oázisba ribizlit, szedret, sárgamálnát meg pálmákat venni madj délbe be az aldiba sörért meg grillszarokért, tankolás aztán haza. Ebéd majd előtoltam a nagyobbik biciklit, vettem a jelmezem , elvittem Józsára a könyvelőnek a múlthavi számlákat, utána kis karika Debibe, ki Szoboszlóra , fagyizó. Míg elnyaltam egy fagyit , jött masik tíz motoros, szolid bandázás , elköszönés, parkolóból ki, rövid kis keró, tipli haza. Steak sütés, grillkolbász sütés, alkeszkodás, szomszédok hazahúznak, visszavonulás a kéglibe, fórumozás( itt tartok most) ...... egy szál kéket se láttam egész nap, katonát se, vicc ez a szigorítás.
Boltok is nyitva, a műkörmöst se kötelezték, hogy be kell zárnia Vasárnap Bogyó mellé sose állnék, nem todom, mennyire liberális
Amúgy könnyedén játszanám ki a szabályokat (és valszeg ki is fogom) mert EÜ ellátásban dolgozok, mindig kellhet mennem bárhova - elég, ha egy fél karton gyógyszert meg 10 db maszkot beteszek a táskámba
nem érdekel.... aki a szabályok kijátszására megy az büdös libsi és kész... leszarom mikor van nyitva a műkörmöse...
Az is fertőző?
Tőlem legalább kettő. BMW-s....
Másfél.....már kivülről.fujom
Hétköznap.dolgozik, nem ér rá...... a mükörmöse meg vasárnao is nyitva tart
Álljon: de maszkban, és tartsa be a 2 méter távolságot!
vasárnap? tehát liberális vagy, ki akarod játszani a szabályokat... állj be Bogyó mellé...
Vagy munkát felmérni.....
nem lehet, mert ugye a szabályokat, melyet a nemzet érdekében hoztak, a nemzeti érzelműek nem szegik meg, hiszen önmaguk nem írhatják azt felül, hacsak nem liberális gondolkozásúak... aki megszegi, az büdös libsi... ennyi....
Sehol nincs olyan a rendeletben, hogy csak a legközelebbi boltba mehetsz a műkörmösöd is lehet másik városban
Nem valószínű...
Na jo de ebbe mi az összefüggés?
Mindenféle emberek mennek motorozni.