Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4x.
En amig lehet munkaba tervezem.
kész nincs, de már kifizettük....
Szerintem titokban mar kesz van.
ugysem lehet most motorozni, hová mennének?
mondjuk ez sem jobb, mint amit ő olvas....
ebben mi a vicc? teljesen reális....
Az ilyen oldalaktol irtozik mint vámpír a fokhagymatol.
Jo nekik, csak a strandkolatkeken van kozepallvany, de az ongol, a ralepő vas letort rola.
Bmw-sek rutinból indulnak középállványról...
https://888.hu/kinyilott-a-pit...

Nesze.....ilyesmi volt emlékezetemben de ez meg tudja is idézni
Mondjuk nekem fura megkozelites hogy alacsonyak vagyunk, csomag a hatso ulesen, kozepalvany, felmaszunk............ Es utana mi lesz?
ulunk mig vakaki fellok?
Hintazunk?
En siman (na jo nem) atlepem.
Végülis.....
Vagyis az eleje-kozepe-hata?
Kipuff meg az első lámpa ocsmány rajta na meg a hátsó traktus
No, csak szerintem csunyacska ez a pilincka teleszkopos 900R?
A hangot mar nem is mondom.
Amugy sok a duma, tekerjetek a 3/4 eig.
http://youtu.be/3zK0Kr5T4w4
Az ritkán fordul elő hosszabítón kivül más eszközzel
Mondjuk én is.vágtam.el körfűrésszel a saját vezetékét mert szar helyen volt a konnektor
En mar mentem ra funyiroval.
Mert akkkor feszült a törött ér abba a nekyzetbe amikor érintkezett. Ilyenkor végig szoktuk hajtogatni centiről centire a kábelt és produkálni az érintkezést a törési ponton. Legtöbbször ott szokott lenni ahol a legtöbbször hajlik kis iven a kábel. Kéziszerszámoknál.ez a géptestbe bevezetés közelében ritkábban a dugvillánál szokott lenni. Középen ritkán.
Igen. Az a lenyeg jo lett. Az zavart, hogy felfele tartva ment.
Azt nrm irtam, boccs, lolo cege terrli el a folyot a matrai eromu lebontott darabjaibol, mert az eromu helyere a matra 3000 ij magyar tervezesu fuzios eromu kerul amit tiborc epit, es ledlampas kozvilagitas mellett cssk ejszaka emelnek.
A tiszát is.debrecenbe viszik?
Pedig kellene..mert ezek az életben nem fognak hatalomra kerülni...2006-ért..még a cellában kellene..hogy osszák az észt...
En meg hozzatennem a debreceni koronazast a tisza jegen, ahol az ellopott gelkerthegyen lesznek a fociakademiaktol ujramegvett lelatok.