Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt mondom én is. Pénz kinyerő helyek a kórházak régóta, a betegek meg az orvosok csak nyűgnek vannak, de muszáj a látszat miatt néhányat beengedni, így lehet locsolni rá a pénzt eredmény nélkül.
Egyik ismerős cége véletlenül dolgozott egy kórháznak, valami elég spéci munkát amit csak ők tudnak. Kaptak normális ár ajánltot, megcsinálták a munkát, persze késve fizettek és annak is csak a felét, de persze következő évben megint kellett a meló, na ekkor már duplázták a piaci árat, meg hozzácsapták az elmaradást is. Simán elfogadták és természetesen annak is a felét fizették, szóval így a pénzénél van éppen, de a kórház tartozik neki.
Nekem fog mert alig van már 2mm a rosso3-ason. Szerencsére elfogyott végre... s22meg már a garázsban várja hogy felszereljem
De ha így marad a helyzet, tkc70 rocks lesz rajta
Idén nem hiszem hogy kelleni fog gumi.
Tegyél rá egy conti roadattack2-est, 50ből megvan, elszalad 8-10ezret és tapad is nagyon jól. Profilja is jó, könnyen fordul vele a motor.
Én nem értem hogy a francba nem nyalja szarrá az a nagy motor a michelinekrt(road5előttiek) nekem bármelyik motoromon volt, fűrészesre kopott, egyszerűen a szerkezete nem bírta, hiába fújtam túl, szét volt terülve az aszfalton mint egy lapos lufi.
A roadsmart2-est is el kell engedni. Dunlopból csak n-teceset szabad felrakni a többit meg kell hagyni másnak.
Köszi Pityu, motorozzunk már egyet.
Ott is néztem, ott asszem 89 ezredes a Road 5 szett. De a legolcsóbb rávaló is 65 ezer, szóval ezen nem spórolok, mert nincs akkora árkülönbözet, hogy megérje.
egy régi barátom nagyon sok kórház közbeszét csinálja.... nem is csoda... nagy üzlet az.... na nem mindenkinek....
maradjunk annyiban ott is megvannak a helyi érdekek, párt szimpátiától függetlenül...
Hüjje phasz ungarische motoros.
https://index.hu/kulfold/2020/...
Volt már ilyen, valami válság alap. Annyi pénz volt benne amennyit az azt létrehozó politikus elsőként belerakott
Mindkettő.
Békeidőben is akkora mennyiségben vesznek kaját mint nálunk most a hiszti idején. Erre még ezt is megtöbbszörözték.
Rendszerváltás óta senki.
Pedig lenne pénz, csak itt is a régi komcsi sógorkomaság, van, meg a hozzá nem értés, meg pénz síbolás. Kormánytól függetlenül egy kórház vezetésébe olyan aki ért hozzá nem kerülhet be.
a 3 is qrva jó volt, több szettet használtam el nehezebb és erősebb motorokon.... a 4 sem rossz, ha ez elkopik kipróbálom az 5 gt-t
olyan 300MRD maradt nála, abból csak 10% felett rendelkezhet, az kb 30MRD
ebből tudsz visszakérni, amennyit jónak látsz... a többi nem az övé....
A 3-4-et kihagytam.
jó gumi, de a pr4 nekem jobbna bejött.... de az engel gt-vel sem volt korábban probléma, jól tapadt, bírta is... Tibi barátom is használta a 1100XX-en, és azon is jól teljesített feszített etmpónál is... kicist régi típus, de megbízható
1 millárdot már adott.A karja nem kéne?
Írjak a Lölö-nek, hogy amit lenyúlt az elmúlt években, annak egy részét juttassa vissza a közösbe?
Ja ez nekem is esedékes lenne.
Nekem valami kétkomponenses gumi kéne mert szeretem ha jól kontrollálható kanyarban, (azt leszarom ha csúszik, nem körrekordot akarok dönteni) meg nem ártana ha a sok városi mászkálástól nem kopna talpasra olyan gyorsan mint a mostani Dunlop
Nehéz nagy kamionra.
az angel gt sztem kifejezetten jó gumi...
Azért ha lenne eszük a kormányoknak, ilyen vészhelyzetben megelőzhetnék a felesleges nagy árukészlet felvásárlást.
Mondjuk alap élelmiszereknél limitálni az 1 főre vehető mennyiséget.
Sztem gyűjtést kellene indítani nekik.... miből fognak megélni?
Ezzel együtt Viktornak is, akinek se megtakarítása, se bevétele a vagyonnyilatkozat alapján.... nem karom, hogy nemzetünk nagyjai így nyomorogjanak....
Hozzunk létre egy számlát a gyűjtésre.... kíváncsi vagyok, mennyi pénz folyna be rá....
Bogyó_bá kérlek szervezd meg....
Index így is attól harsog hogy a fidesz csak magától nem vette el a támogatást, de ennél nagyobb hazugságok is voltak ott.