Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Féktisztító drága móka erre - meg nem is jó. Mire feloldaná a rákövült retket, már el is párolog Nekem tuti recept benzin-gázolaj 1:1, tál és erős szőrű ecset. 500 Ft-ból patika tiszta lesz, és a maradék még el is ég a kazánban A munkadarab a végén kap egy kis forró ultrás vizet, és olyan lesz, mintha a boltból jött volna.
Nincs alkatreszmosom,egy torrent bejonne. Amugy egy kazal fektisztito mar volt benne.Sok olajsar es rohadt budos olaj jott ki.
Ásni is lehet kiskanállal, ha neked az jön be.
De.
Addig nem zavarnak a ratyik, amíg nem az én fülembe suttognak, vagy nem fogdossák a popóm
Ha meg próbálkozik, garantálom, hogy nálam utoljára
....levertem....
Egyszer a nővérem, azt mondta tett ellene a Gyula néni valamit (akkor még nem volt átműtve) , olyat levettem neki, összeesett.... később kiderült, nem volt igaz.... mondom a tesomnak, megüttettél velem egy embert baszod.... válasz: nem baj, megérdemelte
Hát nem azzal kell....
Az elso osszerakas elotti nagyolo takaritas,elegge idegolo fultisztoval.
Ja, én is vettem egy marékkal. Jó lesz valamire alapon igaz én 600forintért vettem darabját még, de az lehet 3Ampert bír csak.
Igen, a Wagner jót írt.... .....mi van ha megbánja?..... felvarratja egy lóét?
" Depi vagyok,öngyi leszek.--Peti vagyok, Gyöngyi leszek
Mar az elso is.
Óriási anno az egyik Gyula lett Bea, majd rájött később, hogy leszbikus
https://www.vadhajtasok.hu/202...

Jók a hozzászólások is
Akkor most villamos szakember vagy káderképzős?
Most a valódi SÜN-re gondoltam, kivételesen!
Nagyon profinak néz ki az a DC-DC szabályzó, lehet veszek egyet!
de a sün nem is ember, vagy a rendőr-sünre gondolsz?
Köszönöm a fáradozásotokat, azt hiszem, akkor hagyom a fenébe az egészet. Nem hiányolok egy forrasztópáka fűtést a fesszab. körül! De , ha szép idő, és kedvem is lesz, megnézem mit is érzek forrósodni a fesszab. környékén! És csak azért, mert nem tudom elképzelni a Honda-ról hogy a fesszabot elfűtögetősre készítették volna! DE, "Tévedni emberi dolog , mondta a sün, és lemászott a győkér-keféről" !
Én is :-)
Ma is unatkozom itthon:
A sönt típusú szabályzók - ez van majdnem minden "régebbi" motorban - söntszabályzós.
A felesleget elfűti, a felesleg a termelt teljesítmény és az elhasznált teljesítmény különbsége. Ha ledesre cserélsz, többet kell elfűtenie, tehát jó esetben megfő, megdögölődik.
Megoldás: veszel MOS-FET szabályzósat. Ha Shidengenben gondolkodsz, az sok tízezer, de én Ebay-os eredeti kínai MOS-FET-est vettem olyan 7 ezer környékén.
Tökéletesen működik