Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy a Kecskemét elkerülő mellett árulja a testét
Kedvenc Gréczy is előmászott a pöcsszelfi után és megmondta minden halálért és minden elbocsájtott emberért a kormány felelős,és át kell venni a hatalmat.
Mindezt talán két hónap után hogy a kígyóval fényképzkedett.
Nézd csak, erre írtam: "......a kirúgott alkalmazottak meg......"
Szóval?
A két "első kerékből" letekerhettél volna, mert az kisebb.
Ez a gyökér mindig előkerül.amikor valami bajság van és folyamatosan lázit és baromságokat beszél.
Nem lehetne kitiltani az országból is? Mióta helyzet van még egyetlen használható ötlettel nem állt elő ellenben folyamatosan porondon van
https://24.hu/belfold/2020/04/...
Vagy mégis Hany Istók lett belőle és a láp meg a nádas fogságában szarja tele a vizet a c2 meg lemerült.
Szerintem bebaszva hever a ladik vizes fenekén.
Az az egyik ami tömény lett a fórumon és sok értelme nem volt végig olvasni.
Gondolom sokaknak vannak túlóráik, szabadságuk, amiket most felélnek otthon, fizetést kapnak ugyan úgy egy darabig. Hova görcsöljenek?
Igen, ez igy van. Látni a nem élélmiszer boltokban, tolonganak az emberek, az utak jobban tele vannak mint régi hétköznapokon. Vásárolnak lakásfelújitanak ha már ugyis otthon kell lenni, nyaralni meg nem lehet. Van aki azért már keresget de elég korlátoltak a lehetőségek. Majd egy hónap mulva jobban fognak munkát keresni
Nekem csak a Formula 1 hiányzik :-)
A párom munkája megállt....
Olvassa a fb-n, hogy a szakmabeliek éppen mivel töltik az időt..... takarít, fest, autót épít...stb....stb. 1 azaz egy csaj írta, hogy munkát keres! Azért ez fura, hogy sokan kapóra jött szabadságnak tekintik ezt a helyzetet....és biztosan hegyekben áll a pénz otthon náluk.. Akinek meg a megélhetése volt a munka az meg keres, mert szükséges!
A csónakban nyomorog a halak mulatságára, bár lehet már azok is unják. Bezzeg a kirúgott alkalmazottak meg vígan pihiznek otthon.
Bójáznak...
Én nem várom
Ha Pipi beindul...
Én pár óránként benézek azért: epedve várom Pipi monológjait.
El telt 12 óra és senki se írt
Koronásak vagytok
Vagy karanténba raktátok a telefont
Sziasztok
Keresek Vtr 1000 f hez hyáti VTR feliratot az oldalidomra.
Kérem aki tud segitsen benne!
Tel:06202542947
Így szokott pihenni...
Mert ha tényleg beszámíthatatlan állapotban van akkor ne öljön meg mást.
Én hívtam már rá részeg autósra a rendőrt.
Vagy a talpfa....
kevés volt a gáz......
Nyerges, forgózsámolyos vagy "kis" (20t-ig) autó?
Delhi?