Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ehhez mennyire kell szerencsétlennek lenni? : http://index.hu/kulfold/2020/0...
orgazmustól?.....hát attól tényleg....
"Aki bandában motorozik, kávézgat azt büntessék is meg. " Felőlem meg is sexelhetik, érdekes lesz aaz "attrakció, és a látnivaló"!! És a politikusokat is! Ha már belejöttek!
Minden nap nagyvárosokba járok: párizs, Milano, stb.. emelőhátfallal szopni
rád ez nem vonatkozik
tele vagy kételyekkel és rettegsz mindenféle organizmustól......
Most akkor mi van? Én mindenben és mindenkiben kételkedek magamban leginkább, akkor igazából király vagyok?
minek, sokra nem megyek vele........az inkább felbaszott, hogy nem ám bocs vagy valami.....egyébként ahonnan kifordult elég jól belátható, pláne egy scaniából...
pont ezért lassitok motorral is minden kereszteződés elött valami elfogadhatóbb mértékűre.
Meg ott nehezebben is kap el a sün, főleg ha rendszám sincs a vason.
Az erdöben való endurozás..viszont igen...
Ezt teljesen megengedett. Pont ezt linkeltem be.
Az hogy nem egy lakcímen voltak és csoportosultak az meg jogos büntetés.
Neked. De szerencsére nem rajtad múlik.
Hm...ez eléggé gumiszabály.....mondjuk a szabadidősportom az, hogy motorosruhában tornagyakorlatokat hajtsak végre egy elhagyatott helyen amit csak motorral közelíthetek meg......akkor mi van?.....egyenlőre ez igazából semmi (bár kollégám három fiatal haverját kecsón csüt. este megállították és fejenként 10 rugóra büntették mert nem egy lakcímük volt) és mivel pongyola az egész így könnyen kijátszható, előbb-utóbb szigorúbb lesz ami talán nem is baj.
A KÖZÚTON való motorozás nem szabadidősport.
Rendőrt ráhívtad?
Már tavaly óta megvannak a bóják (Kínából 25db 18cm)
Nagy motorozásba nem akartunk kezdeni, így ezt az ötletet feldobtam....

Meg ha nagyobb karikára mennék, akkor azt csak egyedül és nyugger tempóba
OMW, de az AVIA-nál szoktam tankolni, mert az van közel, esetleg a MOL-nál, mert az mindig útba esik.
SHELL-t kerülöm. Az drága és 3 alkalomból 2-nél bunkók voltak velem...igaz hogy ez 20 éve volt, de így jártak, azóta messzi kerülöm őket
Lukoil-al kétszer megjártam. Egyszer apám diesel autójában eldugította az üzemanyagszűrőt, egyszer meg az MZ rohadt le a szar benzinjüktől, úgy hogy az OMW-nél rá kellett tölteni benzint hogy eljussak haza.

Egyébként meg mindegyik ugyan olyan. Az OMW csak azért jobb mert a 100-as üzemanyagban az 5% bio komponens, nem etanol, és nem gyűjti össze a vizet. (állítólag)

Na ennyit erről a témáról, találj ki valami jobbat. Mondjuk villanymotorokhoz mit szólsz?
Nabasszameg, erről is lekéstem
Azt valóban nem kell, meg a hetes motoros túrát sem kell erőltetni.
Én egyedül 1 tank benzinnel teszek egy kört, és kizárólag tankolni állok meg a lakhelyemtől 500 méterre lévő kúton, akkor is tartva a távolságot a kutastól, meg minimalizálva mindent. Nem kezdek kávézni.
Aki bandában motorozik, kávézgat azt büntessék is meg.
5§ is egy cél. Szabadidő sport. Ez nem kiskapu.
Megkérdezték, válaszoltak nekik.
A szabadidősport meg van engedve, pont azért, hogy ne hülyüljenek meg az emberek úgy mint ti itt
Ez nem kiskapu, nem félreértelmezés, hanem konkrétan megfogalmazott lehetőség.
Vannak szabályai a szabadidős tevékenységnek. Nevezetesen kerüld el az embereket. Én ezt maximálisan betartom.
A Cecilke sem azt mondja hogy nem lehet kimenni, hanem azt hogy tartsunk távolságot. Neki is az a baja, hogy az emberek kimennek a Normafához és csoportosulnak.
Én semmi ilyen helyre nem megyek.
Kitalált félre magyarázásaitokat tényként kezelve nevezhettek tömeggyilkodnak, meg felelőtlennek, de nincs igazatok és kibaszottul nem tudtok semmit tenni ellene.
Sőt ha bevezetik a kijárási tilalmat akkor sem, mert itt van a kezemben a papír amivel gyakorlatilag oda megyek ahova akarok, szóval mind bekaphatjátok
Akkor gondolom Cefiék kitalálták szombat délután, hogy bójáznának és gyorsan rendeltek párat....
Ez a drágább, mert jelzőfényes.
Most gyorsan ezt találtam....főleg ott a közelben.
Kínából biztosan kapsz 10-et ennyiért.....
Ok, és van aki vesz ebből 10-12db-ot mert bójázgatni támadt kedve egy üres parkolóban?....persze nem lehetetlen csak szokatlan.
Aki csak nemzetközizik az ritkán tud is hisz nem jár szűk helyekre, hetente 3-4X áll rampára vagy más rakodóhelyre, alig akaszt pótot stb. ahogy mondod autópályázik, no aki a kínai piacra jár és lakótelepszerű parkolókba minden nap az tud szűk helyeken menni és tolatni gomolygó embertömeg és árusok között, párszor én is voltam a józsefvárosin (azért elég sokszor) meg a ganzon és persze rengeteg szűk kanyargós gyárudvaron amit még a csepelekre terveztek az 50-es években és manapság is naponta legalább 6-8 rampa parkoló kamionok között és akasztás napi legalább 2X, de van, hogy 10X attól függően mit csinálok, a nemzetközisek jó része elvérzik szűk és kanyargós helyre tolatásnál, persze vannak királyok csak kevesen.