Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A mértéke vagy a pánik?
Amerikában minden nagyobb...a pánikvásárlás is
Az elmúlt 25 évben ki igen?
Jó, mondjuk oktatás, és EÜ-ben a fidesz sem remekelt.
Mondjuk árban rohadt jól néz ki az Angel ST és a roadsmart 2 is 66e-ért.
És még van PR2.
Pár ezressel drágább,kérdés milyen árfolyamon áltja az eurot a revolution.
Jelenleg majdnem zscskóspihenőben van nekem is.
Angel GT vel huhh mintha nem lennék jóban,szlovénban azzal feküdtem,az apro murvát az se szereti.
Egy métert nem mentem még idén,csak tologattam.

Nekem a road5 még egy darabig zacskóban pihen
De annyira nem rossz ez az angel gt2
Már 600km mentem a suzukival
R17?
Én is a Road 5-öt néztem ki, a PilotRoad4-et koptattam most el és szuper volt. Sasolom az oldalt.
Road5,és revolutionmototor.
Hali népek!
Elfogytak a gumik az Aprilia-n, lenne kér kérdésem, mert eddig a motorjaimra csak Heidenau gumikat szereltettem, az is bőven elég volt, de erre már valami komolyabb kéne:
1. a netes árkeresőkön kívül van valami tippetek, hol lehetne a legjobb árakon böngészni a 120-180-as szettek között?
2. milyen gumit ajánlanátok nagy sporttúrára, amivel inkább túrázok, mintsem sportolok?
Az emberek ugyanúgy működnek mindenhol.
Amúgy ez nem áruhiány,csak olyan gyorsan kapkodják el hogy fizikailag az árutöltők nem tudják leszállítani és kitenni a polcra.
beszéltem egy emberkével,még a felvsárlási hiánykor.A tartós ellátó raktárakban kb 2 évre van elég cucc,a legnagyobb gondjuk a lejárt készlet lejárat előtti piacradobása volt eddig.
Most ez megtörtént.
Amúgy milyen vicces az is hogy sok évig működik egy rendszer aztán milyen gyors be lehet dönteni pár rossz döntéssel
Az usákoknál azért minden volt csak áru hiány nem de azért az idióta emberek össze tudtak hozni
Az nagyon meglepett hogy usákban van aldi,és aldi nem hofer.
Ugyanazzal a logoval meg minden.
gumikesztyűt kell vennem,szereléshez lett véve fekete nitriles,lassan elfogy.
Mondjuk nagyon amatőr taktikai hiba lett volna megtartani.
A fidesz magától is.elvette, persze a megélhezési politikusoknak nagy érvágás mert párat akkor ki kell rugni onnan is
Nahát a szerszámboltba most lehet kapni gagyi maszkot de pormaszk hiánycikk, ami a munkához kell
Gumi kesztyü is 140 ft a muktkor az asszony vett a lidlbe asszem 2000-ért százat. Nagy biznisz ez, ebből kellett volna felvásárolni mondjuk tavaly, most lekörözném lölöt aki csak bukik a tőzsdén
Elvették a fél támogatásukat,ezért nagyon hiszti van.
Na Petránk értelmesebb barátnője.Usákoknál a végítélet felvásárlás zajlik,sok ember kis helyen semmi maszk és kesztyű csak pánikvásárlás.

http://youtu.be/wKWk7cvUHpI
Mondjuk ennyire képes az ellenzék. Mindig ha valami probléma van akkor ők tudják a tutit, mindenki más alkalmatlan. Ehhez jépest amikor regnáltak szart se csináltak csak amihez nyultak azt elbaszták. Lásd oktatás, eü államigazgatás
A Gyurcsány egyetlen előnye az volt hogy vicces egy figura volt. Evvel véget is ért az összes előny
A másik vicces hogy az ájfón tudja hogy ez egy vezeték név és átváltoztatta nagybetűre
Én tegnap azon nevettem, hogy az osztrák auslander megbecsült mozdonyvezetőnk kedvenc hírportáljára a magyar 444 írója ír cikket majd a 444 lehozza hogy még a neves amerikai portál is minket szid
Ennyit erről a gyökérről.