Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megyek! Van fék a motoron
Van valami buziknak való kuplung amitől nem csúszik ki a hátulja motorféknél
En is csak a tévében olvastam mert meg nem láttam ilyet
Jah, volt olyan is mikor kanyarban.megszokásbol visszaváltottam
Vagy huzod vagy nem. A bugi motorfeken van...... Vonalkodos lessz a gatyo egy riszálom ugyis, ugyis buli utan.
Eddig nem volt alkalmam rá. Alapjában elég jol pakolhato, vezethetö igás ló, de ez az egyenetlen haladás stabil gázon kiidegel.
Lassan 10 eve rajottem erre.
Á, jo az csak a v2 nem jön be. Valami sor4 vagy v4 kell helyette.
Szegeny kihuzta a gyufat.
Na motrok hazajutott dobozban, még szerencse hogy ma amugyis oesten dolgoztam volna. Megvárt egybe, rendedek ezek a kutasok. Hétvégére neg jön a fasza uj gumi, aztán ha véletlen.mégis lemosom csak felteszem a hahura......
Tiszta horror
Tilos hátulról aztán a zacsiról meg csöpög a vér
Mondjuk ha épp megvan neki akkor a piros szósz adott kozák kucsmához.
Sajnos nem személyes tapasztalat!
Révfülöpre jössz?
Pityke ez a hsz meg honnan vetted.
15 Milla egy ilyen fos
Ha lenne ennyit és utolsó autónak kell akkor vennék 5 milláért egy10 év körüli Ford musztángot 5 Milla félre a szervizre 5 millából meg havi szinten megdugnék 3-5 kismuffot
Ha lesz valami, akkor Renault Clio lesz. Jók most a készleten lévő, eladatlan autókra adott kedvezmények. Szvittyet meg nem is lehet venni, félév a várakozási idő rá. Ja, meg most emeltek árak, drágább a Renault (jelenlegi) áránál. A Clio autószerűbb, vezettem mindkettőt.
na itt az új szuzuki ne swittybe gondolkozzál egy utolsó új autónak add meg a módját
https://www.origo.hu/auto/2020...
Volt munkatársam 2 felett keresett ezelőtt 3-4 éve a szürettel egy idény alatt
Azért is hagyta ott a munkát mert nem engedtek el szabira pedig le volt beszélve
Igaz néha tolt ilyen 16 órákat is és hétvégén is
1,8 millát kézbe?
Lusta ember kincset ér. Persze nem a 60-as iq- val rendelkező
Az azért sok munka folyamatot átszervez úgy hogy utána kevesebb idő lesz. Hosszú távon simán megéri.
Szerintem a gaz kapitalistáknak nem a kreativitásoddal van bajuk, hanem a folyamatos termelő munkára való hajlandóságoddal....
Nekem se ártana Valami fix melo de az átlagtól eltérő kreativitásom és gondolkodásmódon nem jön be a gaz kapitalistáknak
Én sem tudtam nagyon. Szerencse, pont ma egy éve egy műszakos vagyok, és akkorra megyek be amikorra csak szeretnék. De leginkább 07-15ig vagyok bent.
At a baj nappal nem tudok aludni
Itt vidéken akkora a zaj napközben hogy örökké felébredek, ez volt az egyik ok ami miatt itt hagytam a céget mert a 3 műszak heti 12-25 órás össz alvással Nagyon durva volt