Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vannak rajta esztétikai hibák, huplik a kasztnin ajtórányitás ilyesmik pár darab, de eredeti a fényezése. Lesz egy középdob csere mert lyukas, a kézifék gyakorlatilag nem nagyon fog, meg a vezetőülésen van egy kis lyuk az oldaltámaszon majd bőrössel javíttatva lesz., meg a bal hátsó tolatólámpa nem világít gondolom izzó cserés. Ezen kívül minden működik, csendes feszes futómű, rozsda nincs, bakker keményebb pattogósabb jóval mint az öreg bárka.
Szép jó reggelt Motorosok!! Süt, és nincs nagyon meleg!
Így képek alapján igen jónak tűnik és az ára is.
Vegulis ja, 20 evesen en a hengerfejes 2t warti kulcsat kaptam meg.
8ért volt hirdetve.
7kilóért hoztuk el.
Végül mennyire alkudtátok fel?
Széles a vigyor a pofiján fiamnak.
Ritkán voltam németeknél, de azért feltűnt az igen drága sportkocsik jellemzően idős gépjárművezetők által használva jelentős mennyisége, azért szerencséjük van, felénk már 40 körül elkezdődik a kapuzárás és akkor is jó ha hasonló korú ha nem idősebb nőkkel tudjuk kiélni míg ott 60 fölött és általában vagy -30 év a nők életkora. .....kissé frusztrált tavaly mikor ahányszor beálltunk egy kútra jobbról balról maseratik, ferrarik, lamborghinik vettek körül ráadásul még az "ótvarabb" kocsik is olyan hangodak voltak mint a szomszéd dominátora dob nélkül.
Nem hinném, mondjuk egy buzibárt nyitnék a balatonparton.
Nem szégyen a kapuzárási pánik, ha szolíd jóléttel párosul. Nézz csak rá az összes BMW GS ADV gazdájára: 50-60 éves fogorvos, ügyvéd szinte mindegyik.
Ott vársz szervezőként?
Mondjuk most már tudnék venni MX5-öt, csak így középkorúként, enyhén kopaszodva, már nekem lenne ciki ez a kapuzárási pánikos kabrió
Maradok a motornál, ott legalább addig megvan az illúzió amíg le nem veszem a sisakot
Én az MX5-re voltam rákattanva. Az is női autó állítólag, de ettől még kurvajó
Ne görcsölj rajta. Rakjad bele egész nyugodtan a külsős cuccot. A komputer adatok csupa felesleges, lényegtelen dolgokat tartalmaznak, nem fognak hiányozni.
ODB-n keresztül továbbra is hozzáférni.
Akkor végülis buzi is vagy. Ha egy autóért képes lennél ra akkor a hajlam ott van. Szóval irány a pride!
Ha 20 évesen ilyenem lehetett volna simán buzi lettem volna érte, na jó a citromos sört azért nem biztos, hogy bevállaltam volna a kőbányai sörgyár árnyékában ahol a csatos üveges házit lehetett bilétáért a fabódéban kapni.
Azért vicces hogy az autó ipar milyen nehezen követi a elektro technika fejlődését
Az meg szomorú hogy milyen árakon méri azt a minimális fejlődést
Asszony már most basztat hogy majd kellene bele egy beépített GPS. Pedig még el se hoztuk
Simán be lehet tenni egész jókat. Havernak egy Kenwood van amibe a Garmin a GPS része
Mindent kiír kormánytól vezérlés stb. De a komputer adatok lehetetlen össze hozni vele
Szerintem ez direkt szoptatás
Üdv!Még meg sem köszöntem a tetőboxot(koporsót)ahogy itt valaki nevezte.Egy kicsit rendbe raktam,lefestettem,új köntösbe bújt.Bár egyre inkább úgy tűnik idén nem lesz rá szükség,de nem kér enni.Köszönöm!
Nem tudom milyet kellene majd túrunk valamit...
Ha lehet ne az olcsot,olyan van most,egy joying a minimum.
Mindenképpen szeretnénk bele!
Van egy eladó példányom.....
Egy 2 dines tolatokameras radiot vegyel meg neki.
http://youtu.be/a-7Yz2Nib-M