Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs hatso ules persze hogy elfer.
Probalta volna a H100 at,az elbaszott keleti nyomor kupe.
Felelmetes hogy tobb mint duplajara nott 1,5 honap alatt.Es barnul a pofaja,a borzas babaszőr megvan meg.
Nem tudom. Fiam örül ez a lényeg, 2m magas és simán elfér én sem gondoltam volna, hogy ekkora egy valami ez a gyösz2ő.
Amúgy sógornőmnek ugyanilyen volt. A szomszéd lánynak meg a fix tetejű régebbi
Jobb lett volna egy b Corsa. Arra legalább van mentség
Leengedett tetovel jol nez ki. Felhuzottal gnom a forma, nem csak ennel, sajnos mindegyik olyan.
Szerintem magadnak vettem, és a fiadra sózod rá az öreg Bömöst....
Ilyet vettünk buzikám! Látnád az arcokat mikor krúzoltunk nincs pénze tetővel...
Adok neki tippeket ha kell hogy fajjon.
A zassony kiherélne, ha rágyújtanék az új kocsiban.... ...na mintha az én koromban már nem volna oly mindegy.
Nem kene,a kocsiban cigizes egy gusztustalan szokas
Utalom a bakoszagu autot.
Kellett neked új autó
Az új autóban még nem gyújtottam rá, pedig bele alkudtam egy hamutartót!

Ne tudd meg, milyen vontatottá teszi az autózást a fél óránkénti 5 perces cigiszünet az út szélén állva....
Tud valaki golden retriver kiskutyát ?
Még mindig merfoldekkel jobb mint gerincfajos lancdohahanyos oreg libbantnak lenni.
szopófantom?
én nem veszek neki semmit többet keres mint én
teslát amúgy se tudnék venni
mondjuk ő meg tudná venni de sulira készül aztán oda kell a zseton
ha nem lett volna a vírus meg ha a buzi multik miatt nem szopatják be a katás vállalkozókat 3-4év alatt megkeresné a pár éves tesla3 árát
Azt ne! Attól megáll a fejlődésben: a Zolink is attól lett olyan, amilyen....
gyereknek citromos sört vegyél ám
Majd akkora feneked lesz, ennyi evéstől, hogy nem férsz fel a flancos Angol motorodra!
Az id3-al egyidőben, gondolom.
Alig pár órája említették, hogy 2-kor elbszódik az idő. Most 3 múlt és sehol semmi!