Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pofás kis ótó a rötyó, akkor most öröm és bódottág van nagyon helyes!
Elmentem a Penny-be olcsó kóláért. 185 km lett a vége......
Tuti ismered azt az alkesz hajlektalan pofát.
ki volt az
Valami hulye aszondta sose fogok venni.
ezt itt hogy kell érteni?
ne hümmogj a tied ha elkészülne csak 1,5 tonnás. bár úgy sem lesz kész soha
ezzel sosem értettem egyet Ha vigyázunk valamire akkor vigyázzunk rá addig amíg a tulajdonunkat képezi. Ha csak 1-2 évig vigyázunk rá utánna szarunk rá akkor az első egy két év csak elpocsékolt energia
az igaz de nem mindegy melyiken mennyire látszik
na végre lett egy jó autó a családba Mondjuk mindíg is tudtam ki az ész nállatok a családban
Mondjuk a színe elég gáz ez sosem lesz tiszta persze ez kiheverhető
Megkergült?...........jaám,van egy titkos biznicce,nem kell a rongy.
Na szóval..... mi történt itt 3 hétig? Látom Pipi megkerült
Azért először várd meg míg egyáltalán tényleg igaz és azt, hogy mikor vezetik be? Mondjuk pont a tacho-s részt mintha elég hamar akarják miután lehozzák valami közlönyféleségben akkor lesz rá 20 nap ha jól olvastam, de ez igazából tarthatatlan határidő gondolom közel sincs annyi tachográf készülék mint amennyi kéne így ez akár évekbe is telhet, én vagy 5 éve hallottam nkh-stól, hogy 2.5 fölött bevezetik 2022-ig a tacho-t ráadásul addigra újonnan csak a gps-es lesz elérhető. Azért ennek még jól utána kell járni mielőtt pánik lesz.
Alku nincs ! Kénytelen vagyok. A vízóra aknában kinyitom az elzárót, kb 1/2 sec-ig folyik a víz, vagyis pörög a mutató, majd leáll, és nem megy át a kb 40 m. hosszú csövön! A másik végén nem jön semmi! Vascső földbe fektetve! Ahogy látom ez nem villamosság, hogy felkapcsolom és ott van a birkózógép! Egy colos horganyzott vascsőről van szó.
Most raktam össze.Nem.
Bontsd el, ne szenvedj vele!
Faszom,kifizetem a regadót és átminősítem személyszállítónak.
Dehogynem egy, de az nagy.
Annyi azért van, hogy aki az eu terülerén akar furgonozni annak kell a tacho ahogy az oroszoknak is és be is kell tartani a 3. országbelieknek a kamionban alvás ne, lesz tiltva hétvégén és nem vonatkozik rájuk az egyenlő fizetés sem bár azt most is kijátszák itthon és a többi keleti eu-soknál csak a szállás lesz kemény kiadás a cégeknek.
Utána nem lesz rendes szikrád, druszám!
Maraggyá' mán, baz+!
Mennem kell!
" Univerzális, ez mindenhogyan tisztíccsa a rencert" Kiokosítlak a helesírásilag jó írásra: Az a "rencer" jól írva "rennccerr"!! Ha megtanultad ihaccc egy sert!
Kéne nyenyőcére vennem egy ilyen szűrőt, csak lusta vagyok átlődörögni a város másik felére boltba.