Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naiv elképzelés.
Gyűlölni csak a hetero, fehér, keresztény, férfiakat lehet.
És ha kimondod hogy "All Live Matter" azaz minden élet számít, akkor már rasszista náci vagy.
Szóval én vállalom. Rasszista náci vagyok. Nem én választottam, rám aggatták. A bőrszínem, vallásom, nemem, és szexuális irányultságom miatt elítélnek, így nincs más választásom, mint rasszistának lenni, mert nem fogok letérdelni, csak olyan ember előtt aki rászolgált a tiszteletemre.
hát John
Bocsi, a tagadásét, de csak azt is nagy nyilvánosság előtt rendeli büntetni szerintem. A vélemény egyelőre még szent és sérthetetlen.
A közömbösséget meg pláne nem, és pedig az szerintem az még inkább mutatja a véleményt, legyen az bármi is.
És nem, az egyik oldalnak csak a saját, jól felfogott érdekei vannak. Én úgy vélem, amíg egy állítás, vélemény nem tartalmaz szándékos hazugságot, azzal addig nem lehet baj.
ha nem érdekel a téma az nem jelent semmit
ez az anti-izé a gyűlöletről szól, hogy van alapja vagy nem az most lényegtelen de nem lehet "gyűlölni" őket mert ezért büntetnek
de ugyanez igaz a feketékre is vagy nálunk a barna kisebbségre is
nem tudom megítélni hogy ez most helyénvaló vagy sem, mert mindkét oldalnak vannak elfogadható érvei
Mi az antiszemitizmus? Hogy nem érdekel a történelmük, mert olyan, de inkább rosszabbak is vannak-voltak az emberiség történelmében?
Ki ivott a poharambó.
Ilyen beteg állatból van bőven idehaza is.
Igazából én is hasonlóképp gondolom mert ha állat lenne akkor halomgyilokért kőrözték volna és nem 4 birka rendőr fegyvertelenítéséért.
Tény hogy én is lazán elhinném így fotója alapján hogy náci sorozatgyilkos, de azt is tudom hogy mindig vannak sápitozó vénasszonyok. Másik ember meg azt mondta róla hogy jámbor természetű. Lehet ő az aki ismerte közelebbről nem csak pofáról.
Nyilván lökött az ürge, ezért került bajba korábban, és ezért is vonult el a civilizációtól, mert nem tud beilleszkedni. De azt is lazán elhiszem hogy a rendőrök elkezdtek keménykedni, ezért kattant be.
Érdekes lenne a története. Mármint az ő szemszögéből.
Ha jól értem akkor tényleg egy ilyen Rambo 1 szerű a történet.
Attól függ, hogy az uszítás mit foglal magában, ha csak nyilatkozgatok, hogy a tuggyukkik állnak minden rossz mögött és el kéne menniük csak itt ne legyenek olyat nap mint nap olvasni cikkekben is nem még kommentekben amennyiben viszont tettlegességre buzdít akkor az uszítás és ugyan itt hangsúlyozzák, hogy antiszemita volt az uszítás, de ha í gyerekek, tanárnők, buszsofőrök vesztére uszít akkor is ugyanez lett volna a végeredmény. Ha az antiszemitizmus büntetendő lenne akkor itt az ország minimum kétharmada büntetett előéletű lenne mert biztos, hogy valahol már hagot adott ennek.
Tehát lealázták mert elkapták hisz nem feladta magát mivel sebesülésekről is írtak az pedig már alapból is alázó ha be kell ismernie, hogy nincs hova futni.
"A többi között "antiszemita uszítás" miatt is elítélt Yves Etienne Rausch..."
Csak segítek: a nyílt antiszemitizmust lassan MINDENHOL bünteteik...
ja, nagyon lealázták, több száz kommandós keresgélte csúcstechnikával 1 hétig aztán úgy kapták el, hogy egy tanyán ülve a szoba közepén várta őket - vagyis feladta magát.
Nem ez tűnt ki a cikkből hanem az, hogy számszeríjjal már megsebesített valakit amiért volt bünti és utána is ilyennel bóklászott az erdőben és a környékbeliek fenyegetve érezték magukat.......a nyílt antiszemitizmust sehol sem büntetik tán még izraelben sem amíg csak uszulás és nincs tettleg.
Mert a saját fegyverét rájuk fogta ők meg nem keménykedtek, ez simán előfordulhat bárhol, oszt mentek akik hajlandók keménykedni oszt azok lealázták, ennyi.
Erre baxott rá Egy büntetett előéletűnek lőfegyverrel visszaélés nem ügy Németországban - de ha antisémita, akkor mennie kell
Azért valamit csak tudhatott, mert előtte 4 rendőrtől elszedte a fegyvert egymaga
Elfogták a Fekete-erdőben bujkáló férfit - hát persze hogy ő is veszélyes antiszemita
Forrás: https://kuruc.info/r/4/215244/
Ahogy nézem annak az egy kissé ütő dött embernek az elfogásához kellettek vagy 10 autóval kb.30 ember !
Sokaknak volt a legjobb fuvaros a zsiga.
A jólét miatt van
Én a kis zsigulival hordtam össze fél házat
6 km levő tizenötök 5000 Ft hozták volna el a 120 szál beton vasat
Akkoriban kb 80-100 Ft lehetett 1 liter lpg
Aztán össze kötöttem 25 szálat dróttal és 2 ilyen köteget elhoztam a Zsiguli alá kötve
Ha jól sikerült meg feszíteni akkor le sem ért
Amikor a járólapot hoztam annyi súly volt a kocsiban hogy a nagyobb bukkanókon kopogott a vonó horog
Cement ból is elfért benne meg a tetején 10 mázsa
Stbstb
Kis Zsiguli vissza hozta az árát
BeszaROCK!