Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A poroltót, vontatókötelet, bikakábelt viszont átmentettem a Ceed-ből...
A 40 éves orosz turista készletem (balta+fűrész+gyalogsági ásó kombó) eddig mindegyik kocsimban benne volt, de soha a büdös életben nem használtam. A Clio-ba nem fér a szokott helyére (pótkerék közepébe), így nem tettem be.
Ekecselek ódi 80as pótkerekét próbáltuk bele igaz épp egy váltómérettel kisebb de a 15ös annyival peresebb pont bele fog férni. Más nem leeresztem.
Én használtam 2X régen és ugyan nem lett tökéletes, de tovább tudtam menni csak mikor 20cm-es szakadás lett az oldalán azt már nem tömte be.
Van ilyen spray de sose használtam nem bízok benne, ez kell azt kész.
Ja rácsaptam mint gyöngytyúk a langyos takonyra!
Az a fasza mikor rájössz hogy telibassza a csomagtartót,vagy kellene de lejárt az ideje.
Ilyen öregeknek van egy láda a csomagtartóban nem használt túlélőkészlettel,még balta is akad.
Épp a ládától gyötrelmes bármit berakni,de még sose használták.
Dehát............

HOPPÁ!
Ez az alkatrész épp elkelt.
Helyes! Szerencsére az én fhanszia rettenetemhez is teljes értékű pótkerék tartozik (emelővel) a defektjavító készlet helyett. Azért egy defektjavító spray-t betettem a csomitartóba, ha már volt itthon.
https://bontoplaza.hu/search.p...

Na csak találtam teljes értékű pótkereket, lófogásrol meg már jön majd az emelőszett.
Miért ne? Van 2 hónap szabija és abból másfelet úton tölt és két hetet fürdik, simán megcsinálja.
Német az még kutyaszar, én egy GB rendszámosat láttam Senjben... szinte biztos vagyok hogy nem a kerekein gurult odáig.
Vellany,nem gaz.
Hát egy szóval jellemezném.GÁZ!
és még így is őszintébb mint minden 10 évnél fiatalabb dízel kocsi
Powerbankkal:
Valamelyik nap láttam itt egy német rendszámos Teslát, azért elgondolkoztam hogy hogyan is jutott el ide mifelénk. Lehet sztárolni a villanyost, de azért ez még jókora hátrány.
A cápa tanítja a fiát embert enni
-Először csak körbeúszod. Aztán közelebb úszol, a farkaddal meglegyinted. Aztán körbeúszod, majd a lábába harapsz. Még egy kör, aztán odaúszol és megeszed.
-Úgy nem lehet, hogy egyből odaúszok és megeszem?
-Úgy is lehet, de akkor a szarát is megeszed vele...
Magyar FBI ügynök:
Adófizetők pénzén.
Nem, a barna hang egy olyan frekvencia, ami szarási reflexet vált ki, ha meghallod.
Persze ilyen nem létezik, de állítólag a CIA kísérletezett vele, és keletkezett jó pár mém is ebből.