Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Béla mindig hülyeségeket irkál ha iszik....
Este 5-kor indulnank Gyongyosrol es jo lenne Sarvarra leerni 20-20:30-ra. Nullast kerulnem, motorral akkor is kerulo ha Pesten dugo van. Az egyszeruseg kedveert irtam Pestet. Ez 280-300 km attol fuggoen, hogy m1 vagy a nyolcas.
"A sehova kapuját akkor léped át, amikor úgy érzed, hogy nem kell tovább tapogatóznod a fal mentén , minden kérdésedre választ kapsz és boldog lehetsz a földön. A sehova azonban, csak egy buta és kegyetlen szürke köd. Elhomályosítja a szemedet és eltompítja az agyadat. Végül minden zsigeredbe beeszi magát és soha többé nem ereszt el. Kérlek, tapogasd tovább a falat! Még akkor is, ha talán soha nem találsz igazi átjárót! Inkább kutass egész életedben semmint, hogy átlépd a sehova kapuját!" (Pintér Béla)
Ha a gyorsaság számít akkor a pálya bár sok építkezés van a nulláson és az M1-en így inkább a 8-as.
Guglimapsz szerint herend utan szukul.
Viszont a gumikopas szerintem dosztmindegy,a 8 as is mint minden magyar ut inkabb technikas egyenes.
Sziasztok,

Tudja valaki, hogy a 8-as ut meddig 2x2 savos?

Viszonylag gyorsan kellene motorral megtennunk a Bp-Sarvar tavot.
Gyor fele gyorsabb, de ha erre minimalis idoveszteseg akkor nem koptatnam feleslegesen a gumit.
Mert hülyék
Nejem az agy fel méteren belül van a konvektortól semmi gondja nincs
A függöny kb 10 centire van tőle és annak sincs baja
Nekem 2000 körül 150 volt a gaz vezeték plusz 25 a konvektor
Ekkor mondott 2 millát a tervekre a fűtés szerelő ami azért durva mert akkor az összes többi anyag 4,5 Milla volt a Komplett házhoz
De lett volna vegyes kazán is nem csak gaz de az mist se egy ördögi összeg
A konvektor elég gazdaságtalan fűtés,és minden szobában az a baszom tégla.
Legalább hetente 4x hallom hogy nem mehet x-y cucc be mert ott a konvektor.
Na de a konvektor sem hozza vissza az árát soha a sátorhoz képest

Amúgy nem igazán vágom miért kéne drágábbnak lenni a központi fűtésnek. Apámék azért csináltak padlófűtést, mert a PE cső a padlóba olcsóbb volt mint a radiátor.
A nagyjából 5db gázkonvektor, ami kellett volna a házhoz meg durván többe került volna mint az az egy FÉG falikazán.
Én sem hittem benne, de az "olcsó" klíma is bőven megéri: tavasszal és ősszel kb. 2-2- hetet fűtünk vele a gázkazán helyet, és az behozza a nyári hűtés árát. Az egyébként lenézett inverteres 3,5 kW-os Whirlpool 3 éve 100 ezer volt, meg 55 ezer a felszereltetés, mindenestől. Idén hűteni még nálunk sem kellett, de tavaly nyáron bő 2 hónapot ment.
Párszor elkap a láz hogy korszerűsítés itt-ott
Leginkább a fűtés terén
Aztán akárhogy agyalok nincs olyan ésszerű megoldás ami 10 éven belül vissza hozná az árát
Persze ha 20 éve lett volna felesleges 2 Milla a zsebben akkor lett volna központi fűtés+ a vizes blokkban padló fűtés de nem volt csak 200 így lett gázas konvektor
A jobb minőségű legkondi lenne meg egy olyan megoldás ami ha nem is jönne ki pozitívra a mérleg adna némi komfort érzetet nyáron és Lehetne veje kicsit olcsóbban fűteni tavasszal ősszel
Bár a nyári hűtés se olyan életbe vágó ez a legutóbbi állítólagos hőség idején készült az ebéd főzés után ami azért dobott legalább 1 fokot Pluszba
Csóró kispolgár Ferrarisok kilobbizták, mert túl sokat alázták őket a nagyképű Bugatti Veyronosok
Ja kell venni egy lakókocsit, annál csak a sátor olcsóbb végülis divat ez az ősmagyar életmód, a jurtához nem kell sok. Annak a közepén raksz egy kis tüzet, azt le van a gond
Még hogy gázkonvektor, hova szórod a pénzed ennyire
Majdnem tigra.
Ez szebb mint egy uj auto.

http://youtu.be/0XLu6TKLGck
Egy renault kereskedo volt.
Es lattam rozsdasabbat.
Mi az hogy totálkáros? Ez egy gyönyörű felújítási alap - innen szép nyerni.

De hát minek is mondom neked, hiszen a furgonod sem lehetett sokkal jobb állapotban. Bár fel nem foghatom, hogy ki bírta rád sózni az ország legrozsdásabb vackát - jó dumája lehetett az illetőnek.
Jesszus,maris TK az uj renyo?
Na bammeg, már a németek is kezdik!
https://www.der-postillon.com/...
ha veszel házat tuti lesz benne valami fűtési rendszer, gondolom az a legolcsóbb
és ugyanaz a netrisk kötés
szóval minden ugyanaz, csak a kocsi más
Semmi köze az Audi Toyota Cigánygyerek diszkó összefügglshez
De egy kalkulátor is sokat elárul
-n... (cigánygyerekek )
Audi a4 -gyel cigánygyereknek és/vagy HVCS-k szoktak diszkóba járni szombat esténként. Hazafelé többnyire bebaszva/drogozva. A Toyota Verso meg családi autó.Kisebb kockázati tényezők. Ennyi a varázslat, tessék örülni.