Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem bírom a munkát, teljesen ki készít
Most horgászni se tudtam menni mert annyira faj a sarkam hogy alig tudok rálépni
Itt döglök a hintán egész nap
Bála hordás nincs. Szegénység van
Dolgozni nem próbálnál meg esetleg? Vagy nyugdíjba menni?
Nem hiszem, mert az nem igazi, komplex hírportál, mint az Index (volt).
Engem egy hír érdekel csak az hogy mikor lesz már nemzeti alap jövedelem
A többi nem érint
Uhh, mostakkor 444-et fogsz linkelni orrba-szajba ezutan?
Nyugi Bogyó, nem maracc olvasnivaló nélkül, ott lesz neked a FÜGGETLEN 444!
Mindig a rendszer a hibás
Pl amikor meg sok éve a vasútnál dolgoztam megkértük az ingyenes étkeztetést az ovodában Mert szar volt a fizetés és a full gazdag őstermelők vállalkozók is megkapták
Kértem kereseti kimutatást aztán kijött a matek hogy 100ft-al több az egy főre eső kereset mint ameddig járna az ingyen kaja
Itt az a vicc hogy csomó ember 3-5x annyi minimálbéres fekete jövedelemmel megkapta
Ez is rendszer hiba
Milyen "független Index"? Olyan a világon nem volt soha, mindig balliba kötődésű volt... a cikkei is, a fórumok is.
Én 20 éve ott vagyok a sárga fórumjain, már többedik nevemen, mert elég volt boncolgatnom egy zsidó témájú dolgot, és a 8000 hsz-es tizenéves veterán nickem repült végleges törléssel azonnal... a véres szájú magyar gyalázók bezzeg nem voltak kitakarítva soha a politikával foglalkozó oldalakról... szánalmas, ami ott ment.
Innentől nem ballib szócső lesz, hanem O1, lényegében mi is változott akkor?
Szerintem valami ilyesminek kell történnie....
De mist őszintén
Ha független sajtó a cél. Akkor a kilépett indexes banda csinál egy oldalt független sajtó.hu vagy fasza hírek.hu Vagy ami épp tetszik
És folytatják a munkát Mert ugye állítólag az a fontos
Első időben kicsit mínuszos a Költségvetés na de ennyit megér a független szabad sajtó ha már ennyit küzdenek érte
Hát az, mert autópályán 42km/h átlag életveszélyes
Kétségtelen, hogy heccelők vették a kezükbe a cigányok ügyét, de tisztán jogilag nézve az ítélet akkor is ugyanez lett volna, ha a cigányok saját maguk képviselik az ügyüket. Ilyen értelemben mindegy, hogy valakik rájuk telepedtek, vagy sem, a probléma rendszerben, a jogi háttérben van.
Ha mégis, akkor baj van!
Gondolom nem úgy jön ki neked ez az adat hogy a megtett út 95%-a autópálya.
De észre kéne venned, hogy ebben az esetben NEM a cigány a baj.
A baj az, aki ebből meg akar élni.
Én első nap azokat lőném agyon, de légpuskával jó sokszor, aki más helyett ad be feljelentéseket, utána megnézném, ki marad.
Neha motorozzunk.
Ilyen szerintem errefele nincs.
http://youtu.be/McfvEXjlYUw
Sőt, a munkakedved is attól ment el teljesen....
Teljesen természetes, hogy kifizetik. A kormánynak soha nem is volt más szándéka. Ja, hogy mást mondtak?
Nem kene kifizetni, ahogy neztem nem is akarnak, csak ha a biroi dontest vetozzak akkor jon a jogallami sipakolas.
mi a baj az iránnyal? kapjanak jó sok pénzt azok a szerencsétlen hátrányos helyzetűek legalább lesz pénz a kocsmákban, úgy is sírnak minden fele hogy nem megy az üzlet

amúgy ha nem volt annyi esze az "iskolának" hogy hivatalosan megoldja a szar kiválasztását akkor meg is érdemli
ide vezet a sok értelmetlen döntés: PL nincs családi pótlék ha nem jár iskolába, emiatt elegy de csak a baj van vele
ha nem menne akkor a suliban rend lenne, nem írogatnának a fészbukon faszságokat mert írni se tudnának aztán ha nem tud írni olvasni nem tudna segélyt se kérni írásban
amúgy nálunk már a 80as években voltak csoportok ahol a tanulmányi eredménytől voltak a diákok egy évfolyamban szétosztva pl orosz nyelv
ott is azért a tanító néni gyereke meg a mittudoménki a haladó szintben volt, nem mintha többet tudott volna mástól, lehet nekem is perelni kellene mert ettől a lelki stressztől lettem beszédhibás meg kórosan elhízott, tönkrement az egészségem kérem is a 100 millát de gyorsan és készpénzben
Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye a gyöngyöspatai pénzkifizetésekről?
Ha már ennyire jó az irány, amerre haladunk.
Az egy hüjje bohóc volt mindig is, és annyira megneheztelt a baloldalra, hogy visszahozták a jókiss ejuból, hogy most szétbassza direkt a maradékot is
Az öregek ismerik a szlogent: "Tibi bácsi elintézi"
sosem voltam még, és jó eséllyel nem is fogok elmenni
nincs kire szavazni, mert ha a politikusokra lehet (márpedig csak arra lehet) az egyik sem azért van hogy értem(a népért) tegyen valami jót
ez a politika olyan mint a réten a tehénszar tökmindegy hogy a jobb vagy a bal oldalát eszed az még attól szar lesz
Jah és szerintem az évszázad legjobb pártneve a szanyi kapitány alakulata.

ISZOM.