Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hittem az van a kocsin téligumival - az előbb nyári gumit linkeltél.
lemez kell a télinek
Gyári felniket próbálj meg szerezni pl. Toyotás Facebook csoportban. Az utángyártott alufelnik - bár szépek - de többnyire rohadt sérülékenyek az általam olvasottak szerint.
https://bhpgumi.hu/autogumi/ny...
ilyet tervezek venni csak még nincs felni, felnit nehezebb taláni mint gumit
Hosszú évek óta elmarad, szerencsére.
Az lenne a legjobb, csak időben szóljanak, mielőtt feleslegesen kidobnám a sok pénzt.
A tel iden elmarad erdeklodes hianyaban.
Amúgy ilyen téligumit szeretnék: https://bhpgumi.hu/autogumi/te...
Jól tapad, keveset fogyaszt vele a kocsi és nagyon csendesen fut.
Ha nem lenne 4 kitűnő, vadiúj nyári gumim, én erre is négyévszakosakat vennék, és nem xarolnék kerékcserével, felni vásárlással.... A Ceed-en a Michelin CrossClimate Plus gumik nagyon-nagyon beváltak.
Ezen valami vredestein 5 fingomsincs van 4évszakos tavasszal került rá tapad mint légypapír. 140papír ebben a méretben.
Szupercella vagy mifaszomnál sem ázott be a minap, így átment a teszten.
Nekem a Ceed-en 205/55R16 négyévszakos volt, a Clio-n meg 195/55R16 nyári, sima lemezfelniken. Ősszel téligumi felszerelése erre a lemezfelnire, tavasszal meg új alufelnik vétele a nyári gumihoz lesz a tervezett program.
Á... így is kemény a 205/50 el.
Ha kell all egy szett 17 es is.
Ezen is van és 16-os nem 5ös.
Nekem viszont van alufelni.
A baszott libsi sajto hisztizett hogy nincs lelegezteto,most van,akkor ezert hisztiznek.
Itt vannak a pontos számok. Olvasni kell a sorok közt - mindenki más hülye, csak mi vagyunk helikopterek nevetséges.
https://hu.euronews.com/2020/0...
Hát még tigrán.
A ketteslétra is hülyébben mutatna mint a gastra 1,6 szigorún.
a töltő részlet kérdés ahol elfér a kocsi ott a töltő is el fog, ez egy öngerjesztő folyamat lesz mint anno az autógáznál is volt
a kedvezmény tuti megszűnik mind és biztos vagyok abban is hogy lesz jövedéki adó is előbb utóbb a kocsiba töltött áramon
Jelenleg négyen vannak lélegeztetőgépen, ha jól tudom.
Csak addig vennék, amíg élnek rájuk a kedvezmények (ingyenes parkolás, olcsó töltés). Ha sok lesz belőlük, egyszerűen nem lesz elég nyilvános töltő szerintem. Úgy gondolom, hogy semmilyen vállalkozás nem fog százmilliárdokat invesztálni például a Békásmegyeri lakótelep ÖSSZES parkolójának gyorstöltővel való felszerelésére. A tizedikről meg nem fogod tölteni hosszabbítóval, az is tuti....
- eddig rohadt kedvezmények voltak rá, de maga az autó drága volt
- most már nem annyira drága az autó, de fogynak a kedvezmények is
- a villany autó még olcsóbb lesz, még többet adnak el belőle, meg fog szűnni sorban az összes kedvezmény. Mondjuk ha kitiltják előbb a dízeleket, majd a benzineseket is a nagyobb városokból, akkor csak muszáj lesz tízezerszámra építeni valakinek a gyorstöltőket.
Mikor kezdődött a kovid hiszti, emléxem, azt kommunikálták, hogy nem kell maszk, csak annak, aki beteg... mert akkor ugye nem volt elég maszk Most hogy van, most meg már kell - komolyan nevetséges ez az egész
A lélegeztető hiánytól se kell tartani, mert megvan a 16 000, ami 2x annyi, mint ami a legpesszimistább becslés szerint kellhet*. mennyien is vannak e pillanatban gépen? Van erről adat? Mintha 80-at olvastam volna a múltkor valahol.

*el lett baxva ez is, mint minden más, túlvették, valaki biztos keresett rajta szépen Becsomagolva fognak elrohadni egy raktárban... mint anno a stadion beléptető rendszer (de arra ki emléxik már)