Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyvárosban aki sokat megy annak teljesen jó, aki ilyen 20-50km távokra ingázik annak is
belegondolsz kurva sok ember ingázik ilyen távokon, az a gáz hogy belebasznak millió kacatot és a kocsi ára nagyon megdrágul miatta
pedig egy egyszerű kocsi 100km akku, egyedül az kell bele hogy ha fékez visszatöltsön kis pénzért, vinné mindenki mint a cukorkát
Na, abban egészen biztos lehecc, hogy a Zoé soha nem hozza viszza a különbözetet. Ahhoz túl nagy az árdiff. (4 --> 9) és ekkora autókkal nem mennek sokat.
Basztatod az 1000 km-es dízeleseket, de gondolj bele: villannyal ki lehet váltani? pl. egy románnak, aki hazamegy 7végére németből? Ő baxhatná a villanyt - tehát aki igazán sokat tudna spórolni vele, annak nem jó. Anyukának kicsit az oviba vinni, arra jó, de az meg 5000 km éves szinten... megint csak nem spóroltak vele semmit. Nem is említve, hogy már a villany tankolás sem ingyenes.
Az előbb még sütött, de most idepofátlankodott egy bazi nagy felhő, és lehet mindjárt dübörög is ??!
Nem látom sehol a minősítést:Kolbászzsír-metál??! Mi van Veletek elaludtatok részegen??
Motorral voltam ma.
én még nem is mentem a toyota kocsival, még úgy is kb 3km hogy vittek
Nagy baja nem lett tőle: pisikélt, elszívott 2 cigit, főzött egy kávét a kotyogóson....
Ez a tájgernek is jól állna. Remélem lődörögtetek...
Igen, jön, pont ezért mert nagyon lazák már az emberek.
Tegnap a szerszámboltban egyedül rajtam volt maszk. Se az eladókon, se a vevőkön, és elég zsúfolt is volt. Ajtón pedig kint volt hogy egyszerre csak 2 vevő, meg maszk kötelező, de még állra húzva sem volt senkin.
A múltkor meg a Tescoban a büdös gyökér cigány, levette a maszkot bele trüsszentett a levegőbe, majd visszarakta a maszkot, de amúgy is mindenki csak az állán hordja, mintha ezek a sebészi maszkok annyira megterhelőek lennének, arra a kis időre míg bemegy.

Nálunk MÉG jó a helyzet, de romániában 1000 új fertőzött volt. Nálunk a csúcsban volt napi 200, de ha ennyire lazák az emberek majd nálunk is lesz durvább.

Mondjuk a jó hír az hogy asszonyék elég jól ki tudják kúrálni a korona fertőzést, szóval már vannak elég jó módszerek, akár idős emberekre is, de ha túlterhelődik a rendszer, akkor cseszhetik, mert nem jut mindenkinek ellátás.
1 db 100 km-es (szalonból haza) és 3 db 300 km-es utat tettem meg vele eddig. Simán úgy vettem, hogy nem motorral, hanem kocsival kirándulgatok. Jó volt.
Egy ipse szivatta magát zágrábnál a töltéssel.
Ott a semmi közepén üldögélt 40 percet.
Nem mindegy mikor.Van pár vakcna amit emberi teszteken futtatnak.Pár hónap oszt nem lesz mire fogni a bezárást.
Ez már többre is tökéletes.
Nem akarlak rábeszélni, mert igen drága, nem éri meg, de a használhatóság szempontjából bőven alkalmas lenne.
Engem csak az zavar hogy kitaláltok olyan problémákat, ami valójában nem probléma, vagy nem olyan nagy, és amilyenek vannak a hagyományos autóval is, csak azt ugye megszoktátok.

Mennyit mentél egyszerre most hogy bejárattad?
Itt van az az app, ezzel megnézheted, hogy neked mennyire nem alkalmas, vagy éppen mennyire alkalmas egy villanyautó.
https://villanyautosok.hu/2020...
Na, végre értesz
Nem az ilyenek fognak megszivatni, így is úgy is jön a második hullámnak nevezett valami.
ha szerzel uv álló matricát te is meg tudod csinálni
ha én meg tudtam csinálni a kombit akkor egy kis kocsit bárki
nekem az volt a hiba hogy a matrica kurvára nem volt uv álló 2 év alatt kifakult, 3. évben már barna lett a zöld fólia és porolt......
igaz kint volt a napon mindig
az a lényeg pormentes helyen csináld, ahogy húzod le mindent magához vonz
ilyen filces cuccal kell rásimítami
Na, még megálmodom. Jövőre - ha élek még - úgyis cicomázni akarom a járgányt (kéttónusú, fekete/ezüst alufelnik).
Nem sok.A 4 millához képest.Talán 50-60e.
Nekem legalábbis a motorra ilyen 40-50-et mondtak és csak tank,hátsó két idom meg egy sárvédő volt.
A fekete tetővel nagyon kiadja. Mennyiért fóliáznák le szerinted a tetőmet feketére?
Baszki,a büdös életbe nem fogunk a maszktól szabadulni.
Van aki szarik bele,bejön és álmélkodik hogy kell?
Faszom,megint meg fognak szivatni az ilyen szarik bele mentalitás miatt.
Bezzeg ahol van bérzsandár és kibasszák ott tudja hogy kell.
Csak nálam csodálkozik mint a boci.
Nagyvárosba, az agglomerációból bejárni tökéletes. De én nem ott lakom, sőt járni is alig járok arrafelé.
(Ha lett volna még 2 plusz millám, akkor a Clio-ból kértem volna egy fullextrásat [RS.Line], a 130 lovas 4 hengeres motorral - DSG váltóval.)
Ja csak mindez lényegesen ritkábban történik. A kúton kb minden 1000km-nél állok meg, az olajcserét meg ugy 15ezrenként kb 20perc,ha ezt összeadom is pont annyi idő mint egy teslás töltés.nem,nem 4 litert fogyaszt. De 150es tempóval elmegyek 1100km.az hogy mennyire függök az olajtársaságoktol, pont annyira mint az elektromosok az áram szolgáltatóktól.
Csakis narancsban.
Ha nem kell fizetni a javítást hozd vissza,szivesen dodzsemezek vele,legalább lesz karaktere.
Más kocsiját nem szeretem vezetni.
E-corsa.Nem tagadjuk meg a hitet csak úgy. .