Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te aztán tudod, úgy fostál tőle mint tanulóvezető lennél
Elég jó már a választék, bár ár érték arányba a Zoe az egyik legjobb. Nem véletlenül az egyik legnépszerűbb.
Főleg azért jó mert 50kWh-s akku van benne, és elég jó a fogyasztása is, így teljesen jól használható a hatótávja.
És igazából nem olyan kicsi a Zoe, csak annak néz ki.
Globálisan is jóval tisztábbak, nem csak lokálisan, beleértve az akkugyártást is.
"....Es 5 millio most azonnal kifizetendo arkulonbozetrol..."
Ami nem áll rendelkezésre, de ha állna sem arra lenne fordítva, volnának sokkal fontosabb / sürgősebb költeni valók az életemben.
Dobd a cigit,most.
Itt most ugyanolyan kategorias benzin-villanyrol megyunk.Clio-zoe.Es jo esellyel evente Kb 10-12 e km futasrol.
Ez 20 ev.Es 5 millio most azonnal kifizetendo arkulonbozetrol.
Bogyobol
Nálam soha nem a fillérb@szás a téma: vágytam valamire (nem nagy dologra...) és sikerült megvennem. Örülök neki, és szeretném nagyon sokáig használni. Ennyi.
Igen, tudjuk a dieseled 200-nál is csak 4 litert fogyaszt
Nem, a te életed az olajtársaságok, a benzinkutak meg az olajcsere határozza meg, csak ez már fel sem tűnik
Lehet több időt elcseszel ezekre, mint amit évente 1-2 alkalommal elvesztegetsz a töltőkön.
Huhh,ha a ceed egy nagy,szarul tolatható és parkolható valami nézz meg egy P100D-t.
mindnek legyalulják a felnijeit.
És ha az ini féle fillérbaszás a téma a gumikon simán elúszik az a 2 milla szervíz.
kibaszott drága hozzá és kell.
Ja,a vellany baszott jól gyorsul.
Évente mindössze 6-8000 km-t autózom, annak is 90%-át lakott területen kívül. Egy mai, kis fogyasztású, EURO 6D-temp környezetvédelmi osztályú autóval nem sokat pusztítok szerintem.... ...kevesebbet, mint a karburátoros, öreg szar motorommal.
Nézd: egy Teslát elfogadnék, ha duzzogva is. De az "emberibb" árú villanyautók (ZOE, egyéb kis gyöszök) még csak nem is vonzóak (hozzá teszem: jelenleg).
Igazándiból nem is neked gyártják ezeket
Villanyos legnagyobb előnye hogy nem a városban füstöl hanem az erőműben
Ha csak fele kocsi villanyos lenne és ezzel egyidejűleg senki sem égetnek szarokat a kályhával Szinte olyan tiszta lenne a városi levegő mint a vidéki
Főleg ha az utcákat is takarítanák sűrűbben
Pl németeknél sok helyen Fasza vizes takarító géppel mossák a járdákat is heti pár alkalommal
Ott csak hétvégén van füst mert mindenki akkor sütöget a kertben
Igen, szerintem is szar a Ferrari, ingyen se kéne, de főleg azért mert nincs rá pénzem
Majd ha a villanynak is lesz a mainál dupla hatótávja akkor majd nekem is tetszeni fog. De amíg olyan tempóban kell közlekedni vele mint egy körlámpás ladával mert ott fogyaszt a legjobban. Az általd linkelt videóban is emlegetik a 200km/h-t,és mennyi is volt a hatótáv? 100x km. Nagy arc volt az ember is! "nehogy chill-be rakd....." aztán csak oda került mégis csak. 1000km,ja,nyilván megállok egy egy budira, nem kell üveg, csak az nem 40perc.ja,és akkor és ott ahol én akarok, nem a villany határozza meg az életem.
Villanyautó még drága. Élettartama alatt visszahozza a különbözetet, de közvetlenül még nem feltétlenül éri meg, ez erősen helyzet függő.
Nagyjából mostanában kezdi elérni az árparitást, de ugye ez hogy erre terelték a témát csak egy védekező reflex, mert a villanyautó más oldaláról volt szó.
Évekkel ezelőtt parkoltam utoljára fizetősen, szóval ebből nehezen jönne be a különbség....
Nézd: én keveset autózom, de azt MINDIG hosszabb utakon. A villanyos technika bennem semmilyen vágyat nem ébreszt, főleg hogy dupla annyiba is kerül.
Jó, de ebben mi van?
A hármas BMW- nélkül kb 10 év és 200e Km alatt visszajött volna a különbözet
Üzemanyag parkolás
Szerviz nincs benne. Szerintem 10 év alatt az is minimum 2 Milla Plusz egy túrbós kis ccm benzinesnél
Megvehetted volna ini F Astráját, sokkal olcsóbban is, mennyivel jobban jártál volna
Szóval nem, nem az áráról beszéltünk de szokott módon tereltek.
Sajnos nincs. Így viszont ingyen sem kellene...
Annyit mar tuti nem elsz hogy csak megkozelitsd az arkulonbozetet.
De a zoe van ebben a narancs szinben?
Legalabb had hasitson a NER.
A vadiúj benyás Clio-mat elhoztam 4 millió forintért a szalonból. A kb. ugyanolyan (bár szerintem csúnyább) vellanyos ZOE meg 9 millió. Akkor miről is beszélünk?