Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt sajnálatosnak tartom, én pl. még előre is fizetnék, hogy lassabban dolgozzatok ha a szomszéd háza ég.
a lényeget nem érted
ha egy cigó nyer 100 forintot a másik 1000 különböző zsebekbe megy. és ez a lényeg
az hogy a cigó jól jár egy "szükséges rossz" de enélkül nem tudnák azokat a pénzeket lenyúlni
A te igazsagérzetedet sérti a kuria dontese gyöngyospatai kifizetesekben? IGEN AZ ÉN CSÖRÖMET IS BSSZA!!! A pénzt pillanatok alatt elísszák, és nem lesz rá gondjuk! De roppant érdekes , mert azt hogy a dolgozó embereknek nem nagyon hallottam, hogy szórták volna, az országnak semmi hasznot nem jelentő cigányok kivételével a százmilliókat??!!
Akkor szembe mesz a fuggetlen hatalmi ag dontesevel, es diktátor vagy, vagyis hogy viktátor.
Én egy pohár vizet nem fogadhatok el egy lakóház tűz után a tulajtól.
Erről mi a véleményed?
Akkor fizessenek, ha jogos.
Mindegy, hogy kivel vagyok, de rohadtul nem fizettem volna.
A te igazsagerzetedet mos serti vagy nem a kuria dontes gyongyospatai kifizetesekben?
Mer ha igen akkor o1g vel vagy egy platformon, ha nem akkor jogos a kifizetes mert a kuria erinthetetlen mint fekek es blabla libbant modon, es oktasaegeszsegugysajtoszabadsagdiktatura.
Én nem látok bele a bíróságok működésébe, szerintem te sem, így te is, én is a médiákban megjelentek alapján vonunk le következtetést. Ezzel nincs is baj, sőt, ez így természetes. De leírtam az előbb, engem az erősít meg abban, hogy az én meglátásom jó, hogy mindig- és mindig olvasom azokat a fura ítéleteket, amiket egy (szerintem) normális társadalomban nem kéne, hogy megtörténjenek.
Azt gondolom ezért, hogy a regnáló mindig és mindenhol megpróbálta befolyásolni a bíróságokat, ám ez a hatalmi ágak természete folytán nem kell, hogy túlzottan meglepő legyen, sőt, hát tulajdonképpen valamelyest egymásra is vannak utalva.
Amit én nehezményezek, azok a BTK-ba ütköző, legfőképpen az erőszakos cselekedetek megítélése. Vagyis azok változása. A többi sem tetszik, de az előbb leírtak tükrében azt kell mondanom, tudomásul kell vennem. Vennünk. Lehet ellene ágálni, csak éppen tök felesleges.
A cikkben a bírónő hazabeszél, ráadásul szerintem hülyeséget. Pont ő ír arról, hogy a törvény előtt minden ember egyenlő (-nek kéne, hogy legyen), közben azért pont arról beszélünk itt, hogy vannak olyan dolgok, amivel fehér, magyar ember hiába is próbálkozna.
Ő fenntartja magának (?), hogy a bírók az igazság letéteményesei és káros, ha valaki (most éppen szerinte a kormány) pressziót alkalmaz, pedig tudja mindenki, hogy az emberek igazságérzete legalább olyan fontos eleme az igazságosztásnak, mint a törvény betűje.
vicces ez az ország
pl ezt a videót szűk 160 ezren nézték meg 3 hét alatt, bezzeg a szökőkutas hülyegyereket 3x ennyien
http://youtu.be/ewO0aJ5tA0s
Gondolom te nem erre gondoltál???
https://24.hu/belfold/2020/07/...
Gondolom azt a kereskedésben csinálták.
De nem tudom egyszerűbben...
A világkép/világnézet megítélése valóban relatív is lehetne, de azonos 8társadalmi) közegben azért az egyedek ilyen jellegű ööö... tulajdonsága korrelál egymáshoz valamelyest.
(És minél messzebb megyek a fővárostól térben és időben, annál nagyobb ez a korreláció.)
Kicsit tájékozódj!a teslás esetnél az út 95%a autópálya! Tehát ha mindent betartasz akkor a megtett út 95%ában 130 5%ban pedig 50nel mehetsz.De még a szabályok betartásával sem 88km/h
Januárban vettem a mondeót pesten!27km/h átlagot mutatott!
Akkor csal a mérő az autóban, de akkor is ezt mutatja!
Ok, de a 40-hez elég lassan kell menni erre írtam amit, autópályán mag egy 100 alatti átlag szgk-tól elég gáz. Nyaraláskor az egész időtartamra simán megvan a 100 körüli 1300-1500 oda-visszaút és 2-300 helyi lődörgéssel úgy, hogy a pályán a kmóra nem nagyon mutat 140-nél (ami valósan 130 körül van) többet.
Hát, sehogy nem jön ki a matek a te esetedben.
Itt sok a megfontolt vezető! Körforgalom bejáratánál állunk néha másodpercekig pedig senki nincs az úton rajtam meg az előttem töketlenkedő előtt! Zebránál is nagyon sokan szinte állóra fékeznek akár késő éjszaka is pedig kihalt a város!
De nem ez a lényeg, hanem hogy 70% főút mellett is 52 az átlagod!Ahhoz hogy ez 80 fölött legyen, belátható hogy vastagon taposni kell a gázt!Tehát az a korábban emlegetett villanyos átlag, nem valószínű hogy tatás tempóval jött össze!
Hát nem tudom, én jellemzően nem száguldozok az autóval, napi 70km ingázás a fele városon belül másik főút, de 52 most az átlagom és max 10%-kal lépem túl a sebhatárokat, de igazából azt is ritkán, ha jól számolok akkor te elég feltartósan közlekedhetsz, azért néha megállsz az előzésedből bekövetkezett baleseteknél vagy csak a fejedet csóválva hova ez a rohanás felkiáltással tovasuhansz?
Nálunk tavaly vettek először az új Ford kamionokból 3-at és most még 4-et, a szoftverrel tavaly az egyiknek volt baja azt orvosolták, de 3-4 havonta mindnek frissítik amitől néha meghülyülnek akkor gyorsan újra frissítik addig amíg nem megy, de végülis egyre jobbak, még újdonságok ezek a gépek azt hiszem tavaly jöttek kis na meg szervizük is alig van európában nálunk is csak 1, de még elég olcsók ezért elkezdték egyre többen venni (ha jól hallottam 2/3-a az ára egy DAF-énak), talán a peugeot-nak is sikerül meglépni ezt a dolgot.
Beteljesült néhány
4: új kocsit garis szervizeken gyakran update-lni is kell.
5: ez lényegében teljesült az e-autókkal - nagyon faxa mindenben, csak sokat és mindenhová nem lehet vele menni
6: jobb prémiumokban már így megy - üzi jön, hogy menj szervízbe, miközben a verda már el is küldte neten a hibát.
12: a 14 éves BMW-mben is csak start gomb van.
13: jobb fényszóró, szebb festés - feláras extra, minden gyártónál.
14: már mindben van eleve rádió, és nem is cserélhető (DIN helyet elfeledték)
15: kb. mert az új modell már fél évvel hamarabb be van mutatva...
A megtett út 60%-a lakott területen kívül 100-130 a maradék a városban 55-60. Békéscsabáról Albertirsára jött ki 50km/h körül!Pedig ott autóúton mentem!
vagy kötni rá casco és lelökni a szakadékba, úgy is volt fék hibával a szervizbe így van nyoma hogy szarolt a fék
legalább a többsége pénz visszajönne és tudna venni egy "jobb" kocsit
Ezt én sem értem. Tuti csereautót követelnék amíg meg nem oldják a hibát. Pont leszarom miért csinálja

Bár ezt már a win95 bevezetésénél megjósolták, igaz akkor még csak vicc számba ment.

Microsoft autók

1. Akárhányszor átfestenék a záróvonalat az utakon, új kocsit kellene venni!
2. Alkalmanként az autó csak úgy leállna, és mindig újra kellene indítani! Ráadásul valamilyen furcsa oknál fogva ezt szó nélkül el kéne fogadnunk!
3. Csak egy ember ülhetne egyszerre az autóban, míg meg nem vásárolnád az Autó 95-öt, vagy az Autó NT-t, de akkor is külön kellene megvenned az ülést!
4. Állandóan ösztönöznének arra, hogy fejleszd a kocsidat!
5. Ha a Sun Motor System készítene egy ötször gyorsabb, kétszer olyan megbízható napelemes autót, akkor az csak az utak 5%-án futna!
6. Az olaj, a generátor, a benzin, a motor hibajelző lámpák helyett csak egy "Általános hiba" jelzés lenne
7. Az embereket ösztönöznék a vásárlásra az "új" Microsoft autótartozékokról szóló híradások, teljesen elfelejtve azt, hogy csak évek múlva kerülnek bele a modellekbe.
8. Át kellene térni a Microsoft benzinre!
9. Ütközés esetén a légzsák kioldása előtt az autó megkérdezné: Biztos benne?
10. Az USA kormányát anyagilag támogatná egy autógyártó, ahelyett, hogy fordítva lenne!
11. Az új ülések arra kényszerítenének mindenkit, hogy azonos hátsóval rendelkezzenek!
12. Nem lenne önindító, csak egy "Start" gomb!
13. A kiegészítő tartozékokat, például a gázpedált, a fényszórókat, a festést a "Plus" csomagban lehetne megvásárolni!
14. A Ford, a General Motors és a Chrysler mind tiltakoznának, mert a Microsoft minden modelljébe ingyen autórádiót tenne.
15. Az "Év modellje" mindig csak a következő év végén jelenne meg.