Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

alapon egy igénytelen barom az összes cigis
Ezt most komolyan mondod? Köztudott, hogy a dohányos nem érzi a szagát Sztem ha érezné, nem szívná
Alapból a dohányzás egy undorító gusztustalan dolog.
Kocsiban dohányzásnál nagyobb igénytelenséget nem is tudnék mondani - talán, ha belexarnál...
Fredéllel záródó bakelit "pohár", aminek az egyik oldalán belül van egy fémdarabka a csikk elnyomásához.
Nem volt füstös a pohárka, egyik a kesztyűtatróban zörgött
Három? Akkor tuti hogy nemdohányzó svájci fogorvos templomba járós kocsija volt.
Vagy 100 csík cigit biztos elszívtam már az autómba érdekes én nem érzem azt amiket te mondasz
Az a pohár az hamutál? A Corollában is volt vagy három ki is kedd dobálva az első héten
kb. még egy év azt cigizhetsz nyugodtan az autóban is. Az idők során mindíg kiderül, hogy az autó van értünk és Ő szolgálja a mi kényelmünket
Nem a legjobb a felszívódása
Nem hiába aldis cucc
Amint látod nekem sem kell levennem a szemem az útról teljesen jó kézre esik, alatta már nincs semmi pláne éghető nincs. Akkora a hamutál, hogy nem hamuzok össze vele semmit. Van a ciginek kis vájat hagyva ha valamilyen oknál fogva nem akarod a kezedbe tartani a cigit simán beleszúrod azt nem esik ki a tartóból. Akkora az ürmérete, hogy két doboznyi csikk simán elfér benne. Akkor ürítem amikor már nem tudom becsukni Amit látsz a fotón na befelé még van benne ugyanennyi hely. Pl a masterban 3 főnek egy gyúfásdoboznyi hamutartója van, a váltó konzol mellett ami véletlenül sem esik kézr. Ráadásul a hülye lemezrugós megoldása miatt kétkezes a kivétele. Pedig gyakran van rá szükség mert kábé 10 csikk oszt tele van. Nem beszélve arról, hogy pont alata van egy nyitott nagyméretű fakk ahová számlák menetlevél szállítólevél minden szar van, na az néha átlukad de minimum hamus lesz.
Manapság (vagy 10 éve már) ezek a hordozhatós hamutartók a divatok az a picsányi kis műanyag poharak amit oda teszel ahová ki vannak képezve a lyukak. Persze egy sincs jó helyen.
A helyzet az, hogy a mai világban már nem trendi a cigi és nem szempont autógyártásnál a hamutál. Fontossági szempontból. kb. 100-ból a 101-ik. ez van
Akkor ez nem jó: magnéziumoxid és magnézium-karbonát van benne?
Ha magnézium citrát van benne akkor teljesen jó
Mert ahogy kisüt a nap, és Vasárnap van, az összes butapesti ezt a kört csinálja meg 100 km-es karika, elég is nekik
Te meg mentél volna Monorra inkább, ott kevesebben vannak biztos
Ilyet találtam itthon, ezt szedi (talán Aldi-s):
Én ezt szoktam eszegetni
https://gymbeam.hu/magnezium-c...
De kipihent vagy
Én nem szoktam, de most loptam egyet a nejeméből....
Eszegetni kell a magnéziumot
Az én lábamba legfeljebb a görcs szokott beleállni ha sokat gyalogolok - így inkább kerülöm ezt a fajta tevékenységet. Ezért találtuk fel az autót, motort, nem?
Sokat gyalogoltam kb. 7 hónapja, és a lában annyira megizmosodott, alig tudtam a bőr kezeslábast levetni.
Te az igényeidnek megfelelően élsz,nem akarsz többnek látszani.
Mások igen. Ezért akár bármit bevállalnak ,ami nem is baj. Csak aztán sírnak..sírnak...sírnak
És sajnáljuk őket hogy 120 ezer a havi hitel 20 évre és nem bír ki két hetet otthon.
Hát nem...én nem sajnálom őket.
Ma 168 km-t mentem motorral, sok motoros volt az utakon, normális hőmérséklet volt és ma mindenkinek motorozhatnékja támadt! alig győztem integetni az üdvözlést ! Egészségetekre !
Na hajrá!