Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy Józsi bácsi mondta: a faszt de elég neked, ha te hiszel benne
Van ebből pro is a 7 a fasorban sincs..... mindkettő van
Hi!
Ezek a funkciók a telefonodban,vagy az órádban vannak?
A 11 nekem olyan szar képeket csinál, hogy az valami szégyen. Előtte 7-es volt, visszasírom. Szerencsére céges és nem nekem kellett kifizetnem, máskülönben a fejem verném a falba.
ez nem tartás ez az igazság
csak egyesek nem tudják felfogni sem

hegeszteni nem tudok tökéletesen, bár a családból nekem megy a legjobban
Még mindig itt tartasz beszéljünk a hegesztésről meg a vasmunkáról, ahhoz értesz....
az mindenek felett pajtás Az legalább nem csinál belőlem agyhalottat mit a sajátotok belőletek
Ez mi?
titkos számlaszám
Gugli nem sok találatot hoz rá:
https://www.google.com/search?...
45898457-25899475-85946782
Segítek megoldani a problémád INI
Az a fenti számsor a számlaszámom
Utald rá az örökölt zsét, azt nem lesz vele semmi gondod
Nem HAGYOM, hogy a lenyomorodott testeddel, elveszett szellemi értelmeddel, belekényszerítsenek egy házfelújításba, az neked egyenes halálos ítélet.
Én legalább segíteni próbálok
fejedre ne essen a hagymakupola Makovecz is valami ilyesmibe halt meg
nokia c2
Na ezt elhiszem
Nekem ez az elesés funkció is tetszik,meg az orvosi dolgok. EKG,véroxigén stb...
Ha meg lezuhanok vagy motorral benézek a kukoricába,küld egy segélyhívást a beállított embereknek GPS koordinátával ,hogy ne aratáskor találjanak meg. Futásnál és más sportoknál is kurva pontos. Havernak Garmin órája van,de ahhoz kell mellpánt ha futunk hogy pontosan mérjen. 120 ezer.
Inkább akkor ez ennyiért sokkal többet tud. Sok embert megmentett már az EKG Magyarországon is. Lehet róluk cikkeket olvasni hogy mennyire hasznos néha.
én egy fakockával is megcsinálok mindent mert kurva ügyes vagyok
fotózni mindenképp jobb a fotógép bármi mástól
Ehhez nem értek. Elhiszem.
Neki is IMac van
Azzal is tudsz majd ennyi mindent? Gyanús.....
hogy megérné 160 ért évente 15 expo
akkor inkább veszek egy távirányítós foto gépet
az összes tuti nem mert ismerek elég sokat és a többsége a premierrel szerkeszt a gameplay szekció meg szerintem kb mind pc-n csinál mindent hiszen az almáson még játszani se lehet
ez igazándiból ismét egy úgymond státusz szimbólum volt, a gagyinak nem tellett almás pc-re csak sima pc-re
jó régen a magyarósi is azt mondogatta hogy az almás cucc szar lett, csak azért nem vált mert nagyon megszokta
gyerek eléggé kocka ájfón a legjobb meg almás tablett almás laptop stb
aztán az almás laptop ki van hajtva évente 5x a pc meg megy 24 órából 10-20 órát
Nekem meg a droidos telefonról távvezérelhető a Sony fényképezőgépem. A powerzoomos objektívvel (tehát ahol motor tekeri a zoomgyűrűt) még zoomolni is tudok távolból, közben élőképet nézve a telefonon. Manapság minden kacat tudja már, ami nem teljesen bóvli.
Jövőre cserés, megy a zasszonynak - természetesen flipes tokban óvott, karcmentes állapotban. Most az előző androidos telómat használja, gond nélkül. Két évente veszek másik középkategóriás telefont, eddig is mindig így volt. A sok előző windowsos kacat is hibátlan és karcmentes állapotban itt gyűlik a fiókban.
Amúgy az óráról kezelhető a kamera is...
Ez a fotó mizéria egy külön állatfaj . Nekem tökéletes volt anno a 6s is,de a 11 is. Soha nem töltöttem le semmi alkalmazást hozzá.
Igazából nem is értek hozzá,de alapfelhasználó szinten teljesen kielégít a minősége.
De ha a fotóknál tartunk,egyik kollegám másodba fotós. Van stúdió meg lagzikba is hívják stb. És min szerkeszti a képeket vagy videókat?
iMac -on. De azt figyeltem ,hogy az összes YouTube -er is.