Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a kiválló marketing eredménye, az ájfón fasza és ez így van jól
pl nekem kellett 10+ másidperces foto expo késleltetés aztán alig volt alkalmazás ami ezt tudta volna
kettőt találtam ez egyik egész szar a másik meg majdnem jó
Na meg túl kéne már lépni ezen az iPhone hisztin. Régen státusz telefonnak számított ,de manapság ugyan ebben az árkategóriában lehet kapni droidost is. A piac adott,mindenki döntse el mit szeretne
Mit töltenénk le rá? GPS van ingyen,meg szerintem minden amit naponta használsz. Játszani nem szoktam,arra ott az X box.
De engem az sem érdekel ha nincs senkinek telefonja. Nekem ez tetszik,szeretem...ez a lényeg számomra. Más meg használjon amit szeretne.
nekem a sony z a mai napig hibátlan pedig hihetetlen sok filmet néztem rajta plusz gps volt sokáig a kocsiban
az ájfón fanok ott hibáznak hogy egy alsó vagy közép kategóriás telefonnal hasonlítják össze
persze hogy a magasabb minőség tovább bírja
plusz az áfónokra szinte lófaszt se töltöget le az ember nem is igen van értelmes cucc ami nem fizetős
Jelen. Idén cseréltem a 6 éves telefonomat, gyári akksi volt benne,iphone meg a 6 éves akksi, nem létező combo. Ja, és egyszer nem fagyott le. Aztán kitudja még meddig ment volna el.
Én is ismerek olyat akinek van. Hibátlan mai napig...
Nem tudok olyan droidost ,ami ennyi évesen működne hibátlanul.
Na akkor majd visszatérünk rá 4 év múlva
Sokan gyereknek veszik...
asszonynak 5s van a 3. 1300 forintos akku van benne de különben fasza
tetszik neki mert kicsi
van 5s itthon
igazság szerint amivel kiadták oprendszer avval simán működne évekig
pl a diag laptopom simán hasít xp-vel hibátlanul
Igazán nem vagyok nagyravágyó (soha nem is voltam), de őszintén: ki a f@xom akarna 2020 végén egy 5S-t használni?
Jövő hónapban lesz 1 éves: fullHD AMOLED kijelző, üveg hátlap, teljes fémváz, kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó, 3 kamera hátul, ebből a tele az zoomos. 128 GB tárhely, 6 GB RAM. Dual-SIM. Ja, és van rá MÉG EGY év garancia. (Tavaly 91 ezer pénz volt).
Ja bocsánat...az 5s is mai napig megkapja a biztonsági frissítéseket
Nézegesd YouTube -on teszteket...
A kijelző állandó vita az SE2-nél. Néztem egy tesztet róla,ott egymás mellé raktak egy fullos kijelzős telót,meg ezt. Járókelőket kértek meg hogy döntsenek melyik a jobb....nem találtak eltérést. De a hivatalos tesztekben is említik ezt,hogy nem észrevehető.
Hány éves a telefonod?
Na de ha SE2-őt vennék, akkor az az általam minimálisan elvárt 128GB tárhellyel inkább 200k HUF, nem 180.
És sokkal hitványabb a kijelzője, meg mindene a mostani "búcsús" Xiaomi MI9SE-métől. Akkor miért is? (2 teljes android verziót már megkapott, de ígéret van a 11-esre is).
Csak annyi,hogy még egy régi SE is hibátlanul,akadásmentesen és gyorsan fut,a legújabb IOS -al amit most kapott meg. Hány éves az SE?
Ha most veszel egy SE2-őt 180 ezerért,az 5 évig egy hibátlan telefon lesz. Nem fagy,megkapja a frissítéseket és megbízható.
Ha leosztod a 180 ezret 5 évre,akkor évente nem sok egy megbízható darabért.
ezek az ájfaszok csak saját magukkal beszélgetnek
ami igazándiból nem baj csak szokatlan
ami hiba higy már évek óta semmivel sem különbek a többi cég csúcs telefonjaiktól semmi újítás semmi extra
Ahogy érzed...
De hát akkor guriga taknyot sem ér!
Nem
Sose kérj elnézést!
Én kérek elnézést
Legalábbis benne lesz ez a szó, úgy megfelel?
bALFAsz
Androidos telóval működik?
Nem is olyan drágák ezek a sz@rok, lehet hogy a téligumi garnitúra helyett rendelek egyet belőle (persze folyószámlahitelre) :
https://www.alza.hu/apple-watc...

Akkor én már Allfa leszek?