Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

350-es KTM ? 2t-t akarok mindenképp
van egy rendszámos 350esem, erdélyi tereptúra lett volna a cél vele de beszopás lett nem erdély
nem túl szép de egy matricaszett 50-60 ezer és csini lesz
Olcsón átveszem a KTM-et!!
Nyilván, de szerintem a köznek megnyitott magánterületen sem, mint pl. a bevásárlóközpontok parkolója.
Magánterület a játszósa a rendszám nélküli járműveknek.
Az a baj, hogy nem csak közúton, közterületen se már vagy 3 éve nem megyek a crossal (250 2T KTM) mert persze semmi papírja, és nem is volt sosem, olaszos. Már a kertváros szélén lévő földútig se mehetek ki vele, se ott, se a kukorica táblák ösvényeire, se a honvédség elhagyott gyakorlójára - mert ezek közül bárhol megfognak, kelt mint fent
Sőt, elvileg ki sem tolhatom szóval menjenek az anyjukba.
Ne higgyed el a sok baromságot, hogy leesett meg még megvolt.
A rendőr ha elkap és nem tudod magad igazolni, ujjlenyomatot vehet, fényképet készít rólad, ergo úgy is megállapításra kerül a személyazonosságod. Mondhatod, hogy XXX-YYY a leesett rendszámod, de ez úgy is kifog derülni, ha nincs ilyen. ott helyben is lekérdezik a központi nyilvántartót, bizonytalan származású, tulajdonjogú motornál BIZTOS lehetsz abban, hogy a rendőr sok mindent mondhat, de azt biztosan nem, hogy menjél haza és rendeld meg az új, csere rendszámot és csavarozd fel.
A sok suttó nyugodtan rábír a baromságra, de hidd el, ha lebuksz, egyik buzi sem fog odaállni, hogy bocsi, én tanácsoltam ezt, én kérem a büntetést.
Rendszám nélkül közúton nem mehetsz, ha mégis, akkor el kell vinni a balhét. Minden mással csak rontasz a helyzeteden.
Ez gif lett volna,de nem giffezik
Az nem jó, az büdös. Bár a hal is büdösödik a fejétől.
Focicsuka.
Elég furán fogja azt az embert a csuka.
az.... a csuka
szép csuka
bedagadt a bulldog
Nem a hal nagy, a Pipi kicsi....
Akkor Te is simán lehetsz miniszterelnök.
Honnan szerezted azt a hatalmas műanyag halat, a fényképezéshez??! Mert nem a vékony kis damillal , és az apró kis horoggal vetted ki azt a 15 kilósra saccolom halacskát az biztos!
Ehun-e!
bolond egy kertitörpe
Láttam valamelyik horgászós képedet: alig voltál nagyobb, mint az a sneci a kezedben...
Mondjuk szórod, mint bolond Pipi a lisztet
Ez tőled dicséret
4-es jaj 4-eske
Te olyan hülye vagy, hogy azt sem tudod, hogy hülye vagy
valószínű rézbőrű volt
Egyébként meg senki nem szereti a háza előtt tudni a kekeckedő hivatalnokokat
legközelebb szerintem ezek is 2x meggondolják, hogy mennek e ki környezettanulmányra putrihoz.
Biztos megérte.