Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A macskát mondod? Rá kellene hajtanod.....
Az nem olyan vészes, kicsit konok de nem bunkó......
Az is tiltva, mert elég faszkalap, bár az elemzö némber még maradt, az legalább visz valamennyi kulturát a trollkodásba......
Freelacc.
Hacsaknem a freelac.......
Clam meg visszater,de ez a repedsarku,küblifeju hazog ratyedli is itt lesz,mert valojaban csak ul a koszos foldpadlos garazsaban es mindenkit hulyit a netrol lopott kepekkel.
Mar a cofidis penzt is elkoltotte gumifaszokra,azok se birtak a szagat.
Kijafaszom a szabad lászló?
Mar nem fersz be a buzinagy fejedtol csak a garazsba,ezert megy anyad minden este hogy cocokaztassa az rohadtnagy csungohasu fejedet te istenvert homokos ratyedli szadat.
Feleseg...........egy mocsari patkany se menne kozel hozzad husimusi.
Ezert is recskazol ezen a forumon minden nap 0-24 ben mert mar nem fersz ki a redvas garazsbol,te utolso buzigomboc.
Komolyan?
Na most mi lesz...
Ne idegeld fel magadat: én ma délelőtt kiikszeltem Attis urat, így már a "Szabad László"-val együtt kettejüket nem látom. Clam, Versenymacska már rég amnesztiát kapott - de nincs is velük semmi baj mostanság.
Nem is igaz! Vagy ez a vízfejű,hormonzavaros,fogyatékos buzi nem te lennél?
Na takaroggy a sarokba es szerezz mar magadnak egy not te buziborz,a kutya nem kivancsi a sziwacs oras menozesre,se az x labaidra.
Elsz egy koszos lyukban es mas kepeivel vagsz fel,te hormonhibas nagyfeju,noimitator homokos ratyigomboc.
Az egesz eleted egy hazugsag.
Még kába vagy a bögyörőtől amit Firefasztól kaptál éjszaka?
Nagyon mohó lehettél te birka
Pszt..Zoli...ezt már mindenki olvasta hogy neked írtam. Ne égesd magad még jobban
Baszott nagy a fejed,adok neked egy 16 literes bogracsot,talan jo lesz sisaknak,te dankoros noimitator.
Ezt a jelzőt én adtam neked. Találj ki újat fogyikám
Megjott a menzeszed hogy itt vered a nyalad te dankoros.
estére meg garnélarákot sütök tárcsán közbe jól beviszkizek bánatomba, hogy ebbe a jó időbe nem mentem el gépelni
Mert még kicsi......, de majd 17-18 éves korában könyörögni fogsz neki, hogy otthon tartson bulikat.
Ezért vannak a roncstelepre kidobva???
Figottál?jahhh...csak a szád nyitottad ki
Na és az ki a faszt érdekel szerinted,hogy mit kókányolsz te szerencsétlen
Nem hogy egy nőt keresnél te buziborz
Jah,tul vagyok az ebeden.
Egész faszául néz ki.....
Amíg itt faszoltátok egymást, összerottyantottam egy chilisbabot, meg bepusziltam 3 sört