Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Le van alapozva?! Le van alvázvédőzve?!
Vagy megint csak félmunkát végeztél?
Helyzetjelentes,bent fixen a belso doblemez,ez mindenkit erdekelt,szoval nincs vernyogás.
Látom én is.
Elindultak a feltöltések.
BBkapitánynak 2X is felkerült a videója
Szoftveresen ki lehet ugyis iktatni. Legfeljebb erre is üzletág épül. Én az elsők közt fogom, mert nehogy a gép mondja már meg mi legyen. Már csak azért se, mert lehet pont a gázt kéne nyomni egy esetleges vészhelyzeti szituációban.
...és egyre ostobább. Mennyiségben is és minőségben is.
Ini, a vásárló azért vesz 600 forintos párizsit, mert van. nyilván a kereskedő sem hülye, annyiért adja, hogy mindenki számolatlanul vigye.
De ha szélsőségesen gondolkodunk a vita erejéig, akkor a vásárló - ha nem is annyit - elviszi 2 ezerért is, csak nem annyit. vagy megveszi a kutyaeledeles boltban a hulladékhúst.
Tehát a multi csak figyelembe veszi a lehetőségeket, nem önmaga ellensége, de ő alakítja (és most engedményt teszek feléd) NAGYOBB részben a vásárlói szokásokat. legfeljebb olyan jól csomagolja lózungokba, hogy te azt hiszed, hogy a magad ura vagy és boldogan veszed a 600 forintos párizsit, pedig mondjuk ezerért már igazi húsból készült szart kapsz.
Neked csak kijelölnek egy játékteret -tól -ig, a két szélsőség között közlekedsz és boldogan hiszed, hogy a magad ura vagy. Nyilván rám is igaz ez részben.
A vásárló dönt? És miben? Hogy a tuskóban veszi meg a 600-ért a csirkecsőrből és tarajból készült párizsit vagy átmegy a pennybe és megveszi 580-ért?

Te mondtad tegnap, enni kell...
A kis háromhengeres rettenetem első két fokozata nagyon rövid, kettőben 85 körül ér a pirosba a fordulatmérő (valós tiltásig még nem forgattam). Ötödikben meg 2900-at forog 130-nál.
ha kicserélem a lengéscsillapítókat ilyen 150-160-al tuti tud még mindig menni
2.-ban 120 volt a vége gázon, ott nincs tiltás
Azért lesznek vicces helyzetek, ha belegondolok:
Akkori újgazdagék 40 millás Audiját az országúton Ini majd kikerüli a 25 éves Fasztrájával - mint forgalmi akadályt. Sőt, még be is lehet majd inteni neki büntetlenül.... ... úgysem éri utol.
Na, ez már a vég kezdete....
https://index.hu/kulfold/2020/...
ez a pajkaszegi házi briós
levégelt a terv ott kellett hagyni tatabányán a plázában, és nem volt igazán informatív.....
mert ugye itt a kicsit nem becsüli senki
én iq teszthez kötném, hogy 80 alatt ne induljon el
idén alig kocsikáztam most hétvégén toltunk kb 650 távot de nagyon idegesítőek a népek
az a vicces hogy a biatorbágy környéki biciklisek voltak a legkevésbé feszültség keltőek
de amikor az egyesen 65el megy a t betűs autós én azért megvertem volna a seggét egy mogyoró vesszővel hogy ne tudjon kocsiba ülni
vannak cheat kódok avval a műszerfal hombokkal meg egyéb érzékelők használatával ki lehrt kapcsolni
vicces mert ki is írja a kijelző hogy on-off
tehat a program tudja alapból csak el van halgatva
Azt te csak hiszed.
Opelban simán elrágta az egyik övet
Vagy Ini pizzájának fotóját....
Ha a kutyát lefekteted a hátsó ülésen, akkor 3 db biztonsági övvel tudod sziklaszilárdan lekötözni.
A türelem feltöltött vidit terem.
Ok.

Én is így vagyok
Videó feltöltése
Start.Engine.mp4 - konvertálás folyamatban

Ezt látom, igaz már megoldódott a kérdés ezzel kapcsolatban, de már megvárom mikor kerül fel.
Szia!
Nekem még konvertálja... pár napja...
Hello skacok!

Csak nekem nem töltődnek fel a videóim 3 napja, vagy mindenkinek?
Szerintetek?
ODB-n ki lehet. Én is kikapcsoltam, mert baromi idegesítő volt hogy mindig csipog ahogy fészkelődik a kutya hátul
Anyósülésen meghagytam, mert van olyan utasom aki másként nem köti be, így meg nem nekem kell magyarázkodnom.
Amúgy 20km/h felett vagy valahogy így kezd el csipogni.