Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én mindent is kihozok a 128 kbps-ből
alja van mert a vastag kábel meg a nagyobb mély nagy segítség, a függönyt is rázza mi kellhet még ide vidékre
nekem ehhez a drogos zenékre van optimalizálva a cucc
Ez a szintipop műhangzás? se alja, se teteje, csak bufog... Amúgy le se merem írni, milyen hangfal van csak a PC-men, 2x50 W MOSFET-es végfokkal, a szobaim meg - na azt se merem leírni, mert leAlfáztok egyből
Segítségképp elárulom, hogy kb. 10 évig High-Endet árulatam, de még ma is keresnek néha e miatt...
nekem az első sony olyat visított hogy elhalványodtak a műszerfal fényei amikor tolt egy izmosabb mélyet

a 4es kb duplája mint a 2,5 és ha tényleg beleszeret a hangba akkor nem kell cserélni
nekem itthon 2x6mm jön az impulzus, olyan ez mint a motor, hiába elég a 60 ló mindenhez akkor is 160at akar minimum az aszfaltbetyár
Nem.is annyira a nagy áram, hanem inkább a skin hatás miatt jobb a nagy kerwsztmetszet
Teljesen felesleges......a 2.5 is böven sok.
...tudod, hogy szoktak azok az 50 W-ok lenni? 14,4 V 2 ohm 10 % torzítás, és csúcsban Átlag fejegységben a power 4,5 W, ha igényesebb, és hidba van két ilyen, akkor meg kb. 12 W - de ez már ritka. Nagy áram meg úgyse lesz, ezek a kis power IC-s végfokok határolnak.
Ezért ne is szopasd a 4-es dróttal, fölösleges neki, drága is, meg behúzni is xar (nem fér el sehol)
jó csávó, ismerem vagy 10 éve, javasolni tud mást is mint amit használ..........
pár éve tőle vettem 2db 25-ös mélyet azóta az zörög a 22es helyett a hangfalban
Ez sehol.se szol jól
Drogos zene
Kis szériás High-End gyártó - ez biztos jókat javasol majd a 200 ezer értékű Tháliába
szar cuccon hallgatod
pl ez se fog jól szólni laptop hangszórón:
http://youtu.be/kKXiLOHds2E
Ilyen szörnyűséges olcsó remixeket hallgatsz 12 és 15 közt hallgatnak ilyet a fiatalok A nő nekem simán jó lenne, ezek szerint igénytelen vagyok
az opel tudja megszopatni az embert, ott az akku + és a gyújtás+ fel van cserélve a szabványos din-hez képest
mondjuk amiket én eddig kötöttem be az mind össze volt kötve a 2 szál az akku+ ra és nem kapcsolt ki ha ki lett húzva a kulcs
Nem találkoztam még olyannal, hogy a típus specifikus adapter rosszul lett volna kiosztva... de bármi előfordulhat
Esetleg a kapcsolt és a fix-pozitív lehet kérdéses. Sok esetben még a külön, típushoz való fejegységeken is lehet eltérő. Igaz, jobb esetben ott az a két vezeték széthúzható csatlakozóval van ellátva és egyszerűen felcserélhető, ha nem jó a gyári "összedugás".
Meg csak az sem kell.... ha típus specifikus a csatlakozó, akkor kell egy adapter max.... a hangfalak + - csazltlakozasat meg el sem tudod rontani, egyértelmű....
ha meg csak kifele mozdulna akkor az első membránok már rég elhagyták volna a naprendszert
Ha befelé mozdulna , felütközhet a mágnesen.
Én is így emlékszem!
Kifelé kell mozduljon akkor van jól bekötve. Ha jól emlékszem.
Nem is használnak most már sehol 2-Ohm-os hangszórókat!
Gondolom a lényeg most sem más, "elírás" = a hangszóró membránoknak egyszerre kell mozdulni kifelé, vagy befelé, a "stereo" hangkép akkor fog összeállni, térhatássá! Természetesen tudom, ma az "elírás"= Jó hangos legyen, oszt "jóvanazúgy!"
Most meg a legolcsóbb végfok is hídkapcsolású = földfüggetlen.
55 éve minden más volt
most már egy végfok simán elbír akár 4 ohm akár 8 ohm hangfalat is, ahol mégsem ott fel fogják tüntetni
régen egy közös negatív volt minden a hangszóró negatív is a kasztnira volt kötve mert lehetett spórolni az amúgy is olcsó vezetékkel
Végül is nem esik ki a 10-es kulcs a kezemből és műszaki emberke vagyok, itt az ideje felfedeznem az elektromosság világát.
Ha van bekötési rajz és valaki megtervezi a rendszert, megveszem a motyókat, igazából még sikerülhet is.

Ha nem megy, akkor bánatomban bele bökök egy műanyag villát a konnektorba, hogy öngyi legyek.
Nem, ez csak simán ellenállás, teljesítmény polaritás.....! Mert az a + pólus az erősítőnél és a hangszórónál is a + pólusra legyen kötve! Nekem úgy rémlik, kb 55 évvel ezelőttről , amikor a "beat" együttes hangfalait, és a csatlakozóit forrasztgattam még így volt, és a + jelölve is volt mindenhol.