Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebből látszik, hogy értelmezni is nehéz.....
Fogalmad sincs, hogy mit láttam és mit nem.....
Emese
Lehet és egész drágák, ehhez mérten nem is tartanak ki sokáig
Pár ezer órákat azért elmennek, de a minőség is romlik kicsit használt közben, nem ok nélkül álltak át anno a tranzisztorra.....
A drogos tücc-tücc zenéket lehet ilyenen hallgatni
Klasszikus zenéhez illő beruházni egy komolyabb szettre
Mindegy mennyi millió forint értékű, megéri
Wagnert én is hallgatok. http://youtu.be/BNv5PQF6U38
Én általában Wagner, Beethowen, Erkel, Liszt stb szimfonikus zenéket hallgatok az Orion mini tornyommal, Sony hangfalakkal cd-ről, vagy a NET-ről amire éppen kíváncsi vagyok. Nem a hangerő a lényeg! Valahogy hiányolom a mostani zeneszerzők költők közül a géniuszokat!!
Lehet
Egyáltalán elektroncsöveket lehet még kapni??
Eladni? Kinek adsz el egy BEAG-ot? Akinek arra fáj a foga, az már megvette, aki csövest akar, az kicsi valószínűséggel akar BEAG-ot.
Csak az EA-057 szólt szépen (ez egy 20 wattos monó modul, stúdió cuccok monitor-erősítője volt - a keverőasztal aljába építve), a többi guriga taknyot sem ért.
Kár belevágni, mert oltári ekecseléssel sem jutsz előre
Erre sok pénz, idő és energiaráfordítással jöttem rá.
de ez mindenre igaz, nem kell tuningolni, mert a jó tuningra sok pénz megy
Eleve meg kell venni a jót.
Egy tesztet megérne szerintem
Utána el lehet adni és màris nullàs a projekt
Én szétvágtam az opel gyári hangszórót és a kiemelő részét simán alá tettem a másiknak
Így kompatibilis lett
Igaz feleslegesen dolgoztam, mert szarul szól
A toyotában egész elfogadható hangcucc van elöl, a hátsó már elég vérszegény
Előbb írtad, hogy nem költesz arra pénzt, amit amúgy sem, így hát akkor most minek ezt?
Na de ha a Focal-nak kellett volna annyiból kihozni, mint aki az Opelnek szállított, akkor mi lett volna az eredmény?
Így nem jó a verseny, vagyis nem igazságos.
És ezért nem lehet összehasonlítani a nem egy célra készült bármit.

Mindamellett a Hiace-nál úgy jártam, hogy belevettem az ajtóba a már nem tudom milyen gyártású hangszórót a az autós hifi boltból megvásárolva, akár jobban is szólt mint egy sal, csak éppen nem tudtam letekerni az ablakot a felénél tovább, mert az annyival mélyebben hordta a mágnesét. Tudom, kiemelő, de egy Opel nem így fogja megoldani a problémát, hanem beleteszi azt, amit te is mutatsz.
Egy régi csöves beag- it érdes lenne felújítani tesztnek kíváncsi lennék hogy szól
Ált sulis koromban még használtunk csöveseket, nagyon ramaty hangfalakkal
Ha nem lennék lusta kiszedni a JBL hangfalból a magas hangszórót akkor meg tudnám mutatni mekkora a mágnes, majdnem akkora mint az opel mély mágnese
Pedig nem csúcskategóriás az a JBL csak simán jó
Bár szólt úgy fénykorában mint most a 6-700 ezres hangfalak
A mennyivel jobb-al megközelítetted a valóságot, mert az én véleményem szerint MINDEN gép MEGHAMISÍTJA az eredeti zenét, csak az egyik kellemesen hamisítja a másik meg kellemetlenül.
Régebben nagy HiFi Mozaik/Magazin rajongó voltam, volt szerencsém 20 évig élőzenét hallgatni, ha nem is mindig zenekart, tehát összehasonlítási alapom van. Mondom mindezt úgy, hogy nem tagadom azt, egyáltalán nem értek a zenéhez, csak hallgatni szeretem.
Én nem (le-) minősítem a gyártókat, sőt, bizonyos gyártók termékei rendkívül jól szólalnak meg.
Már az elég lenne akár egy BEAG-nál is, vagyis elég lett volna, ha válogatják és párosítják az alkatrészeket. Szinte ingyen lett volna egy osztállyal feljebb kerülni.
Nekem egy Sony AV Dolby pro logic meg DTS meg a faxom tudja mije van még erősítőt használok, ami amúgy dinamikában sehol nincs a régi Vidi Ra6363S-hez képest, persze a zajosságban az meg a hifi gödör alja volt.
Nem tudom. A Ceed-ben valami noname Blaupunkt mélyközepek voltak, de nagyon tisztán adták vissza a mélyközép tartományt. A Clio gyár alapi cucca (Arkamys fejegység Focal hangszórókkal) is szépen szól, a magasabb felszereltséghez meg Bose rendszer tartozik, a csomagtartóba épített aktív mélyládával. Az állítólag még jobb.
Csak érdekességképp: 2005, Opel Vectra gyári hangszóró vs. kb. 50 rugó árú Focal szett mélyközepe. Vajon volt minőség különbség?
- Bent van?
- Nincs.
- Érdekes, kint sincs....
de az a 3 centi milyen 3 centi már........
a pöcsisnek is 15+ a sal mégis szebben szól az enyém
amúgy 13 vagy 3 kb tökmindegy, ha nem 20+ leszarja mindenki
Az enyém 13 centis, a tiéd meg három?