Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szar ügy.
Ja, hogy még nem... ....várunk türelemmel.
Jut eszembe: vajon Ini pizzája újra fényre került? Tényleg lesz róla fotó?!
Péntek este ettünk jó pizzát itt a tópartiban. A pingvin meg felejtős, mert mostanában 2x bezárták koszos konyha miatt. Persze ezt nem reklámozzák, csak ismerős akinek ez a munkája, így kiderül.
De eleve a panelek megalkotásakor is kell gógyi. Minek a vásárlói kártya, amikor a pénztárnál is egy csomó párhuzamos adatot szereznek?
Szerintem egy tuskónak AZ mindegy, hogy Gipsz Jakab mit vásárol, de az már nem, hogy a Gipsz Jakab társadalmi szelete mit vásárol. Az életkor már érdekesebb történet.
lehet sok csokis sütit ettem mert a pizza még mindig nem fotózható
Ne csak egymást egyétek.
elég ravaszak
pl a teszkó a vásárló kártyával aprópénzért hihetetlen adatbázishoz jutott
életkor lakcím megvan és az is mikor ki mit vásárol
visszanéztem
Megbántódni, itt? csak helyén akartam kezelni a dolgot.
De nagyon sajnálom, ha a félre értelmezésed megbantotta a kis lelkedet
Ez fordítva történt baratom te meg félre olvastad amit írtam..... nézd vissza
Meg az is, hogy a multiknál dolgoznak a legjobb szakemberek arra a feladatra, hogy az azon terméket vásárlók mennyire hajlandóak megfizetni a minőséget.
Semmilyen más, állami egészségügyi és társadalomkutató intézetben nincs akkora tudás az emberi gyarlóság és igénykutatás szempontjából, mint ezeknél a cégeknél.
Mint ahogy neked sincs rólam. Mégis beugattál
És pont ezért tettem be. A bizonyíték, hogy a gyári rendszereket mindig köti a költség, az egyedi beépítésnél meg van, hogy ez nem szempont - vagy nem akkora a prioritása.
az ilyen nyekergő zenékhez kellene inkább a csöves cucc
jó hangdakat tudok intézni neked, ami üzletben 500+ azt kihozza neked közel félárban ha nincs extra igény a hangdobiz formában
Az élet császára , aki maga a stílus és mindent is jobban tud
Baszott jól szólhat a komolyzene egy minihifin
Kb sokol rádio kategoria ebben a müfajban (is).
Mondjuk.ini drogos zenéjéhez még jo lehet egy tekintélyesebb mélynyomóval megspékelve
A hozzáértés és az igényesség lativusza
Aki ilyen milliós értékű szrt vesz, hogy villogjon vele a haveroknak , az meg is érdemli! Úgy kell Neki!! Rakja bele!
Csodálatos dallamokat írt! Természetesen nem mind tetszik, Az olyanok pl. mint a : Lohengrin-ben amilyen dallamok vannak.
Nem a használat hanem a tulajdonlás a lényeg
Nem mindegy hogy mekkora, ha nem használod semmire?
Nekem eeeeeekkoooorrrrra van.
Na, megy a ki látott már nagyobbat?
Nade csajok.............