Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont most akartam indulni, de jó hogy benéztem, mert igy nem indulok.motorral sehová, valahogy az itteni szemerkélö esö nem gyözött meg, kellett a megerősités
ez miben más mint a többi dolog az életben?
ha valaki pénzt ksp a munkájáért nem fogja nyilvánisan fikázni azt akitől kapja
pl ha pént kapok egy ájfón bemutatásért nem fogom mondani hogy szar még akkor sem ha mem tetszik
"Szorgos népünk győzni fog!"

https://coub.com/view/ryo61
Nézz rá az impresszumra: nem csak hogy a tulajdonosváltáskor felmondott teljes személyzet tűnt el, hanem az újak (a szeptember elején a helyükre felvettek) kétharmada ISMÉT eltűnt, még újabbak vannak a helyükön. Folyamatos az újságírók, szerkesztők cseréje.
Mond már hol változott?
Az index sosem volt jó vagy összeszedett!
Mindig egy magyargyűlölő, tetvek által szerkesztett szenny volt!
Mondjuk ez most sem változott sokat!
A tematikus kiadványait pedig szintén ilyen alakok készítették!
Nyilván winkler robi (aki valamilyen szabolcs) és társai nem tudták minden trabantos cikknél kinyilvánítani a véleményüket, de ahol lehetett azért belecsempészték a szarukat az írásaikba!
Ne ess abba a hibába hogy adsz az újságírói véleményre, mind eszik valahonnan és csak manipulálni akar!
Ha nem szarunk pihenünk. Láttam egyszer egy munkahelyi vc-ben kiírva.
Volt egy nagyon jól összeszedett hírportál - az Index és különféle tematikus kiadványai (Totalcar, Totalbike, Portfolio meg az összes blog, stb.) - ami politikai irányultságát nem tekintve (egy autós kiadvány hogyan is lehetne "baloldali"?) átfogó tájékozódást tett lehetővé, "egyetlen oldalt" megnyitva.

Most ez sokat változott, de csak a politikai vonatkozásában (Index), a többi kapcsolódó oldal szerintem továbbra is olvasható, és valós információkon alapul.
Oda csak pár gránát hiányzott
Még szamuely is elégedetten csettintett volna ennyi féreg láttán!
Nem, nem bántja, leszarom az autókat s BMW-m sincs már, csak annyira egysíkúan tájékozódsz, szerintem!
Spec én úgy hallottam hogy "Kell ez nekem mint halnak bicikli."
Ez jó,még nem hallottam
Mennyiben bántja ez a cikk az önérzetedet? Csak nem hogy a BMW-s sznobok közé tartozol Te is? Többre tartottalak....
Mert nem én vagyok a király. Vagy a diktátor, esetleg miniszterelnök.
Nem, nem folyna vér. Ezeket ÖRÖKRE kitiltanám az oktatási rendszerből, és amikor segédmunkásként tengetik életüket, akkor elgondolkodhatnának, hogy nem lett-e volna jobb mégis az, hogy normális (vagy a normálishoz közelibb) emberek vezetik az iskolát és nem belterjes, megélhetési zsidócigányok.
Jaaaa a Fordosok
Baszki,a forradalom csak úgy megy gördülékenyen ha azinternetet a diktatúra fizeti.
Pofám leszakad.

https://index.hu/video/2020/10...
Enélkül úgy lennénk, mint hal bicikli nélkül
Csak ezt a szart s a hozzá tartozó fosokat vagy hajlandó fogyasztani???
Kedves Fórumtársak!Az aktuális időjárásjelentést hallottátok B.tördemicről
Remélem hasznát veszitek,nem mentek motorral arrafelé
Beborult, még nem esik, de nagyon erőlködik, mintha szorulása lenne! De ma ez van!
Beszrás B+!!!
Ebből ki is derült, hogy fogalmad sincs róla
Az az elrohadt vidi nem akaródzik felkerülni.
Én meg rá jöttem túlórában a legjobb kulázni.